Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

חותרים לסביבת עבודה בטוחה יותר

חותרים לסביבת עבודה בטוחה יותר

קיימים לא מעט מקומות עבודה אשר טומנים בחובם סכנות רבות. בין אם מדובר בעבודה בגובה, אזורים אשר חשופים לחומרים מסוכנים או אפילו אתרי בנייה או מפעלים בעלי סיכון. על מנת להגן על צוות העובדים שלכם ולשמור על רמת בטיחות גבוהה בכל שעות העבודה, חשוב יהיה להיעזר באנשי המקצוע שיכשירו את העובדים ויוודאו כי המקום עונה על דרישות ונהלי הבטיחות בצורה מדויקת.

חותרים לסביבת עבודה בטוחה יותר

אחד הנושאים החשובים ביותר שיהיה עליכם לתת עליו את הדעת הוא בטיחות בעבודה. תחום זה הינו מורכב וכולל נושאים שונים אשר נועדו להבטיח כי סביבת העבודה שומרת על כלל נהלי הבטיחות החשובים ובכך מגנה הן על העובדים והן על הרכוש של בית העסק או הארגון עצמו. פניה אל חברת ה.ב. בטיחות תהיה זו שתעניק לכם את האפשרות להיעזר באנשי המקצוע המובילים בתחום הבטיחות שיוודאו כי כלל הנהלים החשובים הללו נשמרים וכי העובדים שלכם נזהרים במהלך עבודתם.

מכשירים את העובדים לעבודתם

חלק בלתי נפרד בשמירה על הבטיחות יכלול גם את הכשרת העובדים בכל אותם נהלי הבטיחות שיבטיחו כי עבודתם תוכל להתבצע בצורה הבטוחה ביותר. דוגמא טובה לכך תהיה קורס עבודה בגובה. הקורס הינו חובה בעבור כל אדם העובד בגובה של מעל 2 מטר ועלול לסכן את חייו במהלך עבודתו. במסגרת הקורס העומדים ילמדו על שיטות העבודה והנקודות הסיכון שצפויים להתמודד עמן.

שומרים על בטיחות במקום העבודה

מקומות עבודה רבים יהיו זקוקים לאיש מקצוע אשר יקבל את ההכשרה הנחוצה ויהיה זה אשר אחראי על הבטיחות במקום תעסוקתו. תפקיד אשר ידוע בשם – ממונה בטיחות. תפקידו כולל אחריות על כל היבטי הבטיחות במקום לרבות פרוצדורות המיועדות לבקרה על הבטיחות במקום, זאת בשילוב בדיקות רלוונטיות סביב כל מוקדי הסיכון האפשריים, זיהוי תקלות וחוליות חלשות בשרשרת הבטיחות, ומתן הכוונה מקצועית מתאימה  לכל מקרה בו קיים סיכון בטיחותי כלשהו.

ניהול סיכונים יעיל בכל ארגון או עסק

חלק בלתי נפרד משמירה על בטיחות במקום העבודה, יכלול גם את הכנתו של סקר סיכונים. סקר זה נועד למעשה לשפר את רמת הבטיחות באירגון בדגש על שלומם של העובדים בארגון שלכם. זאת על ידי זיהוי והערכת הסיכון המובנה בכל פעילות העסק והתהליכים השונים שמתנהלים בו.

הדרך היעילה ביותר לוודא כי העסק שלכם פועל בצורה הזהירה והבטוחה ביותר שבוחרת להגן על צוות העובדים ועל רכוש הארגון, תעבור בפניה לשירותיה של חברת ה.ב. בטיחות. החברה תסייע בשמירה על בטיחות וגיהות במקום התעסוקה ותבטיח כי כלל גורמי הסיכון השונים מטופלים בצורה הנכונה. אתם מוזמנים ליצור קשר במספר 073-7796353

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...
צוואה הדדית- מה חשוב לדעת
כאשר אדם מגיע לגיל מבוגר, הוא מתחיל לעכל את העובדה...