Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

We4G מציעה חבילת סלולר לכל החיים ב29 ₪

We4G מציעה חבילת סלולר לכל החיים ב29 ₪

אקספון 018 בע"מ היא חברה ישראלית המספקת שירותי טלפוניה, תקשורת סלולרית ושירותי אינטרנט. החל מאפריל של שנת 2018, פועלת החברה תחת המותג We4G ומציעה 2 חבילות סלולר עיקריות ואיכותיות לגולשים הישראליים. לחברת Weg4G חבילות סלולר מערך משוכלל של אנטנות המשותפות לה ולסלקום.

We4G מציעה חבילת סלולר לכל החיים ב29 ₪

אילו חבילות עומדות לרשות המצטרפים:

אלה כמה מבין החבילות הבולטות של חברת Weg4G המעודכנות נכון להיום:

חבילה לכל החיים – we4g יוצאת במבצע עם חבילת סלולר חדשה המציעה מחיר משתלם לכל החיים. מדובר בחבילה הכוללת גלישה של 40 ג'יגה, וכן שליחת הודעות וביצוע שיחות ללא הגבלה (כלומר, ללא הגבלה הוגנת של 5,000 שיחות ו-5,000 דקות). גם אם חורגים מהחבילה וגולשים קצת יותר מ-40 ג'יגה, ניתן להוסיף נפח לחבילה כבחירה. לדוגמה, קיימת אפשרות להוסיף נפח של 1 ג'יגה בתוספת של 3 שקלים, 2 ג'יגה ב-6 שקלים או 5 ג'יגה ב-9 שקלים. העלות החודשית של החבילה הזו היא 29.90 שקלים לחודש, והמחיר קבוע לכל החיים.

חבילה לשנתיים – ניתן גם לבחור חבילה במחיר קבוע לשנתיים בלבד במחיר של 19.90 שקלים. החבילה כוללת נפח גלישה של 10 ג'יגה, שיחות והודעות ללא הגבלה (5,000 שיחות ו-5,000 דקות), כרטיס סים המצורף בעלות חד פעמית של 19.90 שקלים – המשלוח הרגיל מתבצע בחינם. בדומה לחבילה שנועדה לכל החיים, גם בעת רכישת החבילה הזו ניתן להגדיל את נפח הגלישה בסלולר.

היופי שבפשטות

בחברת Weg4G ניתן למצוא חבילות רגילות ופשוטות יחסית אשר אינן כוללות הרחבות כמו דקות שיחה לחו"ל. עם זאת, לפעמים זו בדיוק החבילה אשר לה כה זקוקים המשתמשים. לקוחות לא מעטים נוטים לרכוש חבילה יקרה יחסית הכוללת שירותים שונים, מבלי להשתמש בפועל במחצית מהשירותים האלה. וכאן, במותג של חברת הסלולר השישית בגודלה בארץ, אפשר למצוא חבילות קטנות וזולות לשימוש יום יומי. כי בינינו, מי צריך יותר משירות חינמי לשליחת הודעות או לביצוע שיחות אחדות עם בני המשפחה והחברים.

כיצד בוחרים את החבילה הנכונה לנו

היום כדי לבחור חבילת סלולר, לא צריך לטלפן לשירות הלקוחות ולהמתין בתור. ניתן לבצע את הבחירה המשמעותית באמצעות לחיצת כפתור קטנה אחת. אז אם אתם מעוניינים בחבילה איכותית ומושקעת, מומלץ להיכנס לאתר זורו להשוואת מחירים ולבצע את ההשוואה המתאימה לכם. כמו כן, מומלץ להביא כמה דברים בחשבון:

  • לא על המחיר לבדו – יש אנשים המתייחסים בעיקר למחיר של החבילה ולא למרכיביה, ובכך לא פעם נוצר מצב שבו הם משלמים יותר על שירותים שאינם צריכים, או נאלצים לשלם כפול על שירותים נלווים. משום כך, מומלץ לבחון היטב את תוכנה של החבילה ולראות אם היא מתאימה לכם.
  • לעקוב אחר כרטיס הסים – חבילות רבות מגיעות עם כרטיס סים שנשלח אליכם בדואר. אם עדיין לא קיבלתם את הכרטיס, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות ולעדכן על כך.
  • אפשרויות שדרוג – לפני שאתם בוחרים את החבילה שלכם, כדאי לברר אם ניתן לשדרג אותה ובאיזה מחיר.
  • טסים לחו"ל? וודאו מה מגיע לכם – גם כאשר אתם טסים לחו"ל, אתם מעוניינים ליצור קשר עם בני המשפחה והחברים. על כן, חשוב לברר עם חברת הסלולר אילו שדרוגים כוללת החבילה שלכם, ובהתאם לצורך לעדכן את החבילה כראוי.

לסיכום, על מנת לבחור את החבילה המנצחת, חשוב לבדוק כמה פרמטרים משמעותיים. בחברת Weg4G תוכלו למצוא חבילות זולות, איכותיות ומשתלמות שיענו על צורכי התקשורת הבסיסיים, והנוספים שלכם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל הפרטים החשובים על תהליך גירושין
תשלומי מדור מייצגים את חובתם של ההורים להעניק לילדיהם סביבה...
איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת...
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...
מצבה: הכתובת של יקירינו לאחר שהלכו לעולמם
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה המצב בו...
הסטודנט משאנן הנציח את חבר הילדות מירושלים
בטקס מרגש בבית יד לבנים בירושלים השתתפו השבוע משפחות שכולות,...