Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

Back To School : איך תבחרו רהיטים לחזרה ללימודים

Back To School : איך תבחרו רהיטים לחזרה ללימודים
קרדיט לתמונות: רשת האוס אין

בשיתוף רשת האוס אין

שנת הלימודים הבאה כבר נמצאת ממש מעבר לפינה, ולמרות שהשנה סוררת אי וודאות יוצאת דופן בכל הנוגע לאופן בו תיפתח ותתנהל שנת לימודים זו, חובתנו כהורים היא להכין את הילדים לקראת פתיחת שנת הלימודים בכל דרך אפשרית אשר נראה לנו כי תסייע לילדים. אחד מדרכי הפעולה בהקשר זה היא כמובן לקנות עבורם את הציוד והחפצים המתאימים. מלבד לתיק, מחברות, כלי כתיבה וכו', חשוב גם להתמקד ברהיטים מתאימים באמצעותם נוכל לעצב את חדר הילדים באופן התומך בלימודים והכנת שיעורי בית. השנה זה עשוי להיות אף חשוב יותר מאשר בשנים קודמות, במידה ולפחות חלק משנת הלימודים תתנהל באופן מקוון.

קרדיט לתמונות: רשת האוס אין

בחירת שולחן כתיבה מתאים ויצירת מרחב התומך בלמידה וריכוז

כאמור, אחד הדברים שחשוב במיוחד לדאוג להם לקראת פתיחת שנת הלימודים, במיוחד בשנה בה יתכן בהחלט כי חלק ניכר מהלימודים יתבצע באופן מקוון (ולכן החדר של הילדים ישמש עבורם גם ככיתת הלימוד), הוא לעצב בחדר הילדים סביבה תומכת לימודים, כזו בה יוכלו הילדים לשבת ולהתרכז בלימודים, להכין שיעורי בית ולהשתתף בשיעורים מקוונים בנוחות.

אחד הפריטים המרכזיים והחשובים ביותר בהקשר זה הוא שולחן כתיבה – וודאו כי אתם מציידים את חדר הילדים בשולחן כתיבה איכותי, גדול ורחב מספיק, בגובה המתאים לגובהם של הילדים ועם כיסא נוח ואיכותי המתאים בגובהו גם כן. מומלץ לבחון גם את האפשרות של שולחן כתיבה המגיע גם עם כוורת קטנה, כמה מדפים מובנים או לפחות כמה מגירות, כך שהילד/ה יוכלו לאחסן שם את הציוד הקשור ללימודים וכך ייחסך הרבה מאוד בלגאן בחדר מצד אחד, והילדים ימצאו את הציוד שהם צריכים בקלות ובמהירות מצד שני.

שולחן כתיבה איכותי, מתאים וייעודי עבור לימודים, בו יש מספיק מקום גם למקם את מסך המחשב כמובן, הוא הפריט המרכזי והחשוב ביותר ביצירת מרחב נעים ושקט אשר יתמוך בניסיונם של הילדים ללמוד, מה שיעלה משמעותית את הסיכויים לכך שהם אכן יתמידו, ינסו ויצליחו. במיוחד בשנה מאתגרת ויוצאת דופן כל כך, חשוב ביותר ליצור מרחב מזמין שכזה בכל חדר ילדים.

קרדיט לתמונות: רשת האוס אין

ארונות הזזה ויתרונותיהם בעיצוב חדר הילדים

על מנת לעצב את חדר הילדים בצורה טובה ותומכת לקראת שנת הלימודים כדאי להשקיע גם בפריטים אשר אינם בהכרח משמשים ישירות ללימודים, וארון הבגדים הוא מהדוגמאות הבולטות בהקשר זה.

כאן נרצה להמליץ ספציפית על ארונות הזזה לחדר הילדים, שכן היתרונות של אלו מאפשרים לחסוך מקום ולעצב את החדר בצורה מרווחת ונעימה יותר. ארונות הזזה נחשבים גם ידידותיים לילדים – הם מכילים מנגנון פתיחה קל ופשוט אשר אינו כולל צירים שעלולים לצבוט ולפצוע את אצבעות הילדים, או דלתות שעלולות להיטרק בעצמה רבה. בנוסף, ניתן בדרך כלל להרחיב ארונות הזזה ולהוסיף להם חלקים נוספים, מה שיכול להוות יתרון משמעותי כאשר הילדים גדלים והצרכים שלהם מהחדר משתנים.

רשת האוס אין מזמינה אתכם לרכוש באולם התצוגה בבית יהושע ובחנויות הרשת רהיטים לחזרה לביה"ס כולל שולחנות כתיבה, ספריות, כוורות, ארונות ועוד.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
להחזיר את עצמנו כמה שנים לאחור- זה אפשרי
במיוחד בעידן שלנו, בו כולם מצלמים ומצטלמים כל הזמן, המודעות...
התוכניות וההחלטות שחברה מקבלת
אסטרטגיה עסקית כוללת את התוכניות וההחלטות שחברה מקבלת כדי להשיג...
להכין את הארון לחורף- ממה מתחילים?
כשהיינו קטנים היתה החלפה ברורה של תכולת ארון הבגדים מבגדי...
כל הפרטים החשובים על תהליך גירושין
תשלומי מדור מייצגים את חובתם של ההורים להעניק לילדיהם סביבה...
איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת...
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...