Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

מחפשים מתנות מקוריות לעובדים? אלה האריזות הממותגות שכדאי להכיר

מחפשים מתנות מקוריות לעובדים? אלה האריזות הממותגות שכדאי להכיר
קרדיט לתמונה: pixabay

בשיתוף פרי חשיבה

מחפשים מתנות מקוריות לעובדים? אלה האריזות הממותגות שכדאי להכיר
קרדיט לתמונה: pixabay

מדי שנה עומדים בעלי ומנהלי עסקים בפני דילמה לא פשוטה בנוגע למתנות שיעניקו לעובדים, לרוב לקראת חג זה או אחר. למתנות אלו משמעות רבה ובחירתן אינה פשוטה כלל – מצד אחד עליהן להיות אישיות ובעלות משמעות המובנת עבור מי שמהווה חלק ממקום עבודה זה, ומצד שני עליהן גם להיות מהנות, משמחות ובעלות ערך מוסף כלשהו. מאחר ומדובר בעניין המשפיע ישירות על ההווי במקום העבודה ועל המורל של הצוות, מתעכבים מנהלים רבים ושואפים למצוא מתנות הולמות ש"יעשו את העבודה". מה שנרצה להציע כאן הוא כי עבור מטרה חשובה זו, במקרים רבים אריזת המתנה חשובה יותר מהמתנה עצמה…

קרטונים ממותגים וקופסאות קרטון מעוצבות – לגרום לעובדים להרגיש שהשקיעו בהם

מנהלים ובעלי עסקים רבים רוכשים מדי שנה לעובדיהם מתנות אשר בעצמן הן בעיקר סמליות, או כוללות כמה דברי מתיקה, בקבוק יין וכו', אך בוחרים להשקיע גם ודווקא באריזת המתנה עצמה. כפי שנראה מיד, קרטונים ממותגים וסוגים שונים ומעניינים של קופסאות קרטון מעוצבות יכולים להפוך גם את המתנות הפשוטות והבסיסיות ביותר למרגשות, משמחות ומעוררות הזדהות עם הארגון.

על מנת להבין את הפוטנציאל הטמון בשימוש בקרטונים ממותגים מסוגים שונים לצורך מתנות החג האישיות של העובדים במקום העבודה, כדאי להבין קודם את מה שיש לתחום זה להציע לנו כיום. בימינו, קופסאות קרטון מעוצבות באופן אישי ופרטני עבור חברה/בית עסק/ארגון מסוים, הן דבר נגיש, זול ופשוט לעיצוב והזמנה. זה מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לעצב, להזמין ולקבל בתוך כמה ימים אריזות קרטון ממותגות, בכל צורה, צבע ותוכן שרק נרצה, בעלות מינימאלית ובתהליך הזמנה פשוט ונוח לביצוע.

אלו בינינו אשר בעלי אוריינטציה שיווקית יכולים מיד לזהות את הפוטנציאל העצום הטמון כאן, אך הנקודה החשובה כאן מנקודת מבטם של המתלבטים בנוגע למתנות חג מקוריות עבור עובדיהם היא כי הם יכולים לבחור בכל סוג מתנה שרק ירצו – זה לא בהכרח משנה עד כדי כך. באמצעות עיצוב אישי ומושקע של אריזת המתנה, אנו יכולים ליצור בקרב העובדים תחושת הזדהות עם מקום העבודה והערכה על ההשקעה במתנות אישיות וייחודיות, כפי שמצטייר מהאריזות בהן הן מגיעות, המעוצבות במיוחד.

סוגי אריזות ממותגות שכדאי שתכירו

אז על אילו אריזות מדובר? ובכן, כפי שציינו, המאפיין העיקרי של אופציה זו הזמינה עבורנו כיום היא כי איננו חייבים לבחור מתוך מאגר מוגבל של אריזות זמינות, אלא ניתן לעצב ולהזמין קרטונים ממותגים ואריזות מעוצבות וייעודיות עבור כל מתנה ומתנה, כך שההתאמה תהיה מושלמת.

בנוסף, ניתן לבחור מתוך רשימה ארוכה של אריזות ממותגות עבור מוצרים ספציפיים, אותן ניתן למתג על פי הצורך. אריזות ממותגות אלו כוללות, בין השאר, אריזות של מאפים ומאכלים שונים, אריזות עבור בקבוקי יין וכד', מארזים מיוחדים המורכבים מתחתית מכסה + במה ומאפשרים להחזיק בהם מוצרים קטנים מסוימים כך שמקבל/ת המתנה יוכלו למצוא אותם בקלות ועוד.

למעשה, כמעט עבור כל מתנה שרק תוכלו להעלות על הדעת, תוכלו למצוא אריזות ממותגות ומעוצבות בהתאם. מכל הבחינות, מדובר בהשקעה משתלמת וכדאית.

*** פרי חשיבה היא חברה מובילה בתחום פתרונות אריזה שיווקיים לתעשייה כולל מוצרי אריזות מעוצבות וממותגות המותאמים לצרכי ודרישות הלקוח.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...
מצבה: הכתובת של יקירינו לאחר שהלכו לעולמם
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה המצב בו...
הסטודנט משאנן הנציח את חבר הילדות מירושלים
בטקס מרגש בבית יד לבנים בירושלים השתתפו השבוע משפחות שכולות,...
תערוכת ענק לכבוד ציון 40 שנה לסדנאות האמנים
"האומן 26" ניהול אמנותי: לי היא שולוב אוצרות: הילי וורטמן מויאל, דביר...
איך אפשר לדעת כמה שווה הנכס שלכם באמת?
שיקולים רבים מעורבים בכל מה שקשור לקביעת ערך של נכסים...