Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

לנצח כנגד כל הסיכויים

לנצח כנגד כל הסיכויים
קרדיט: Canva

עבירות תעבורת נחשבות לקשות מאוד להוכחה למי שקיבל זימון לדין או חשב לנסות לבטל את הדוח שנרשם לו בטענה שהוא חף מפשע, לא היה שם או שהייתה בעיה אחרת שגרמה להאשמתו שלא בצדק. מקרים כאלה צריכים עבודה מקצועית של עורך דין לענייני תעבורה כדי להוכיח את החפות שלכם ואת מה שאתם יכולים לבטל תוך כדי שימוע או משא ומתן מול הרשויות. על מנת לבטל כתב אישום או כדי לגרום לכך שיזכו אתכם ולא ירשיעו, יש למצוא עורך דין יצירתי שמבטיח ומקיים להוכיח ולעזור לכם לצאת מהסנקציות, או לפחות בכמה שפחות ענישה חמורה. עבירות תעבורה אינן קלות כמו שחושבים עליהן והן נושאות בחובן פוטנציאל נזק לטווח ארוך שבגללו יכולים להוסיף לכם נקודות ולזמן אתכם לקורס נהיגה מונעת ולפסול את הרישיון, או סנקציות חמורות נוספות שמשפיעות עליכם ועל שגרת יומכם. עו"ד מאיה שפירא אלקריף עושה כמיטב יכולתה למען הלקוחות שלה על מנת לשמור על האינטרס שלהם כדי להוציא אותם בכמה שפחות נזק.

גם נקודות אפשר לבטל

יש הוכחות שאפשר למצוא על מנת לבטל נקודות שנרשמו לחובתכם אבל זה דורש שיתוף פעולה מלא שלכם על מנת להגיע להוכחות האלה. זה כולל גם הישענות על תקדימים משפטיים שונים כמו בעיות שנמצאו בכיול מכשירי מדידה של אלכוהול, בעיות באישור קנאביס, מצלמה לא תקינה ועוד הוכחות למכביר שאפשר למצוא כדי לזכות אתכם. כל ביטול נקודות תעבורה מרחיק אתכם מפסילה שלא לצורך של רישיון הנהיגה שלכם ולכן אתם צריכים לטפל בזה כמה שיותר מהר ובלי שהיות. זה נוסף לעובדה שכל קנס שנרשם לחובתכם גם צובר את הריבית שלו ולכן אל תחכו עם זה. ככל שהזיכרון שלכם יותר טרי תוכלו להוכיח מהר יותר שלא אתם ביצעתם את העבירה ולכן אפשר לבטל את הנקודות שנרשמו לכם.

עבירות תעבורה הן חמורות

בית המשפט בימינו אינו מקל על עברייני תנועה משום שההשלכות הקשות הן תאונות קשות שגובות חיי אדם וגורמות לנזק בל ישוער ברכוש ובנפש. המדינה אינה מוכנה לוותר בקלות על הרתעה ולכן כל עבירה כזאת מחייבת גם הפנמה שעליכם להתחייב וגם לנהוג נכון יותר ובזהירות. עורכת הדין שלכם תעשה הכל על מנת לשמור על הזכויות שלכם וכדי להבטיח זיכוי או הפחתת חומרת כתב אישום, יחד עם הבנה שזה חייב לשנות אצלכם את הגישה. עו"ד מאיה שפירא אלקריף מטפלת בלקוחותיה במסירות עד התוצאה שאתם מקווים לקבל.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...
צוואה הדדית- מה חשוב לדעת
כאשר אדם מגיע לגיל מבוגר, הוא מתחיל לעכל את העובדה...
תכנון נכון מבטיח עתיד מאושר!
ההחלטה מה לעשות עם הפנסיה שלכם יכולה להיות אחת ההחלטות...
הורידו עומס מבלי להתפשר על איכות- הזמינו מפעיל ליום הולדת לילדים
יש הרבה חלקים נעימים כשזה מגיע לתכנון מסיבת יום הולדת...
הצלחה באכלוס פרויקט קריית היובל של אשטרום מגורים להשכרה ארוכת טווח בירושלים
בזמן קצר מאד הושכרו כ 350 דירות מתוך 396 דירות...
מרפאה וטרינרית היא הרבה יותר מחיסונים בלבד
טיפולים רבים שמקבלים היום במרפאה וטרינרית הפכו אותה למרכז רפואי...