Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לנצח כנגד כל הסיכויים

לנצח כנגד כל הסיכויים
קרדיט: Canva

עבירות תעבורת נחשבות לקשות מאוד להוכחה למי שקיבל זימון לדין או חשב לנסות לבטל את הדוח שנרשם לו בטענה שהוא חף מפשע, לא היה שם או שהייתה בעיה אחרת שגרמה להאשמתו שלא בצדק. מקרים כאלה צריכים עבודה מקצועית של עורך דין לענייני תעבורה כדי להוכיח את החפות שלכם ואת מה שאתם יכולים לבטל תוך כדי שימוע או משא ומתן מול הרשויות. על מנת לבטל כתב אישום או כדי לגרום לכך שיזכו אתכם ולא ירשיעו, יש למצוא עורך דין יצירתי שמבטיח ומקיים להוכיח ולעזור לכם לצאת מהסנקציות, או לפחות בכמה שפחות ענישה חמורה. עבירות תעבורה אינן קלות כמו שחושבים עליהן והן נושאות בחובן פוטנציאל נזק לטווח ארוך שבגללו יכולים להוסיף לכם נקודות ולזמן אתכם לקורס נהיגה מונעת ולפסול את הרישיון, או סנקציות חמורות נוספות שמשפיעות עליכם ועל שגרת יומכם. עו"ד מאיה שפירא אלקריף עושה כמיטב יכולתה למען הלקוחות שלה על מנת לשמור על האינטרס שלהם כדי להוציא אותם בכמה שפחות נזק.

גם נקודות אפשר לבטל

יש הוכחות שאפשר למצוא על מנת לבטל נקודות שנרשמו לחובתכם אבל זה דורש שיתוף פעולה מלא שלכם על מנת להגיע להוכחות האלה. זה כולל גם הישענות על תקדימים משפטיים שונים כמו בעיות שנמצאו בכיול מכשירי מדידה של אלכוהול, בעיות באישור קנאביס, מצלמה לא תקינה ועוד הוכחות למכביר שאפשר למצוא כדי לזכות אתכם. כל ביטול נקודות תעבורה מרחיק אתכם מפסילה שלא לצורך של רישיון הנהיגה שלכם ולכן אתם צריכים לטפל בזה כמה שיותר מהר ובלי שהיות. זה נוסף לעובדה שכל קנס שנרשם לחובתכם גם צובר את הריבית שלו ולכן אל תחכו עם זה. ככל שהזיכרון שלכם יותר טרי תוכלו להוכיח מהר יותר שלא אתם ביצעתם את העבירה ולכן אפשר לבטל את הנקודות שנרשמו לכם.

עבירות תעבורה הן חמורות

בית המשפט בימינו אינו מקל על עברייני תנועה משום שההשלכות הקשות הן תאונות קשות שגובות חיי אדם וגורמות לנזק בל ישוער ברכוש ובנפש. המדינה אינה מוכנה לוותר בקלות על הרתעה ולכן כל עבירה כזאת מחייבת גם הפנמה שעליכם להתחייב וגם לנהוג נכון יותר ובזהירות. עורכת הדין שלכם תעשה הכל על מנת לשמור על הזכויות שלכם וכדי להבטיח זיכוי או הפחתת חומרת כתב אישום, יחד עם הבנה שזה חייב לשנות אצלכם את הגישה. עו"ד מאיה שפירא אלקריף מטפלת בלקוחותיה במסירות עד התוצאה שאתם מקווים לקבל.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...