Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

כך תבטיחו לעצמכם קריירה בייעוץ פיננסי

כך תבטיחו לעצמכם קריירה בייעוץ פיננסי
קרדיט לתמונה: pixAbay

שוק העבודה בימינו הוא תזזיתי ובלתי צפוי, כיום יותר מאי פעם בעבר. זעזועים מסוגים שונים התוקפים את המשק, החל ממגפות עולמיות ועד מצב מדיני ופוליטי בלתי יציב, כמו גם מגמות עולמיות רחבות ורבות עוצמה אשר משפיעות על המשק בדרכים שונות ומשמעותיות – כל אל מביאים לרמה גבוהה ביותר של אי וודאות בשוק העבודה, הן בנוגע למציאת עבודה והן בנוגע להחזקה במשרה למשך כמה שנים ומעלה. בתוך כל אי הוודאות הזו, אחד הענפים היציבים והאטרקטיביים ביותר מבחינה תעסוקתית הוא עולם הכלכלה והפיננסים, והמקצועות העיקריים שהוא מכיל. כך תוכלו להבטיח לעצמכם קריירה מצליחה וארוכת טווח בעולם הייעוץ הפיננסי:

כך תבטיחו לעצמכם קריירה בייעוץ פיננסי
קרדיט לתמונה: pixAbay

מהענפים המבוקשים ביותר במשק כיום – שיווק וייעוץ פנסיוני 

אחד הענפים המרכזיים והאטרקטיביים ביותר מבחינה תעסוקתית בתוך עולם הפיננסים כיום הוא ענף הפנסיה – בישראל מיושמת מזה מעל לעשור וחצי רפורמה מקיפה ויסודית בעולם הפנסיוני והחיסכון לטווח ארוך, רפורמה במסגרתה מחייבת המדינה את כלל השכירים והעצמאים שבתחומה להחזיק חיסכון פעיל לפנסיה, בין אם מדובר בקרן פנסיה, בקופת גמל להשקעה לטווח ארוך או כל מכשיר חיסכון ארך טווח אחר. במצב החדש שנוצר בארץ מיליונים של עובדים שכירים, עצמאיים ופרילנסרים מחויבים פתאום לחסוך לפרישה, וזקוקים לייעוץ מקצועי לשם כך. יועצים פנסיוניים, אשר לרוב גם עוסקים בשיווק פנסיוני, הם אנשי המקצוע המוסמכים מטעם המדינה למכור ולייעץ ללקוחות בכל הנוגע לחסכונותיהם הפנסיוניים. על מנת לעשות זאת עליהם להחזיק ברישיון פנסיוני – רישיון רשמי מטעם המדינה המאפשר לעסוק בתחום, רישיון אשר בלעדיו העיסוק בייעוץ פנסיוני הוא פשוט אינו חוקי! רישיון פנסיוני הוא למעשה הכלי של המדינה להבטיח כי אנשי המקצוע המייעצים לכולנו בנוגע לפנסיה ולחסכונות ארוכי הטווח שלנו עבור גיל הפרישה יהיו אכן מקצוענים – יהיו בקיאים בחומר ויחזיקו בהבנה טובה של התחום, יידעו מה הטוב ביותר עבור לקוחותיהם וכיצד לסייע להם להשיג זאת וכיוצ"ב.

רישיון פנסיוני ניתן לקבל לאחר מעבר של שש בחינות מטעם הרשות לני"ע ומשרד האוצר, כמו גם תקופת התמחות מסוימת. הדרך המומלצת לגשת לבחינות הללו היא באמצעות קורסי הכנה ממוקדים, המכינים עבור כל אחת מהבחינות בנפרד ומציעים את סיכויי ההצלחה והמעבר הגבוהים ביותר.

ייעוץ השקעות ופיננסים – קורס יועצי השקעות

אפשרות אטרקטיבית נוספת להיכנס לעלם הפיננסים והכספים בכל הנוגע לתעסוקה ופיתוח קריירה ארוכת טווח, היא לתחום של ייעוץ השקעות. גם כאן נדרש רישיון רשמי מטעם המדינה המצריך מעבר של סדרת בחינות וכו', וגם כאן הדרך המומלצת ביותר לגשת למסלול זה היא באמצעות קורסי הכנה ייעודיים עבור כל בחינה בנפרד. קורס יועצי השקעות יכלול את כל מה שצריך לדעת ויכווין אתכם בנוגע להכנות הספציפיות שכדאי לעבור לפני המבחנים, ויספק לכם כרטיס כניסה לקריירה משגשגת וארוכת טווח. בעולם תזזיתי וחסר יציבות וודאות כמו זה בו כולנו חיים כיום, מקצועות יציבים ומבטיחים מבחינה תעסוקתית שכאלו הם מתנה שכדאי לנצל בחכמה…

למידע נוסף אודות קורסים בתחום הייעוץ פנסיוני היכנסו לאתר האקדמיה לפיננסים מבית BDO

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל הפרטים החשובים על תהליך גירושין
תשלומי מדור מייצגים את חובתם של ההורים להעניק לילדיהם סביבה...
איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת...
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...
מצבה: הכתובת של יקירינו לאחר שהלכו לעולמם
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה המצב בו...
הסטודנט משאנן הנציח את חבר הילדות מירושלים
בטקס מרגש בבית יד לבנים בירושלים השתתפו השבוע משפחות שכולות,...