Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

צימרים בצפון – כל האפשרויות פתוחות

צימרים בצפון – כל האפשרויות פתוחות

צימרים בצפון מאפשרים לכם את החופשה המדהימה ביותר בארץ, עם הרבה אפשרויות ואטרקציות, במרחק קצר מהבית

צימרים בצפון? לחצו כאן!

מדינת ישראל היא מדינת תיירות. בכל אזור בארץ ישנם מקומות רבים לסיורים וטיולים, אתרים היסטוריים וגם אתרים הקדושים לדתות השונות.צימרים בצפון הוקמו על מנת לאפשר למטיילים והנופשים המגיעים לאזור לנוח בצורה פרטית כמה שאפשר לאחר יום סיורים וטיולים. ישובים ברמת הגולן, המושבים והקיבוצים באזור וטבריה גילו פוטנציאל בהשכרת צימרים למבקרים בצפון.

הצפון – המקום הכפרי והירוק ביותר

הצימרים באזור רמת הגולן בתפוסה מלאה לאורך כל השנה. בקיץ מזג האוויר הנוח והבריזה הנעימה מביאה תיירים מהארץ ומחו"ל לשכור צימרים ולטייל באזור. בחורף בימים בהם יורד שלג מרבים אזרחי ישראל לנוע לכיוון החרמון כדי לגלוש על השלג או לשחק עם הילדים בשלג בחלק התחתון של ההר. הבעיה היא שבעת שהשלג יורד נסגרים הכבישים והגישה לחרמון נחסמת וזו הסיבה שמשפחות רבות שוכרות צימרים בצפון על פי תחזית מזג האוויר והקרבה של הצימר לחרמון מאפשרת להם להגיע ולעשות סקי.

אוכל בריא בצפון – חופשה עם ראש שקט

נושא האוכל הבריא הפך לטרנד ויש צימרים בצפון שהוקמו ביישובים, כמו אמירים לדוגמא, בהם כל התושבים הינם צמחונים וטבעוניים, בהם אפשר למצוא גידולי ירקות ופירות ללא הדברה והמתאימים לאנשים המקפידים על אורח חיים בריא. במקום מתקיימות סדנאות, קצרות, לבישול בריא, כך שכל שוכרי צימרים בצפון ביישובים אלו יכולים להשתתף וללמוד שיטות בישול חדשות.

צימרים בצפון לאנשים דתיים

צימרים בצפון, בעיקר בטבריה ובסובב הכנרת, הוקמו כדי לספק לצליינים הנוצריים המגיעים לאזור מקומות ללינה בשילוב נופש וחופשה. הצליינים הנוצריים מגיעים לאזור בעיקר כדי לקיים את המסורת של טבילה בכנרת במקום שבו על פי דתם הלך ישו על המים.הקרבה לכל האתרים האחרים שבאזור הצפון מאפשרת, לכל מי שבוחר לשכור צימר בסביבות טבריה וסובב הכנרת, להגיע בתחבורה לאתר ולחזור לצימר שהושכר על ידם.

מה לעשות בצפון ובעבור מי זה מיועד

  • רמת הגולן, שבה יש גם אתרים היסטוריים כמו גמלא למשל, ומקומות לטיולים כמו קצרין, חמת גדר וגולת הכותרת הר החרמון שבחודשי החורף מהווה אטרקציה לחובבי הסקי ולמטיילים נוספים.
  • צימרים בצפון הם דרך טובה לזוגות המחפשים דרכים לחופשה רומנטית, לחידוש והידוק הקשרים ביניהם. לחופשה משפחתית של הורים וילדים שמבקשים לעשות חופשה קרובה ככל שאפשר לחיים הרגילים שלהם ולאפשר לילדים חופשיות הן בבריכה והן במתקנים הסובבים את הצימר.
  • תושבי האזור שוכרים צימרים בצפון לצורך אירוע משפחתי. לא כל אחד יכול להכיל בביתו מספר רב של אנשים וצימר גדול שיש בו סלון ומטבח לכמות גדולה של אנשים מתאים לקיום מסיבות פרטיות. בין שוכרי צימרים בצפון לאירועים פרטיים אפשר למצוא צעירים העומדים להתגייס ומבקשים לעשות מסיבת גיוס או כאלה שזה עתה השתחררו ומבקשים לעשות מסיבות שחרור.

מה אנחנו מציעים לכם ולמה האתר שלנו הוא הדרך הפשוטה ביותר לחופשה איכותית

כדי להבטיח צימר ראוי כדאי להתחיל ולחפש בין כל הצימרים בצפון איזה מהם המתאים וההולם לצרכי המשפחה/הזוג. אנחנו מציעים לכם את הצימרים הטובים בארץ, לאחר שבדקנו אותם, אישרנו אותם וסידרנו אותם בצורה פשוטה. תוכלו למצוא אותם מסודרים על פי מרחק, תמונות, מידע ואטרקציות וליצור קשר בקלות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד תבחרו את העורך דין המתאים לצרכים שלכם?
שילוב של מומחיות משפטית ואינטליגנציה רגשית תפקידו של עורך דין גירושין...
חנוכה במלונות ibis ירושלים מרכז העיר במחירים אטרקטיביים וסיורים ליליים ברחבי העיר
מלונות ibis ירושלים מרכז העיר מזמינים את עם ישראל להתרענן...
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...