Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

פ-תו-ח! מתחם חללי עבודה ROOMS נפתח במרכז מודיעין

פ-תו-ח! מתחם חללי עבודה ROOMS נפתח במרכז מודיעין
קרדיט: ROOMS
קרדיט: ROOMS

 

במתחם של רשת פתאל כבר פועלים עסקים וחברות, שנהנים גם ממשרדים ברמה גבוהה, גם ממיקום מרכזי וגם מנטוורקינג קהילה עסקית מפרה, בתנאי בית מלון

רשת פתאל פתחה את מתחם חללי העבודה החדש שלה במע"ר של מודיעין, בבניין דונה 1, ביום א', 15.11.20, ולרגל המאורע הגיעו למקום נדב פתאלמנכ"ל חברת הבת Work ROOMS by Fattal, ויובל ברונשטייןיו"ר החברה, ולצדם הכוח המקומי – תושבי מודיעין יובל רצבימנהלת ROOMS מודיעין, ותומר בן ששוןמנהל השיווק של המתחם – כדי לקבל את פני ה-members החדשים, שהצטרפו למשפחת ROOMS.

קרדיט: ROOMS

במתחם קומה וחצי עם 500 עמדות עבודה, משרדים, חדרי ישיבות וחדרי סדנאות, המוצעים על בסיס שעה, יום, שבוע, חודש או שנה. קומה 2 במתחם כבר פועלת, ואילו הקומה השלישית תחל לפעול בחודש פברואר.

לדברי רצבי, ב-ROOMS כבר קבעו את מקומם עסקים מתחומים רחבים מאד, וביניהם עורכי דין, רואי חשבון, מתווכים, שמאים, מטפלים מתחומים שונים, מפיקים, מומחי e-commerce, כמו גם גופים העוסקים בשיווק דיגיטלי, במערכות SAP, בטכנולוגיה ועוד.

קרדיט: ROOMS

רצבי אומרת "עם כל הקושי שהביאה מגפת הקורונה, היא גם גרמה לאנשים לגלות, שאפשר לעבוד קרוב לבית, ולחסוך זמן יקר של נסיעות ופקקים. אבל, לאור העובדה שמשפחות רבות עדיין נמצאות בבית, כשגם העבודה וגם הלימודים מתבצעים ב"זום", הרבה חברות ועצמאים חפשו פתרון תעסוקה, שהוא מחוץ לבית, אבל נמצא במרחק נסיעה קצרצרה." והיא מוסיפה: "פתיחת המתחם החדש הגיעה להם בדיוק בזמן!".

עוד היא מציינת, "חוסר הוודאות שהביאה הקורונה, גרם להרבה בעלי עסקים לחשוש ממחויבות ארוכת טווח, שכרוכה בקנייה או בשכירת מבנה, תשלומי ארנונה והיטלים שונים, כשמצב התעסוקה לא בטוח, ומספר העובדים משתנה לעתים תכופות." לדבריה, הגמישות שמציעים להם ב-ROOMS מתאימה מאד ונוסכת בהם בטחון, שתמיד ניתן יהיה לשנות את גודל השטח אותו הם שוכרים. "אם, חלילה, חברה תדרש להצטמצם, אין בעיה להקטין את השטח אותו היא שוכרת. וגם כשתחזור לממדיה או אפילו תגדל ותתרחב, תמיד נוכל להציע לה להגדיל את מספר העמדות." ועוד בעניין הקורונה – לדבריה, המתחם פועל בהתאם לתנאי התו הסגול, כדי להבטיח סביבת עבודה שהיא גם מעוצבת, נעימה ומפרה וגם בטוחה.

קרדיט: ROOMS

רצבי מוסיפה, שרשת המלונות הבינלאומית פתאל, חברת האם של Work ROOMS by Fattal, שמורגלת באירוח ומתן שירות, מביאה למתחם במודיעין תנאי אירוח ברמה גבוהה, ומציעה שטחים ציבוריים שמזכירים מאד בתי מלון, פינוקים של מחלקות VIP, כמו happy hour וכיבוד, ומתיחסת לדיירי כל אחד מארבעת מתחמי העבודה שלה (תל אביב, רעננה, רמת גן, מודיעין ובקרוב גם בפתח תקוה ועוד מבנה בתל אביב) לא כשוכרים, אלא כ-members, או חברי מועדון יוקרתי.

לדבריה, ה-members ממודיעין נהנים לא רק מחדרי הישיבות והסדנאות הרבים המצויים ברחבי המתחם שבלב המע"ר המתפתח בעיר, אלא גם יכולים לקיים פגישות וישיבות בכל אחד מהמתחמים האחרים של הרשת בארץ.

קרדיט: ROOMS

כבר מהיום הראשון התמלאו החדרים וחדרי הישיבות במתחם. הנהלת המתחם פנקה בקפה משובח ומבחר מאפים לארוחת הבוקר, ובין ה-members החדשים נשמעה התרגשות רבה, להיות בין הראשונים, שנכנסים למתחם המודיעיני, וליהנות מהרבה מאד תשומת לב של הנהלת הרשת.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
תכנון נכון מבטיח עתיד מאושר!
ההחלטה מה לעשות עם הפנסיה שלכם יכולה להיות אחת ההחלטות...
מעלים זיכרונות: נשיא המדינה יוצא בפרויקט הנצחה מרגש לזכרם של הנופלים והנרצחים במלחמת ״חרבות ברזל״
נשיא המדינה יצחק הרצוג יוצא בפרויקט חדש ומרגש שמטרתו היא...
10,000 עפיפונים עם שמות חללים וחטופים יופרחו לאוויר ביום העצמאות
מטס עפיפונים ענק בהובלת "120 מנהיגות מחברות" ובהכנת והשתתפות הקהל...
לקראת יום הזיכרון נשיא המדינה אירח את נציגי משפחות חללי צה״ל
לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, נשיא המדינה יצחק הרצוג...
נשיא מדינת ישראל נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעיתו מיכל בטקס הנחת זרים ליום הזיכרון לשואה ולגבורה
נשיא מדינת ישראל יצחק (בוז'י) הרצוג נשא דברים בטקס הפתיחה...
נשיא המדינה יצחק הרצוג במפגש עם משפחות שכולות, באתר ההנצחה הממלכתי לזכר חללי צה״ל הבדואים
אנחנו עוסקים כל העת - כל יום, שעה שעה, בימים...
נשיא המדינה נפגש עם מזכיר המדינה האמריקאי
נשיא המדינה יצחק הרצוג נפגש הבוקר, יום רביעי, כ״ג בניסן,...
נשיא המדינה נפגש עם משפחתו של ענר שפירא ז״ל
נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל נפגשו הבוקר, יום שלישי,...
תכנית עבודה נכונה מבטיחה הצלחה בעסק
ניהול עסק מחייב כישורים ומיומנויות מסוג אחר מאשר עבודה יצרנית...
הדוקטור הבכיר מ'הדסה' הלחין להקת הרבנות הצבאית ותומר מתנה מבצעים "ריבה ריבך"
להקת הרבנות הצבאית ותומר מתנה בסינגל חדש – "ריבה ריבך"....