Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

על היתרונות של מנוף הרמה בהובלת דירה

על היתרונות של מנוף הרמה בהובלת דירה
קרדיט: לוי הרמות

להעביר דירה זו אף פעם לא חוויה קלה במיוחד, אבל היום אנחנו יכולים להגיד כי העברת דירה יכולה להיעשות בכלים נוחים יותר מבעבר. הטכנולוגיה שינתה את פניה כמותה גם תחום מעבר הדירות כולו. השימוש ההולך וגדל במכשירים כמו מנוף הרמה מאפשרים לנו להעביר כלים ורהיטים בצורה טובה ובטוחה יותר מאי פעם בעבר.

זה לא שבעבר לא היה מנוף הרמה לקומות גבוהות בהישג ידם של מובילים אלא שהיום הטכנולוגיה התקדמה באופן כזה שמאפשר שליטה מלאה במכשיר, הבאה שלו לכל נקודה ברחבי העיר בלי לשלם סכומים גבוהים מדי, כך שמכל הבחינות מדובר על אפשרות שיכולה להתאים כמעט לכל אחד.

על היתרונות של מנוף הרמה בהובלת דירה
קרדיט: לוי הרמות

מה צריך לדעת לפני ששוכרים שירותי הובלה

האתגר של השימוש במשהו כמו מנוף הרמה הוא שיש להניח את המנוף בנקודה ממנה אפשר להעלות רהיטים וחפצים אל עבר חלון או מרפסת. לכן, חשוב אולי יותר מכל לדבר כמה דקות עם המובילים ולקבל החלטה אסטרטגית לגבי האופן בו תיעשה ההובלה. מנוף להעברת דירה זה כמובן פתרון נהדר, אבל לא כאשר נוצר פקק ארוך מאחור וההעברה נעשית תחת לחץ.

אילו רהיטים ניתן להוביל כך

לא כל פריט מתאים עבור העברה על ידי מנוף הרמה. מה גם שבמובנים רבים עלול להפוך למעשה לא כלכלי. הפתרון הטוב ביותר הוא לבחור את הפריטים אותם אתם מעוניינים להעביר באמצעות מנוף הרמה. הפריטים הפופולאריים, אלו שנדרשים למגע עדין יותר הם:

  1. כלי נגינה: בגדול מדובר על פסנתרים אותם אי אפשר לפרק וכל הובלה שלהם בכלים אחרים עלולה להביא לפגיעה משמעותית באיכות של הצליל. כמובן שכל הובלה מהסוג הזה צריכה להיעשות בצורה מקצועית בכלים טובים.
  2. מכשירי חשמל: בדרך כלל האתגר של הובלת מכשירי חשמל הוא בכך שמדובר על מה שאי אפשר לפרק. כדי לשמור על מכשיר החשמל עובד ופעיל לאורך שנים, יותר ממומלץ להעביר אותו באופן בטוח בעזרת מנוף הרמה מקצועי.
  3. רהיטים גדולים אותם לא כדאי לפרק: לפעמים נדמה כאילו זו לא בעיה לפרק רהיט זה או אחר ולבנות מחדש. אבל האמת היא כי ישנם רהיטים אותם פשוט אסור לפרק. ארונות הם דוגמא מצויינת לרהיט שנוהגים לפרק אותו אבל לא בהיכרח עושים זאת בצורה נכונה. כך ניתן להגיד גם על ספות או שולחנות שהרבה פעמים הדבר הנכון עבורם הוא להרים אותם כמו שהם בעזרת מנוף הרמה ייעודי שיאפשר להם להגיע בצורה הטובה ביותר לחוף מבטחים.

אל תשכחו להכין את הבית מבעוד מועד

כאשר מביאים פריט זה או אחר באמצעות מנוף הרמה פעמים רבות שוכחים לסדר את הבית לפני כן. אל תשכחו כי מדובר על פריטים גדולים בדרך כלל הדורשים מקום. המטרה היא לא רק להעלות את הפריט לקומה הנכונה אלא גם להניח אותו בנקודה בה קיוויתם כי הפריט יעמוד לכתחילה. שימו לב כי אתם מכינים את הבית לקראת הגעתם של המובילים ומארגנים אותו באופן כזה שיאפשר את ההובלה בצורה הטובה ביותר.

אנחנו מחכים לכם

אצלנו, בחברת 'לוי הרמות' אנחנו עושים הכל כדי להעביר את החפצים שלכם מעבר בטוח. מחכים לכם כאן לכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...
איך להתמודד עם הארכת מעצר?
מעצר הוא הליך לא פשוט שגורם לעצורים רבים להרגיש פחד...
למה כדאי לכם לתת למערכות הבית החכם לדאוג לכם?
כשהמכשירים החכמים שלכם שוטפים עבורכם כלים, מבשלים, מנקים, מוציאים את...
התפקיד הקריטי של ניהול מבנים בהבטחת בריאות ובטיחות
בעולם שמתפתח ללא הרף שבו דאגות בריאות ובטיחות הן חשיבות...