Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

להסתכל לחיים בעיניים – אימון אישי מזווית אחרת

להסתכל לחיים בעיניים – אימון אישי מזווית אחרת

כולנו נתקלים ברגעים מאתגרים בחיים, אבל גדולה האמתית היא ללמוד איך לשנות את המצב במקום לשקוע בקושי. אימון אישי לחיים מאפשר לכם לקבל כלים להתמודדות עם סיטואציות מורכבות על בסיס יומי. מנהלים עסק קטן? מעוניינים לקבל את הכלים הדרושים לצורך ניהול זמן מדויק ומוצלח? לשם קבלת מידע נוסף על אימון מוקפד, אתם מוזמנים לפנות אל המאמן האישי שמואל מאיר.

להסתכל לחיים בעיניים – אימון אישי מזווית אחרת

מה זה אימון אישי?

אימון אישי לחיים פותח לכם את הדלת להתמודד עם כל אתגר שמציבים החיים. האימון מתחיל מהתבוננות פנימית, חקירה מקיפה של ההווה כדי להסיק מסקנות לעתיד. בתהליך המתאמן מגלה מהו ארגז הכלים הרגשי איתו הוא פועל כיום ומה מניע אותו להצלחה. עם הכלים שצברתם תוכלו להתחיל לבנות את החזון – המטרה הגדולה אותה אתם רוצים להשיג בעתיד. שמואל מאיר הוא מאמן אישי מוסמך, שמלווה כל מתאמן לשיאים אישיים.

גם עסקים יכולים לעבור אימון

האימון היא גישה אשר הגיעה אלינו מתוך עולם הניהול העסקי. לכן אין זה מפתיע שאנשי עסקים רבים בוחרים לעבור תהליך עם מאמן עסקי כדי לקדם את עצמם ברמה המקצועית. חברות גם הן יכולות לעבור שינוי ארגוני מרחיק לכת על ידי אותו תהליך בדיוק. מובן שקנה המידה בתהליך הוא גדול יותר, וארגז הכלים אינו מתייחס לפרטים מתוך החברה אלא לערכי הארגון כולו, אבל בסיס השיטה הוא זהה. באימון עסקי ניתן להתמודד עם כשלים פנים ארגוניים או להגדיר את חזון החברה כדי להרחיב פעילות לשנים הקרובות בצורה יעילה ומאורגנת. לכל העובדים בחברה ברור מה החזון הארגוני ואיך פועלים על מנת להשיג את מטרות החברה בעקבות האימון.

הגודל לא קובע

אימון עסקי לעסקים קטנים יכול להיות אפקטיבי שבעתיים. בעלי עסקים קטנים מוכנים להשקיע לא מעט משאבים ורוצים להפוך את אורחות חייהם כדי להצליח להרים את העסק. המוטיבציה היא גורם מניע חזק מאוד בתהליך אימון. לכן אין זה מפתיע שעסקים קטנים שעוברים אימון אישי מצליחים לבצע שינוי מרחיק לכת ולהגיע למטרות וליעדים שהוגדרו בתהליך.

מתקדמים לעבר הגשמה

לכל מטרה שלא תבחרו, ובכל דרך שלא תלכו, מאמן אישי בירושלים יכול להביא לכם תועלת גדולה בכל תחום חיים. נכון, האימון יתרכז בעיקר בפן העסקי אבל את ההשלכות תוכלו לראות גם בחיים האישיים. שינוי גדול מתחיל בצעד קטן, ואם אתם רוצים לבנות אסטרטגיה לחיים, אימון אישי הוא התהליך שלכם.

שמואל מאיר הוא מאמן אישי, עסקי ומשפחתי בעל ניסיון של 30 שנות ניהול ועשרות מאומנים אשר עברו תהליכים מוצלחים יחד איתו. בנוסף, שמואל מאיר משמש בתור מאסטר NLP – כאשר בזכות ההנחיה שלו תסגלו לעצמכם אורח חיים גמיש. מכאן, הדרך להצלחה קרובה. לפרטים נוספים התקשרו: 052-8903666.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שירות מקצועי ומהיר לכל סוגי תקלות המחשבים
מעבדה לתיקון מחשב נייד בקוסמי מחשבים מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי...
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...