Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כמה אתם שווים באמת?

כמה אתם שווים באמת?
קרדיט Canva.com

ישראלים שונים מאמריקאים בכך שאינם מודדים את שוויו של אדם על פי נכסיו והונו, אבל בארה"ב מקובל מאוד להעריך, תרתי משמע, אדם שיש לו נכסים. זה לא נוהג שטחי בהכרח משום שיש לזה חשיבות רבה בתקופה שבה אנשים מגלים שאין להם פנסיה מספיקה משום שלא חינכו אותנו שאפשר לדאוג לעצמנו לפנסיה לאו דווקא מקרן אחת. נדל"ן הפך להיות מעין קרן פנסיה לרבים שמעדיפים להשקיע בו ומשום כך נכס נדל"ני הוא נכס ששוויו וערכו משמעותיים. שווי הנכס יכול להשתבח עם השנים נוסף על הכנסה פאסיבית שהוא מניב מדי חודש בהשכרה, ולכן חשוב מאוד לדעת מהו ערכו ואיך אפשר להרוויח ממנו עוד על ידי בדיקת שווי דירה, מבנה, חנות או קרקע. ככל שתדעו יותר כמה אתם שווים באמת מבחינת נכסים, כך תוכלו לקבל החלטות כלכליות טובות יותר במהלך החיים. לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים הם חלק מהאנשים שאתם עובד משרד "רון קרם שמאות מקרקעין וליווי השקעות נדל"ן", ומעניק להם שירותי שמאות מקרקעין למטרותיהם השונות.

פיתוח וקדמה מחייבים הערכה

כל אזור שמועמד לפיתוח ולבנייה מחייב גם הערכות שונות ושמאות מקרקעין על מנת לתמחר את הנכסים, העבודות, הפוטנציאל והשווי של הפיתוח לנכסים קיימים באוזר. מקרה כזה הוא המקרה של פיתוח אזורי בילוי ופיתוח אזור הנמל בחיפה. תזוזות ושינויים באזורים שהיו רדומים במשך שנים מביאים לכך שגם שווי הנדל"ן משתנה ומושך אליו יזמים נוספים. כל אלה תלויים בחוות הדעת המומחית של שמאי מקרקעין בחיפה, על מנת להניע עסקאות ומיזמי בנייה. כך גם יודעים תושבי האזור כמה שווה הדירה שלהם כשירצו למכור או להשכיר אותה, וליהנות מפירות הפיתוח באזור.

חשוב לדעת כמה עולה הנכס שלך

אנשים שמעולם לא חשבו למכור את הנכס שלהם ומקבלים לפתע הצעות שנחשבות טובות צריכים לדעת יותר מכולם כמה שווה הנכס שלהם, כדי לקבל החלטה האם לקבל את העסקה או לחכות לבאות. היום, כמעט כל אחד יכול להרוויח מנדל"ן גם אם הוא בעל דירה אחת וכך הוא יכול לשפר את מצבו בהרבה לנוכח האפשרויות של השקעות אחרות בשוק ההון, למשל. חשוב לקבל הערכת שווי נכס מדויקת שגם תפרוס בפניכם את האפשרויות של האזור בעתיד, כדי שתוכלו להחליט אם להישאר או לעזוב בזמן, או להשקיע בעצמכם במיזם. משרד "רון קרם שמאות מקרקעין וליווי השקעות נדל"ן" מעניק שירותי שמאות מקרקעין מגוונים ללקוחות שונים כדי ללוות אותם בעסקאות שונות עד התוצאה המיטבית ביותר מבחינתם. חייגו עוד היום 052-3551162

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...