Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

י-ם של כוכבים

י-ם של כוכבים

במסגרת אירועי בירת הנוער 2011 שמארגנת עיריית ירושלים:
מוצ"ש 20.8 בגן סאקר-הכניסה חופשית!
עיריית ירושלים מארגנת לבני הנוער לילה מלא כוכבים לסיום החופש הגדול: חגית יאסו, דוד לביא, לירון רמתי ליאור נרקיס ומטבוחה פרוג'קט וגם מתחם מתקני פעילות, משחקי ווי על שלושה מסכים מהגדולים בארץ וסימולטור המדמה מכונית מתהפכת מגיעים לבירת הנוער בירושלים במסגרת אירועי בירת הנוער שמארגנת עיריית ירושלים לבני הנוער.

שנה בדיוק אחרי ש-20 אלף בני נוער מילאו את גן סאקר בהופעותיהם של אמן הטראנס סקאזי וכוכב השנה במוזיקה המזרחית דודו אהרון, חוזרים הצעירים אל גן סאקר לערב שכולו מוקדש לנוער. רגע לפני תחילת שנת הלימודים, עיריית ירושלים, בשיתוף מועצת הנוער העירונית, מארגנת לבני הנוער לילה גדוש אירועים, אטרקציות ופעילויות. האירוע יתקיים בגן סאקר ב-20.8, ויתחיל בשעה 20:30, במהלכו יתקיימו מופעים, מתחם פעילות ושאר אטרקציות. הכניסה חינם לכל האירועים.

במסגרת בירת הנוער, יתקיים מופע משותף של שלושת הפיינליסטים של העונה האחרונה של כוכב נולד. כמו כן יופיעו בגן סאקר באירוע סיום הקיץ ליאור נרקיס ולהקת מטבוחה פרוג'קט – ההרכב האקלקטי המשלב מוסיקה אלקטרונית מלודית וחמה עם כלים אותנטיים מרחבי העולם.

בנוסף להופעות, יתקיים בגן סאקר מתחם פעילות "משאירים את הכוח בזירה" בסימן המלחמה באלימות ובתאונות הדרכים. המתחם יכלול מגוון פעילויות רחב לבני הנוער לקראת סיום החופש הגדול: שלושה מסכי ענק של משחקי ווי, קיר טיפוס, מתקן ג'יירו (המדמה ריחוף), לחימת סומו, מתקן בנג'י, סימולטור כוח פטיש וסימולטור מכונית מתהפכת, אשר ידמה את הקשיים שבנהיגה תחת השפעת אלכוהול, ואת החוויה הקשה שבהתהפכות רכב. את האירוע ינחו אמנים מוכשרים מקבוצת התאטרון הירושלמי "תאטרון פסיק". בתום ההופעות, הנוער מוזמן ליהנות מהנחות בבתי קפה ובמסעדות ברחבי מרכז העיר.

יורם ברוורמן, מנהל רשות הצעירים, מוסר כי "בירת הנוער הפכה זה מכבר למסורת רבת שנים, המהווה מוקד משיכה לאלפי בני נוער ירושלמים ולא ירושלמים כאחד. כיום ניתן לראות ערים רבות בארץ שאימצו את המודל ועורכות אירועים במתכונת דומה. עם זאת, סוד הצלחתה הייחודית והמתמשכת של בירת הנוער בירושלים טמון בשילוב כוחות מנצח של מקצועיות ויצירתיות בין עיריית ירושלים למועצת הנוער העירונית למען הנוער בעיר."

מירב כהן, חברת מועצה ומחזיקת תיק הנוער, אומרת כי "מועצת הנוער בשיתוף עם העירייה הוציאה אל הפועל בחודשים האחרונים שורה של אירועים ייחודיים המעשירים את חיי החברה של בני הנוער בעיר ומכניסים לשעות הפנאי שלהם תוכן ומשמעות. בין האירועים שיזמה המועצה באחרונה ניתן למנות את יריד התעסוקה שהתקיים בקניון מלחה, בו לקחו חלק אלפי בני נוער, מסיבת אוזניות, פרויקט לילות לבנים, וכמובן אירועי בירת הנוער. כמחזיקת תיק הנוער חשוב לי לוודא שכל הדלתות בעירייה יהיו פתוחות בפני בני הנוער בבירה ושיהיה להם את הכוח לשנות ולפעול למען העיר."

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כמה אתם שווים באמת?
ישראלים שונים מאמריקאים בכך שאינם מודדים את שוויו של אדם...
נשיא המדינה קיבל את כתבי ההאמנה של השגרירים החדשים של חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל
נשיא המדינה יצחק הרצוג, קיבל ביום שלישי, ד' בתשרי, 19...
אירוע לציון 50 שנה ללחימת חטיבה 14 במלחמת יום הכיפורים
"לפני חמישים שנה בדיוק עמדנו בפני איום קיומי מבחוץ, כשאויבינו...
בחודש הסליחות ולקראת ראש השנה, נשיא המדינה השתתף באמירת הסליחות בירושלים
בחודש הסליחות ולקראת ראש השנה, נשיא המדינה יצחק הרצוג, השתתף...
נשיא המדינה העניק את "עיטור הנשיא" לשנת תשפ"ג לאישים שתרמו תרומה ייחודית למדינת ישראל
לרגל שנת ה-75, נשיא המדינה יצחק הרצוג העניק ביום רביעי...
פעוטון העצים של 'יער האקלים' יישתל על גגו של אברהם ירושלים
הכדור שלנו מתחמם, והעיר מתמלאה ביותר מידי בניינים ופחות מידי...
גאווה מקומית- מצטיין מאו״ג 91
רב סרן יאיר צ'יקו שגדל בלוד קיבל ב-5 בספטמבר הצטיינות...
מצטייני שר הביטחון
ביום ראשון הקרוב ה-3.9, התקיים טקס מצטייני שר הביטחון. בין...
נשיא המדינה יצחק הרצוג במפגש עם חברי הקהילה היהודית באוסטריה:
״ישנם רגעים במשברים מהסוג הזה, שמנהיגות נדרשת כדי לנצל את...
נשיא המדינה התקבל בארמון הנשיאותי בברטיסלבה בטקס קבלת פנים ממלכתי
נשיא המדינה יצחק הרצוג התקבל הבוקר, יום שני, י"ח באלול,...