Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

יוחננוף למען החיילים הבודדים: בדרך לבית נוסף לחיילים בודדים של עמותת "בית אלמוג שילוני"

יוחננוף למען החיילים הבודדים:  בדרך לבית נוסף לחיילים בודדים של עמותת "בית אלמוג שילוני"
חן גוסלר, גוסלר בית הפקה

עמותת בית אלמוג שילוני המסייעת לחיילים בודדים יצאה במסע גיוס מימון לבית נוסף עבור חיילים בודדים. יוסי שילוני, אביו של החייל אלמוג שילוני שנרצח בפיגוע, ייסד במודיעין לפני ארבע שנים בית חם ראשון מסוגו על שם בנו המעניק לחיילים מקום מגורים המספק גם מענה רגשי.רשת יוחננוף, התומכת בעמותה מיומה הראשון, מסייעת בגיוס הכספים למען קיומו של הבית והרחבתו למען חיילים נוספים. בין היתר באמצעות הצבת קופות תרומה ומכירת מוצרים במבצעי קו קופה. המימון נאסף מתרומות של לקוחות, בנוסף לתרומה ישירה של הרשת, ומחזק את העמותה בתשלום שכר דירה, מזון ותפעול יומיומי של המתחם לחיילים המתגוררים בו.

 יוחננוף למען החיילים הבודדים
חן גוסלר, גוסלר בית הפקה

אלמוג ז"ל נרצח בפיגוע בתחנת רכבת ההגנה בנובמבר 2014. מחבל ניסה לחטוף את נשקו, אך הוא נאבק בו עד מותו ובכך מנע אירוע רב נפגעים. מתוך הצער, משפחתו בחרה להמשיך את מורשתו כמפקד בצבא לחיילים בודדים, והקימה להם בית חם. יוסי שילוני אביו של אלמוג ז"ל סיפר על הקשר עם הרשת והודה לאיתן יוחננוף, מנכ"ל ובעלי רשת יוחננוף, על התמיכה והעזרה בבית הנוכחי ועל הליווי לו העמותה זוכה מהרשת. "החיבוק החם לו אנו זוכים מהרשת ומהבעלים איתן יוחננוף באופן אישי עד כה מחממם את הלב ומסייע רבות לחיילים רבים. אני מאמין שנצליח להקים עוד בית החדש שיוקם בקרוב בזכות הסיוע וכך ניגע בעוד חיילים רבים ונקל על חייהם".

בימים אלו העמותה פתחה בקמפיין מימון המונים ומגייסת תרומות במטרה לגייס כספים ולהקים בעיר מודיעין את "בית אלמוג שילוני". סביב השקת הקמפיין לגיוס הכספים הדגיש יוסי שילוני כי: "הבית לחיילים הבודדים הוא המורשת שאלמוג שלנו השאיר אחריו. עבורנו, הזיכרון וההנצחה שלו הם לקיים את צוואתו: לתת ולהעניק. בכל שבת שהגיע הביתה לחופשה מהצבא, הוא תמיד צירף אליו חייל בודד שיעשה איתנו את השבת, כדי שלא יהיה לבד בשבת". היעד הוא להקים מבנה מפואר, שיספק בית חם ל–108 חיילים בודדים על שטח שעיריית מודיעין העבירה לעמותה על שם אלמוג לבניית בית נוסף לחיילים בודדים.

אודות רשת יוחננוף:

רשת מרכולי הענק מונה כיום 25 סניפי סופר-שוק בפריסה ארצית בבעלות משפחת יוחננוף. רשת מרכולי ענק כוללת בסניפיה עולם עשיר ומגוון של מוצרי צריכה, ובכל אחד מסניפי הרשת עומד לרשות הלקוחות היצע מרשים של מחלקות שירות מובילות בתחומן. הרשת נמצאת בבעלות משפחת יוחננוף והחלה את דרכה כחברה סיטונאית בשנות השבעים ויוסדה על ידי אילנה ומרדכי יוחננוף. בשנת 1992 נכנסה החברה לפעילות קמעונאית מורחבת וכיום הרשת מנוהלת על ידי האחים והאחיות למשפחת יוחננוף בראשותו של איתן יוחננוף ומקפידה לשמור על צביון משפחתי. סניפי הרשת, מטבריה ועד נתיבות, ממוקמים במרכזי הערים ובאזורי תעשייה ומסחר, ובצמוד לכל אחד ואחד מהם, עומדים לרשות קהל הלקוחות חניוני ענק גדולים ומרווחים. צוות הרשת מיומן ובעל תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר בשוק הקמעונאי, ועובר לאורך כל ימות השנה הכשרות מקצועיות המתמקדות גם בהיבט התפעולי וגם בהיבט השירות ללקוח.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שבוע הקולנוע היהודי ירושלים 2023 יציין השנה את מהדורתו ה-25 ויתקיים בחג החנוכה, בתאריכים 9 עד 14 בדצמבר 2023, בסינמטק ירושלים
"נפש אחת" (One Life) בכיכובו של זוכה אוסקר, סר אנתוני...
כמה אתם שווים באמת?
ישראלים שונים מאמריקאים בכך שאינם מודדים את שוויו של אדם...
תערוכה חדשה של אמנות אתיופית מסורתית במוזיאון לאמנות יהודית בירושלים
"חכמה בבטן כמו אור בכד" – משמעות הפתגם האתיופי הינה...
״ספורט - המשחק של כולנו״ בסוכת נשיא המדינה
נשיא המדינה ורעייתו אירחו הבוקר כ-4,000 מאזרחי ישראל בסוכתם המסורתית כמיטב...
חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד: בית הנשיא הואר בוורוד ביוזמת האגודה למלחמה בסרטן
לרגל פתיחת חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד המצוין בחודש אוקטובר,...
נשיא המדינה אירח טקס לציון 18 שנות פעילות לארגון המתנדבים הלאומי 'איחוד הצלה'
נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח ביום רביעי, י"ב בתשרי, 27...
אירוע האמנות השנתי הגדול, הותיק והמשפיע ביותר יוצא לדרך!
פסטיבל ״מנופים״ 24-28 באוקטובר 2023 *אירוע מרכזי בהר ציון *מופעים ותערוכות *...
שיתוף פעולה ישראלי-אמריקני: הושלם אימון משותף במערכות ההגנה האווירית של ישראל וארה"ב להגנה מטילים
מנהלת חומה במפא״ת שבמשרד הביטחון, הסוכנות האמריקאית להגנה מפני טילים...
אתרוג, לולב, הדס וערבה בכיכר ולירו: שוק ארבעת המינים המסורתי של ירושלים חוזר!
שלישי-שישי, י"א-י"ד תשרי תשפ"ד, 26-29/9/2023 בכיכר ולירו המחודשת הכניסה חופשית לכבוד...
נשיא המדינה קיבל את כתבי ההאמנה של השגרירים החדשים של חוף השנהב, פרו, קפריסין, בריטניה, צרפת, אירלנד וברזיל
נשיא המדינה יצחק הרצוג, קיבל ביום שלישי, ד' בתשרי, 19...