Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף

הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
קרדיט Canva

תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו נמצא המתחם או המתקן שבו קרתה התאונה. אם זה קרה בשטח ציבורי מדובר ברשות מקומית או הגוף שבבעלותו או בתפעולו קרתה התאונה ולכן ניתן לתבוע על נזקים שנגרמו בגלל הרשלנות שלו. זה קורה גם במקומות עבודה שבהם מחויבים להפעיל אמצעי בטיחות ולדאוג לכך שלא יקרו תאונות, למרות שהמקום מבוטח על ידי חברות ביטוח שמתמחות בכך. תאונות קורות בגלל סיבות שונות במקומות העבודה אולם רשלנות היא הסיבה החשובה שבגללה המעביד יפצה אתכם בפיצויים. הוכחת הרשלנות של בעלי המקום היא הצעד הראשון על מנת לקבל פיצויים שונים שמגיעים לכם כשאתם סובלים מנזקים בגללה. עורך דין לתאונות עבודה ייעזר במומחים שונים על מנת להוכיח את הרשלנות שגרמה לפציעה ויוכיח את הזכאות שלכם לפיצויים וכדאי להתייעץ אתו ולשתף אותו בכל פיסת מידע שעשויה לעזור לכם. עו"ד אסף שפירא מייצג את הלקוחות שלו מול מעסיקים שונים על מנת להשיג להם את הפיצויים שמגיעים להם בזכות.

תאונות ונזקים

נזקי גוף שונים שנגרמים בגלל רשלנות או הזנחה פושעת שגורמת לאנשים להיפגע במקומות שונים מזכים אתכם בפיצויים, במיוחד אם נגרמה לכם פגיעה לטווח ארוך שמשביתה אתכם מעבודה ומפעילות. אם הפציעה בעלת השלכות לזמן רב היא מחייבת התייחסות לכך גם במשא ומתן על הפיצויים שמגיעים לכם ועל תשלומים שאתם יכולים לקבל עד אז לצורך שיקום והחלמה. כשקורה לכם משהו כזה כשאתם נמצאים בשטח ציבורי או פרטי התייעצו עם עורך דין נזקי גוף ירושלים על מנת להגיע להסדר שיפצה אתכם על הנזק שנגרם לכם.

מפגעים מחייבים פיצויים

מפגעי בטיחות שונים שגורמים לפציעות הם לעיתים קרובות בתחום האחריות של הרשות המקומית או של גוף כלשהו שחייב על פי חוק לדאוג לסילוקם ולתיקון הליקויים. אם לא עשו כך וכתוצאה מרשלנות זאת נפגעו אנשים אפשר להוכיח זאת ולהשיג לכם פיצויים על כל פציעה שקורית לכם. זה כולל גם תקיפה במקומות כאלה שבהם צריך היה למנוע זאת, מקרי טביעה, שימוש במוצרים מסוכנים או כאלה שגורמים לנזקים למרות הפרסום שהם בטוחים, תאונות בבתי ספר ובמוסדות להשכלה בכלל ואפילו תקיפות על ידי בעלי חיים. המגוון הגדול של תאונות ופגיעות שגורמות לנזקי גוף מכוסה לרוב על ידי ביטוח ורצוי מאוד לפנות מיד לקבל עזרה וייעוץ שיעזרו רבות בהמשך הדרך. עו"ד אסף שפירא ישמח לעזור לכם לבדוק את זכאותכם לפיצוי ולסייע בקבלת הפיצוי המגיע לכם במשא ומתן או בבית המשפט.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...
צוואה הדדית- מה חשוב לדעת
כאשר אדם מגיע לגיל מבוגר, הוא מתחיל לעכל את העובדה...