Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

גירושין בזמן קורונה

גירושין בזמן קורונה
מקור freepik

אין ספק שהקורונה היא תקופה מאתגרת שלצערנו גורמת להרבה זוגות למצוא את דרכם נפרדים ואף מתרגשים כתוצאה ממסכת הלחצים שעוטפת אותם והשהות הרבה בבית סגור, עם המון קירות ודלתות סגורות רק אתם והילדים. אנו עלולים לחוש שהגירושין האלה הינם סוף העולם ואתגר עצום שאנחנו צפויים להתמודד איתו, אך בעצם הכל מתחיל במיינד- סט שניצור סביב הדבר, מה שנשדר לעצמנו ומה שנשדר לסביבה. אם נשדר לסביבה שהגירושין האלה הינם עניין גדול כך גם נרגיש, שזה משהו שחונק אותנו וגורם לנו להרגיש עצורים ועמוק בבוץ, כנראה הרבה יותר ממה שזה באמת. אין ספק שזו חוויה לא נעימה ומאתגרת לעבור, במיוחד בימי קורונה, אבל חוויה זו הינה ברת התמודדות, ובסוף היום – תמיד מדובר בגישה.

גירושין בזמן קורונה
מקור freepik

לפעמים כל מה שצריך – זה מישהו נוסף לצידכם

אם אתם זקוקים לעורך דין מוכשרת שתהיה לצידכם בזמנים המאתגרים הללו ותעזור לכם לנתב את הגירושין שלכם ולנהל כל משא ומתן בצורה מוצלחת שבה תרגישו שהשגתם את המטרה, עו"ד גירושין רינה פוליטי היא עורכת הדין בשבילכם ואתם מוזמנים לפנות אליה בקישור הבא https://sp-lawoffice.co.il/. זכרו שגירושין הינו דבר שיש לעשות אותו כמה שיותר בנועם, תוך השארת כבוד הדדי וערכים בתוך התהליך. גירושין זו גם ככה חוויה שעשויה להיות מאתגרת לשניכם, אך במקום שהיא תיזכר כדבר פחות חיובי, עו"ד רינה פוליטי יכולה לגרום לכם להיזכר בחוויה הזו כזו ששימשה נקודת מפנה בחייכם, בה יצאתם חדשים לעולם, מעודדים ומוכנים להתחיל מחדש.  עורכי דין צריכים לדגול בכבוד הדדי, בנועם ובהשארת טעם כמה שיותר מתוק אצל הלקוח בתוך החוויה הזו, שקל מאד שלא תהיה כזו. כך בדיוק פועלת עו"ד גירושין רינה פוליטי – אשר דוגלת בגירושין כמה שיותר נעימים מתוך כך שבצד השני ישנו אדם שחוויתם איתו היסטוריה משותפת, ולעיתים אף בית משותף, ילדים משותפים וחיים שלמים ביחד שאתם במידה מסוימת – משאירים מאחור. עו"ד גירושין רינה פוליטי מאמינה שרק תוך שיתוף פעולה הדדי בין כל הצדדים ניתן להשלים את הליך הגירושין בצורה נעימה.

לחשב מסלול מחדש – זה לא כזה נורא 

דווקא בימים מאתגרים אלו בהם כל אדם במובן מסוים צריך לחשוב איך להמציא את עצמו מחדש, בין אם זה במידה מקצועית או משפחתית, בתוך הליך הגירושין הזה אותו תוביל עו"ד גירושין רינה פוליטי, קחו את הזמן להבין מחדש מה עושה לכם טוב, מה נותן לכם שקט ואיך תקומו בבוקר לחדוות עשייה ושמחה למרות המצב החדש המאתגר. עו"ד גירושין רינה פוליטי אומנם תהיה לצידכם בכל התהליך מה שייצור עבורכם בוודאות תחושת הקלה, אך אתם צריכים להרגיש ולהבין לבד מה עושה לכם טוב ומשריש בכם רוגע והקלה לאורך היום, אף אחד לא ידע זאת טוב מכם. 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל הפרטים החשובים על תהליך גירושין
תשלומי מדור מייצגים את חובתם של ההורים להעניק לילדיהם סביבה...
איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת...
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...
מצבה: הכתובת של יקירינו לאחר שהלכו לעולמם
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה המצב בו...
הסטודנט משאנן הנציח את חבר הילדות מירושלים
בטקס מרגש בבית יד לבנים בירושלים השתתפו השבוע משפחות שכולות,...