Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

בונים עולם: כל הסיבות לבחור בקריירה אדריכלית

בונים עולם: כל הסיבות לבחור בקריירה אדריכלית

שוק הבניה בארץ דורש יותר כוח אדם מבעבר. הביקור לאדריכלים מקצועיים, גם הוא נמצא בעלייה מתמדת. הבחירה לפתוח בקריירה אדריכלית מאפשרת לכם להיות בטוחים שתמצאו מקצוע משמעותי לחיים.

בונים עולם: כל הסיבות לבחור בקריירה אדריכלית

מה עושים?

אדריכל הוא איש המקצוע אשר אחראי על תכנון הפרויקט על בוריו והתאמת התוכנית לעובדות בשטח. שרטוט אדריכלי הוא מקצוע שצריך ללמוד לעומק. השרטוט מתחשב בצרכי סביבה, חללים ומזמיני העבודה לצד דרישות בטיחותיות לכל מבנה ומבנה. האדריכל מלווה את הפרויקט החל משלבי התכנון ועד לביצוע בפועל כדי להבטיח את איכות התוצר באופן ודאי. כמו בכל מקצוע. גם לאדריכלים יש אפשרות להעמיק את הידע בתחום ספציפי. כיום ניתן למצוא אדריכלי נוף, פיתוח שטח ואדריכלי עיצוב פנים בעלי ניסון של שנים רבות בתחום.

מה לומדים?

במהלך לימודי אדריכלות עוברים הסטודנטים בכמה תחנות עיקריות בדרך אל קריירה מצליחה בתחום. הסטודנטים למודים את מקצועות ההנדסה הבסיסיים, עוברים הכשרות מעשיות ומגישים אינספור עבודות ופרויקטים במהלך שנות הלימודים. חלק מדרישות הקורסים כוללת הגשה של תוכנית אדריכלית מלאה לפרויקט- כולל שרטוט ודגם מוקטן של המבנה העתידי. את הגשת הפרויקט מלווים מרצי הקורס והם מאפשרים לתלמידים לקבל משוב והדרכה ברמה גבוה שיכינו אותם לעבודה עתידים בתחום.

למה להיות אדריכלים?

הביקוש לאנשי מקצוע בתחום הבנייה עולה משנה לשנה. חרות הבניה והיזמים מוכנים להשקיע לא מעט כסף בכל פרויקט כדי לקבל את התוצר הטוב והבטוח ביותר, ולעמוד בכל התקינות הקיימות בחוק כיום. לכן דרושים שרטטים, אדריכלים ומנהלי פרויקטים בדרגות שונות באופן קבוע. כדי להתחיל לטפס בעמלה הסולם המקצועי הכשרה אדריכלית היא נקודת פתיחה מצוינת אשר מוציאה אתכם לשוק העבודה עם ארגז כלים רחב ויכולות ניהול פרויקט ברמה גבוה מאוד. בין אם מדובר בפרויקט פרטי קטן, או פרויקט רחב היקף, האדריכל תמיד נוכח בשטח. מתכנן, משרטט ומסייע להתמודד עם ליקויים או בעיות בתהליך הבנייה. נוכחות האדריכל היא חיונית להצלחתו של כל פרויקט בניה, ולכן אם אתם רוצים להביא את הכישורים שלכם לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר- אדריכלות הוא תחום ההתמחות המתאים לכם.

אדריכלות לאדריכלים מתמחה במתן שירותי שרטוט, תכנון אדריכלי, ויעוץ מקצועי לאדריכלים מוסמכים, סטודנטים ולקוחות פרטיים. החברה מחזיקה באדריכלים בעלי ניסיון רב שנים ומציעה שירותים במגוון תחומי עבודה. לפרטים נוספים וליצירת קשר ניתן לפנות לאדריכלות לאדריכלים בטלפון: 02-5353525.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל הפרטים החשובים על תהליך גירושין
תשלומי מדור מייצגים את חובתם של ההורים להעניק לילדיהם סביבה...
איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת...
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
שני פרויקטים בשותפות הקבוצות בית ירושלמי ויובלים אושרו להפקדה ע"י הוועדה המחוזית לתכנון ובניה בירושלים בתוך זמן שיא של כ- 4 חודשים בלבד
מדובר בפרויקטי פינוי בינוי להקמת 450 יח"ד חדשות ב-2 פרויקטים...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
קבוצת בית ירושלמי תקים מגדל בן 30 קומות מעורב שימושים בכניסה לעיר- בית הכרם
הוועדה המחוזית נתנה תוקף לפרויקט "פני העיר" בבית הכרם הכולל...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...