Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בונים עולם: כל הסיבות לבחור בקריירה אדריכלית

בונים עולם: כל הסיבות לבחור בקריירה אדריכלית

שוק הבניה בארץ דורש יותר כוח אדם מבעבר. הביקור לאדריכלים מקצועיים, גם הוא נמצא בעלייה מתמדת. הבחירה לפתוח בקריירה אדריכלית מאפשרת לכם להיות בטוחים שתמצאו מקצוע משמעותי לחיים.

בונים עולם: כל הסיבות לבחור בקריירה אדריכלית

מה עושים?

אדריכל הוא איש המקצוע אשר אחראי על תכנון הפרויקט על בוריו והתאמת התוכנית לעובדות בשטח. שרטוט אדריכלי הוא מקצוע שצריך ללמוד לעומק. השרטוט מתחשב בצרכי סביבה, חללים ומזמיני העבודה לצד דרישות בטיחותיות לכל מבנה ומבנה. האדריכל מלווה את הפרויקט החל משלבי התכנון ועד לביצוע בפועל כדי להבטיח את איכות התוצר באופן ודאי. כמו בכל מקצוע. גם לאדריכלים יש אפשרות להעמיק את הידע בתחום ספציפי. כיום ניתן למצוא אדריכלי נוף, פיתוח שטח ואדריכלי עיצוב פנים בעלי ניסון של שנים רבות בתחום.

מה לומדים?

במהלך לימודי אדריכלות עוברים הסטודנטים בכמה תחנות עיקריות בדרך אל קריירה מצליחה בתחום. הסטודנטים למודים את מקצועות ההנדסה הבסיסיים, עוברים הכשרות מעשיות ומגישים אינספור עבודות ופרויקטים במהלך שנות הלימודים. חלק מדרישות הקורסים כוללת הגשה של תוכנית אדריכלית מלאה לפרויקט- כולל שרטוט ודגם מוקטן של המבנה העתידי. את הגשת הפרויקט מלווים מרצי הקורס והם מאפשרים לתלמידים לקבל משוב והדרכה ברמה גבוה שיכינו אותם לעבודה עתידים בתחום.

למה להיות אדריכלים?

הביקוש לאנשי מקצוע בתחום הבנייה עולה משנה לשנה. חרות הבניה והיזמים מוכנים להשקיע לא מעט כסף בכל פרויקט כדי לקבל את התוצר הטוב והבטוח ביותר, ולעמוד בכל התקינות הקיימות בחוק כיום. לכן דרושים שרטטים, אדריכלים ומנהלי פרויקטים בדרגות שונות באופן קבוע. כדי להתחיל לטפס בעמלה הסולם המקצועי הכשרה אדריכלית היא נקודת פתיחה מצוינת אשר מוציאה אתכם לשוק העבודה עם ארגז כלים רחב ויכולות ניהול פרויקט ברמה גבוה מאוד. בין אם מדובר בפרויקט פרטי קטן, או פרויקט רחב היקף, האדריכל תמיד נוכח בשטח. מתכנן, משרטט ומסייע להתמודד עם ליקויים או בעיות בתהליך הבנייה. נוכחות האדריכל היא חיונית להצלחתו של כל פרויקט בניה, ולכן אם אתם רוצים להביא את הכישורים שלכם לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר- אדריכלות הוא תחום ההתמחות המתאים לכם.

אדריכלות לאדריכלים מתמחה במתן שירותי שרטוט, תכנון אדריכלי, ויעוץ מקצועי לאדריכלים מוסמכים, סטודנטים ולקוחות פרטיים. החברה מחזיקה באדריכלים בעלי ניסיון רב שנים ומציעה שירותים במגוון תחומי עבודה. לפרטים נוספים וליצירת קשר ניתן לפנות לאדריכלות לאדריכלים בטלפון: 02-5353525.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...