Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

ארזתם לבד?

ארזתם לבד?

כשאתם עוברים דירה אתם זקוקים לחומרי האריזה הטובים ביותר שניתן להשיג מבלי להתפשר, בין אם אתם מתכוונים לפרוק מיד את הארגזים או להניח אותם במחסן. גם למובילים חשוב מאוד לא להתפשר על הארגזים והעטיפות שהם משתמשים בהם לצורך הובלות דירות ומשרדים, ולכן בית למוביל הכינה ליין מוצרים מיועדים במיוחד להם, כדי לשפר את חוויית ההובלה ולמנוע תאונות ותקלות תוך כדי אריזה והובלה של חפצים.

ארזתם לבד?

לארוז נכון

לארוז נכון את הדירה או המשרד שלכם זו אומנות שרק מעטים יודעים לעשות מבלי לעבוד בזה. כל מה שנחוץ הוא אריזות מעולות שאינן מתפרקות. על כל זה נוסף היגיון בסידור החפצים שנחוצים לכם כך שהם יתאימו לאריזות ולא יחרגו מהם. לשם כך מומלץ למצוא קופסאות אריזה מצורות שונות שיתאימו ככל האפשר לכל מה שיש לכם בתכולה. החשיבות של ארגזים נכונים ככאלה היא שבתוכם מונחים החפצים מבלי להתקפל, להתקמט או להתחכך אחד בשני ולהגביר את הסיכון לשבירה או לסדקים. כדי לוודא שהחפצים אינם נוגעים זה בזה אל תשכחו גם לעטוף אותם בעטיפות מיוחדות שנועדו לרכך את המגע בחפצים שבירים אחרים.

 

לארוז רק בארגז יציב

חשוב מאוד לדעת שארגזים שאינם יציבים לא יחזיקו כמו שצריך את החפצים שלכם ולכן גם לא ישמרו על צורתם ושלומם. זה אומר שאם לא נארזו בתוך קרטונים חזקים שאינם מתפרקים בקלות הם גם לא יצלחו את המסע מדירה לדירה ועלול להיגרם נזק לחפצים שלכם. סיבה נוספת היא שארגזים כאלה נחוצים גם לשימוש חוזר אצל המובילים ולכן ברוב המקרים הם ישתמשו רק בארגזים שנוח להם להחזיק מבלי שיתפרקו וייקרעו להם בידיים. זה משנה לגמרי את כל הקצב של ההובלה כשצריך לדאוג גם לאריזה. בגלל זה מובילים קונים חומרים כאלה במקומות אמינים שמציעים להם ארגזי איכות, ורצוי גם שקיות וחומרים נוספים.

 

לא רק ארגזים

יש עוד חומרים לאריזה שאתם יכולים ליהנות מהם בחברה שמתמחה בעיקר בהם, כמו ניילונים חזקים במיוחד, עטיפות לריכוך החיכוך, ארגזים לתלייה וגם טושים או סלוטייפ, לכל מי שצריך את זה בהישג יד.

 

תוכלו לרכוש גם ערכות שלמות שמיועדות לבתים בעלי מספר חדרים לפי הצרכים שלכם כי חשבנו עליכם מראש ועל כל מה שתצטרכו להובלת הבית. אם גם אתם מחפשים אחר מוצרי אריזה (למשל: קרטונים למעבר דירה במרכז) לכן התקשרו והזמינו בית למוביל 076-530-11-90.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
נפרדים מהאלכוהול אחת ולתמיד
לאחרונה אחת מהאהבות הכי גדולות שיש לכם זה אלכוהול? בלי...
מה חשוב לדעת על תיקון רכב היברידי?
רכבים היברידיים הם רכבים נפוצים ביותר כיום. כך שאם בעבר...
כל מה שנחוץ לבטיחות ותקינות הרכב שלכם
כלי רכב משרתים אותנו כל עוד הם אמינים ותקינים והבטיחות...
סכסוכים משפטיים אזרחיים מנוהלים בידיים טובות
תביעות שאינן קשורות לתחום הפלילי הן תביעות שאזרחים מגישים נגד...
טיפול בחשבוניות שאינן תקינות
הנפקת חשבוניות פיקטיביות היא צורה רווחת של העלמת מס, שמטרתה...
עורך דין המטפל במקרים בהם מדובר על אמירות מזיקות
עורך דין לענייני לשון הרע הוא עורך דין המטפל במקרים...
ליהנות בלי פשרות ומבלי לשלם יותר מדי
יש מוצרים ותרופות שכבר אי אפשר לוותר עליהם משום שהם...
יצירת זיכרונות מרגשים מהבר מצווה
חגיגת בר מצווה היא ללא ספק אירוע מרגש ומשמעותי בחייו...
מסנן האבנית שיבטיח לכם מים צלולים ונקיים
מסנן אבנית לבית מומלץ בקרב אנשים המשתמשים בו והוא הפך...
מהו גמילה מאוקסיקודון וכיצד מתבצע התהליך?
גמילה מאוקסיקודון הוא תהליך מאתגר המתרחש כאשר אדם מפסיק או...