Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

5 סוגי ההרצאות שיכולות לשנות את חייכם

5 סוגי ההרצאות שיכולות לשנות את חייכם

מאמר זה יציג בפניכם 5 סוגים של הרצאות שעוסקות בנושאים חשובים אשר מעסיקים רבים מאתנו. להלן נושאי ההרצאות:

1.התמודדות עם קונפליקטים ודילמות בין הורים ובני נוער

הרצאה זו תעסוק בשאלות רבות- ביניהן: האם צריך להעניש? איך מגיעים להסכמה בין אנשים? מתי עדיף להרשות? ועוד. אין ספק שגיל הנעורים הינו גיל קשה אשר גורם לחיכוכים ומחלוקות בין הורים וצעירים אך למרות החילוקים הללו והצורך של הילדים בריחוק מסוים יש להורים תפקיד- הם צריכים לסייע לילדים להתפתח ולהפוך לעצמאיים אך גם לשמור עליהם משום שהילדים עדיין צריכים הגנה ועלולים לבצע טעויות שיפגעו בהם. ההרצאה תעסוק בהתמודדות עם המצבים הללו. במהלך ההרצאה יקבל הקהל כלים מעשיים אשר עשויים לסייע בתהליך ההתמודדות- דבר שיוביל לתקשורת טובה ויקרב בין ההורים והצעירים.

2. מתן כבוד ושמירה על הילדים ובני הנוער מפני שימוש לא בטוח באינטרנט

כמעט כל הילדים בעולם המערבי משתמשים במחשב ומובייל באופן שגרתי. באמצעות המחשב והמובייל הם מתקשרים עם החברים, משחקים וגולשים באינטרנט. לא מעט פעמים אנו שומעים על מקרים בהם ילד או ילדה הוטרדו מינית, בהם ילדים נחשפים לתכנים לא הולמים וכו'. כמו כן, יש מקרים בהם הילדים משתמשים ברשת החברתית- הפייסבוק או בוואטסאפ בצורה שלילית- פוגעים באחר ונפגעים בעצמם.

במהלך ההרצאה יקבל הקהל מידע רב על הנושא וירכוש כלים נכונים להתמודדות עם המצב, בצורה זו יוכלו המשתתפים ללמוד כיצד לתת כבוד לילדים אך גם לשמור עליהם וללמד אותם כיצד להשתמש באינטרנט באופן מושכל ומתחשב.

3. דימוי גוף והפרעות אכילה

כמעט כולם שמעו על עדי ברקן, צלם אופנה מוכר וותיק אשר נע בין עבודות בארץ ובחו"ל וגילה לא מעט דוגמניות מצליחות. כיום, מרצה עדי ברקן על מלחמה בהפרעות אכילה ועל הקשר הישיר שקיים בין מודלים נשיים שנחשבים למושכים ובין הפרעות האכילה שתוקפות נשים רבות ואף גברים. ההרצאה פותחת את העיניים ועשויה לשנות ולהציל חיים.

4. הומור כפילוסופיה לחיים

אין ספק כי חוש הומור הוא מצרך חשוב בימינו ובכלל- נראה כי אנשים שניחנו בחוש הומור מתמודדים בצורה טובה יותר עם החיים, טובים יותר בקשרי אנוש (עם חברים, משפחה, קולגות וכו') ואהובים יותר על ידי החברה.

ההרצאה תסביר מהו הומור, מה יכול לסכן אותו ולהוביל למצבים טעונים בכעס ותסביר מהו הקשר בין השקפת העולם ופילוסופית החיים ובין הומור וכיצד ההומור בא לידי ביטוי בתחומים רבים בחיינו. כמו כן, יקבל הקהל כלים יעילים אשר עשויים לסייע בשמירה על ההומור בעבודה, עם בני המשפחה, כאשר יש תחושת תסכול ושחיקה, בעת משברים וכו'.

5. מה זו הצלחה?

ההרצאה ניתנת על ידי יורם יובל אשר מתמחה בתחום הנוירוביולוגי ועוסק במחקר הרגשות והאהבה. יורם יובל הינו חוקר מוכר, איש אקדמיה, סופר ומרצה. ההרצאה תעסוק במגוון שאלות, ביניהן: מה קובע איזה אדם יצליח בחייו? מה מאפיין את האנשים שהצליחו- תוך מתן דוגמאות- ביניהן ביל גיידס, הביטלס וכו', מהו היתרון של הספורטאים הגדולים? מה זו הצלחה- להיות אהוב ומוקף במשפחה? להרוויח הרבה? האם יש לכל אחד ייעוד? איך כדאי להתמודד עם הפחדים בנוגע לכישלונות והצלחות? ועוד.

במהלך ההרצאה יקבל הקהל מידע בנוגע לתובנות שיש לתחום המדע להציע ויבין כיצד יש להתייחס לשאלות מנקודת מבט חברתית, מדעית ופסיכולוגית.

מידע שיכול להשפיע ובגדול

קונפליקטים, ההתמודדות עם הקדמה ועידן האינטרנט בו המידע גלוי והיד קלה על המקלדת, הפרעות אכילה אשר הפכו לבעיה מרכזית בעולם המערבי, שימוש בהומור כדרך חיים והצלחה הינם נושאים מהותיים אשר נוגעים ומשפיעים על חיינו בצורה ניכרת.

אם אתם מעוניינים לפתוח את הראש ולקבל מידע על הנושאים הללו תוכלו לפנות אל מגוון מרכזים שמספקים הרצאות מעניינות, תוכלו להזמין הרצאה לכבוד יום גיבוש, תוכלו להזמין מרצים לחוגי בית ועוד.

 שמיעת הרצאה בנושאים אלו ואחרים יכולה לשנות את אופן החשיבה שלכם, להאיר נקודות שלא ראיתם, להניע את גלגלי המחשבה ולבסוף להוביל לשינוי.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
תכנון נכון מבטיח עתיד מאושר!
ההחלטה מה לעשות עם הפנסיה שלכם יכולה להיות אחת ההחלטות...
תכנית עבודה נכונה מבטיחה הצלחה בעסק
ניהול עסק מחייב כישורים ומיומנויות מסוג אחר מאשר עבודה יצרנית...
בשיא המלחמה- חברת אקסטל השלימה את עסקת הנדל"ן הגדולה ביותר במאה שנים האחרונות בירושלים
חברת אקסטל השלימה את רכישת קרקעות אדמות הפטריארכיה בירושלים מקבוצת...
כמה אתם שווים באמת?
ישראלים שונים מאמריקאים בכך שאינם מודדים את שוויו של אדם...
תלת מימד ומוצר ראשוני
אחד השלבים החשובים ביותר בייצור מוצר ולמעשה השלב הכמעט אחרון...
בכיר השפים הירושלמים, השף עזרא קדם, מצטרף לכשרות צהר
השף המוערך עזרא קדם, סמל הקולינריה המקומית אשר יוצר בימים...
שיתוף פעולה חברתי בין אוניברסיטת רייכמן לבן & ג'ריס - למען שירותי הדם של מד"א
במסגרת השת"פ תוצב עמדת תרומת דם של מד"א וסטודנטים שיתרמו דם...
משחק מגנטים לילדים
אחד החידושים בעולם משחקי הילדים בשנים האחרונות הינו ערכות משחק...
לקראת ט"ו בשבט: נשיא המדינה ורעייתו אירחו חקלאים וחקלאיות ואת נציגי 'ארגון מגדלי הפירות בישראל'
לרגל חג האילנות, אירחו כבוד נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו...
מידע הוא כוח – בעולם שבו אתם רוצים לייצר דירוג אשראי איכותי
היכולת שלנו לבנות תהליכי קבלת החלטות גם בתחום הפיננסי היא...