Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

3 התמכרויות שהגיע הזמן לעצור

3 התמכרויות שהגיע הזמן לעצור

התמכרות יכולה להיות הרסנית. היא פוגעת במערכות היחסים שלנו, בעבודה וגם בגוף ובנפש. גם אם נדמה לכם שאתם בשליטה וגם אם האדם הקרוב אליכם ביותר מבטיח שיוכל להפסיק כשירצה, כדאי להבין שללא המסגרת הנכונה – המשימה הזו תהיה קשה הרבה יותר. מה עושים? עוצרים את מעגל ההתמכרות כבר עכשיו, ומטפלים בבעיה בצורה מעמיקה ויסודית. וזאת, בזכותה הסיוע של מכון הגמילה "יד הצלה".

נפרדים מסמים קשים וקלים

אחת ההתמכרויות הקשות ביותר היא ללא ספק ההתמכרות לסם. כשהגוף דורש מנה נוספת האדם המכור מחפש כל דרך להשתיק את הצורך הזה, והוא מוכן לשקר, לרמות, לגנוב ולפגוע בכל חלקה טובה בחייו. גמילה מסמים היא צעד קריטי שמחייב מסגרת מקצועית, שכן נדרשת תשומת לב רבה גם להתמכרות הפיזית וגם למצוקות הנפשיות שהובילו להתמכרות מלכתחילה. מכון הגמילה "יד הצלה" מספק מענה מדויק ומקצועי מאוד עם צוות מיומן ותוכנית טיפול יסודית שעוטפת את המכורים ומעניקה להם את הכלים שיובילו אותם לדרך חדשה וטובה יותר.

החיים ללא אלכוהול

יש מי שיכול ליהנות מכוס יין אחת טובה לצד ארוחה דשנה ומי שמשתוקק לקוקטייל צונן כשהוא בחופשה אקזוטית במיוחד. מן הצד השני, עבור אנשים רבים האלכוהול הוא התמכרות שאין להם כל שליטה עליה. הם זקוקים למינונים גבוהים מאוד, הם שותים בכל שעות היממה ונדמה להם שללא המשקה הם פשוט לא מצליחים לתפקד. בפועל גמילה מאלכוהול היא זו שתעזור להם להשתחרר מההתמכרות ומהנטל שהיא מעמיסה על חייהם ועל האנשים שהם אוהבים יותר מכל.

בלי משחקי הימורים ובלי ריגושים

אולי זה הריגוש שגורם לאנשים להתמכר להימורים מלכתחילה, אבל כשהם נסחפים אל המערבולת הזו הם מתקשים לעצור. הם זקוקים להלוואות גדולות כדי לכסות חובות שממשיכים להתנפח, ובדרך הם פוגעים במערכות היחסים האישיות שלהם ואף במקום העבודה. גמילה מהימורים היא משימה חשובה ומורכבת מאוד שתאפשר לאדם להתמודד עם המציאות בדרך טובה ויעילה יותר, בלי לברוח אל משחקי ההימורים שמסבים הרבה יותר נזק מאשר תועלת.

תוכנית טיפול משולבת

כדי להבטיח גמילה מסמים קשים בצורה טובה באמת, וכדי להשתחרר מהצורך הבלתי פוסק להמר, נדרשת תוכנית עבודה ברורה מקצועית מאוד. התוכנית הייחודית של מכון "יד הצלה" היא שמשלבת בין מענה לצורך הפיזיולוגי (הטיפול ב"קריז") לצרכים הרגשיים והמנטליים, ועם תמיכה מקצועית והתאמה אישית יוכל כל אדם להתמודד עם הכאבים שהובילו אותו אל הטיפה מרה, אל הקוקאין או אל משחקי ההימורים. ליצירת השינוי אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 054-2272002.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שירות מקצועי ומהיר לכל סוגי תקלות המחשבים
מעבדה לתיקון מחשב נייד בקוסמי מחשבים מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי...
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...