Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

תריסי גלילה כפתרון יעיל לסגירת פתחים בעסק

תריסי גלילה כפתרון יעיל לסגירת פתחים בעסק

תריסי גלילה כפתרון יעיל לסגירת פתחים בעסק

ברוב העסקים יש פתחים גדולים אותם יש לסגור על מנת למנוע כניסת זרים, אורחים לא רצויים וגנבים, במיוחד בשעות בהן המקום סגור למבקרים. בשנים האחרונות חל גידול במקרי הפריצה לבתי עסק, לרבות חנויות, מוסכים ורשתות שיווק. לכן, בעלי העסקים נדרשים למצוא ולהתקין פתרונות מיגון יעילים, יש לזכור כי גניבה מהעסק עלולה לגרום לנזק רב ולהפסד כספי גבוה ממנו קשה להתאושש. כיום, יש מגוון פתרונות לסגירת פתחים בחנויות ובבתי עסק נוספים, עם זאת, יש לבחור בקפידה את אמצעי המיגון כדי ליהנות משקט נפשי ומהגנה איכותית ויעילה. במקרים רבים הפתח חשוף לפגעי מזג האוויר לכן חשוב להתקין אמצעי מיגון חזקים ועמידים במיוחד, המיוצרים מחומרי גלם כמו אלומיניום הנחשב לעמיד במיוחד בפני גשם, אך גם בפני שמש ישירה ורוח חזקה.

אמצעי מיגון כחלק אינטגרלי מעיצוב חזית העסק

בשנים האחרונות הרשויות המקומיות החלו להקשות על בעלי חנויות ועסקים בעיר והן הוציאו הנחיות מפורטות לאמצעי מיגון ואבטחה אותם ניתן להתקין על חלונות ראווה ועל הפתחים של העסק. כיום, בערים רבות יש להתקין אמצעי מיגון המהווים חלק אינטגרלי מעיצוב החזית של בית העסק, ויש רשויות מקומיות המעודדות את בתי העסק להתקין תריסי או סורגי גלילה שקופים או מחוררים בצד הפנימי של העסק. מטרת הרשויות המקומיות היא לשפר את מראה חזיתות העסקים ברחובות הראשיים והן מנסות ליצור אחידות כדי לשמור על עיצוב מרשים, לכן יש רשויות המסרבות לבקשות להתקנת תריסים או סורגי גלילה המיוצרים משלבי פח אטומים. במקרים אלה יש ליצרני התריסים פתרון מתקדם וחדשני – תריסי גלילה שקופים המיוצרים מפוליקרבונט, פתרון המתאים בעיקר לחנויות בקניונים ובמרכזים מסחריים מוגנים, כאשר לבתי עסק אחרים היצרן יכול להציע תריסים מחוררים או רשת עם פתחים.

תפעול נוח של אמצעי המיגון

כאשר בוחרים אמצעי מיגון לסגירת פתחים בעסק יש להתחשב בפרמטרים רבים כגון גודל ומידות הפתח, אופן ותדירות השימוש, תנאי מזג האוויר במקום, רוחות, עיצוב החזית, מערכת פיקוד להפעלת התריס וכדומה. מאחר ותריסי גלילה נחשבים לאמצעי המיגון היעיל והאפקטיבי ביותר חשוב לפנות לחברה מקצועית ומובילה בתחום על מנת לקבל ייעוץ והחלפה נכונה בהתאמה מושלמת לצרכי העסק. יש מגוון פתרונות חדשניים לייצור והתקנת תריסים חשמליים למיגון העסק, לרבות תריסים שקופים או תריסים עם הטבעת לוגו ושם העסק.

חשוב לבחור אמצעי מיגון נוח לתפעול, לכן כדאי לדעת כי יצרני התריסים החשמליים לסגירת פתחים בעסק מציעים מגוון מערכות פיקוד לתפעול התריס, ביניהן מערכת פיקוד עם שלט רחוק, כרטיס קרבה, אופציה להפעלה ולסגירה באמצעות הסמארטפון או התקנת מתג הפעלה במיקום נוח ונגיש בתוך העסק.

לסיכום, תריסי גלילה הם הפתרון היעיל ביותר לסגירת פתחים בעסק, חשוב לפנות לחברה מובילה בתחום כדי לבחור בפתרון יעיל ועמיד, בהתאמה לחזית המבנה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
תכנון נכון מבטיח עתיד מאושר!
ההחלטה מה לעשות עם הפנסיה שלכם יכולה להיות אחת ההחלטות...
תכנית עבודה נכונה מבטיחה הצלחה בעסק
ניהול עסק מחייב כישורים ומיומנויות מסוג אחר מאשר עבודה יצרנית...
בשיא המלחמה- חברת אקסטל השלימה את עסקת הנדל"ן הגדולה ביותר במאה שנים האחרונות בירושלים
חברת אקסטל השלימה את רכישת קרקעות אדמות הפטריארכיה בירושלים מקבוצת...
כמה אתם שווים באמת?
ישראלים שונים מאמריקאים בכך שאינם מודדים את שוויו של אדם...
תלת מימד ומוצר ראשוני
אחד השלבים החשובים ביותר בייצור מוצר ולמעשה השלב הכמעט אחרון...
בכיר השפים הירושלמים, השף עזרא קדם, מצטרף לכשרות צהר
השף המוערך עזרא קדם, סמל הקולינריה המקומית אשר יוצר בימים...
שיתוף פעולה חברתי בין אוניברסיטת רייכמן לבן & ג'ריס - למען שירותי הדם של מד"א
במסגרת השת"פ תוצב עמדת תרומת דם של מד"א וסטודנטים שיתרמו דם...
משחק מגנטים לילדים
אחד החידושים בעולם משחקי הילדים בשנים האחרונות הינו ערכות משחק...
לקראת ט"ו בשבט: נשיא המדינה ורעייתו אירחו חקלאים וחקלאיות ואת נציגי 'ארגון מגדלי הפירות בישראל'
לרגל חג האילנות, אירחו כבוד נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו...
מידע הוא כוח – בעולם שבו אתם רוצים לייצר דירוג אשראי איכותי
היכולת שלנו לבנות תהליכי קבלת החלטות גם בתחום הפיננסי היא...