Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

תכנון וידאו קונפרנס? התייעצו עם המומחים של וויו סנטר

תכנון וידאו קונפרנס? התייעצו עם המומחים של וויו סנטר
קרדיט תמונה: FREEPIK

תחום הווידאו קונפרנס ליווה ומלווה את העולם העסקי מזה שנים רבות. אולם תועלתו וחשיבותו קיבלו דגש ניכר החל משנת 2020 אז יותר ויותר עובדים החלו לעבוד מן הבית, ופגישות היברידיות החלו להיערך גם עם קולגות ולקוחות המצויים במרחק גיאוגרפי קצר וסביר.

וידאו קונפרנס? מדוע שלא פשוט נאמר זאת במילים אחרות כמו ZOOM? ובכן, אין זה מקרי כי ישנם אנשי מקצוע בעלי מומחיות בתחום. וכאן אנו בשיתוף עם הצוות המקצועי של View-Center נענה בהרחבה.  

הרבה מעבר לפגישת זום

הזום אכן יודע כיצד לענות על צרכים מידיים וחשובים, אך בואו ננסה לרגע לדמיין ולו רגע אחד קטן מחדר ישיבות היברידי הנמסך על מצלמת רשת ומיקרופון המובנים בתוך המחשב הנייד.

על נראות האנשים המוצגים לנו במסך עוד אפשר להתפשר, ועל סאונד? כיצד נוכל לדון עם אדם מרחוק תוך שאיננו מבינים היטב את דבריו או הוא עושה מאמצים כבירים כדי להבין את דברינו אנו. הדבר יכול להשפיע לשלילה על תוצאותיה של הפגישה, ואולי אפילו לפגום במטרתה.

על-כן, בכל הנוגע לווידאו קונפרנס הקביעה היא פשוטה – חדר ישיבות היברידי מוכרח להסתמך על יכולות טכניות וטכנולוגיות גבוהות יותר. יכולות המבטיחות שכל משתמשי הקצה יחוו את הפגישה באופן המדמה כמעט בדיוק מוחלט את זו של ישיבה פרונטלית.

כיצד מתחילים?

מבדיקה מהירה של כלל האפשרויות הקיימות, הרי שניתן להיווכח ולראות כי ישנן שפע של מצלמות, מיקרופונים ועד לפיצ'רים משלימים המציידים את חדר הישיבות במיטב הטכנולוגיה.

ב-ViewCenter שמחים להציע ייעוץ מקצועי מלא לרבות אספקה של כלל הציוד הנדרש והתקנתו. דוגמה לרכיב חשוב ומהותי אשר יכול לשנות את אופייה של הישיבה ההיברידית מן הקצה אל הקצה היא מצלמת PTZ ממונעת אשר זזה בהתאם לאדם שמדבר. כאשר מדובר בישיבות מרובות משתתפים, הרי שבכוחה של מצלמה שכזו להעניק את התחושה הקרובה ביותר לזו של פגישה פנים אל פנים.

אפיון מלא של צרכי הלקוחות, יאפשר להחליט על סך כל הרכיבים הטכניים הנדרשים למען יצירת חדר ישיבות מקצועי ומדויק.

ציוד נלווה למוצרי הבסיס

האם כל חדר ישיבות יהא זקוק למצלמת PTZ? ייתכן מאוד כי גם מצלמת רשת איכותית ומקצועית תספיק. אולם לצד המצלמה ולצד המיקרופונים שיותקנו בחדר, הרי שישנם גם פריטים טכניים נלווים אשר יכולים להשפיע באופן ניכר על איכותה של הפגישה.

דוגמה נהדרת לכך היא מסכי מגע אינטראקטיביים המאפשרים לשתף את המצגת יחד עם משתתפי הישיבה המרוחקים. מסכים אלו מציגים יכולות תצוגה מרשימות והופכים את המצגות לדינמיות ומושפעות באופן חי תוך הצגת הדברים שבישיבה.

ברצותכם לתכנן חדר ישיבות מקצועי ובמחירים אטרקטיביים, צרו קשר עוד היום עם המומחים של חנות View Center פתרונות ווידאו ומולטימדיה. השירות ניתן בכל רחבי הארץ.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...
צוואה הדדית- מה חשוב לדעת
כאשר אדם מגיע לגיל מבוגר, הוא מתחיל לעכל את העובדה...