Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

תאורה מנצחת – מה בוחרים מבלי לקרוע את הכיס?

תאורה מנצחת – מה בוחרים מבלי לקרוע את הכיס?
קרדיט pixabay

הטכנולוגיה התפתחה בצעדי ענק ואיתה גם נושא התאורה. באמצעות טכנולוגיה זו, אנו חוסכים באופן משמעותי, אם ברכישת גופי תאורה, או אם באנרגיה. רכישה מושכלת, תגרום לפתרונות תאורה אשר יתאימו לצרכיכם ולחללים השונים, בבית או במשרד. למשל תצרוכת של מנורות לד, תהיינה זולות יותר מבחינת הוצאות אנרגיה. אורך החיים של מנורות מסוג LED, הינה גבוהה בהרבה מאשר נורות רגילות. רבים כבר מודעים לעובדה של חיסכון רב באנרגיה באמצעות שימוש עם נורות לד ולכן, החליפו את כל הנורות בבית ובמשרד בנורות מסוג לד.

תאורה מנצחת - מה בוחרים מבלי לקרוע את הכיס?
קרדיט pixabay

תוכלו לחסוך בתאורה, כאשר אתם מתחשבים באור הטבעי החודר לחללים השונים בשעות מסוימות ביום ולכן, במקומות מסוימים, נוכל לרכוש פחות גופי תאורה. גם פיצול התאורה בחדרים ספציפיים למוקדים השונים, יכולה לגרום למצב, אשר בו נוכל להדליק חלק מגופי התאורה הנמצאים בחללים אלה. למשל,  תאורה למטבח אם החלל הינו גדול דיו, תוכלו לבחור שני מוקדים, כאשר גוף התאורה הקרוב למשטח העבודה, ייתן אור חזק יותר ושאר גופי התאורה יקנו אווירה מיוחדת ונעימה, במידה ואתם יושבים לאכול במטבח או מארחים אורחים לארוחות ערב.

נצלו א מבצעי סוף השנה וחסכו בגדול על גופי תאורה

בכל סוף שנה אזרחית, ניתן למצוא מבצעים חסרי תקדים על גופי תאורה, היות ובעלי חנויות התאורה, מחליפים קולקציה חדשה.  תוכלו לרכוש בהזדמנות זו, כאשר החלטתם לשפץ את הבית או לשנות את הסגנון בו, או סתם להתחדש, זו הזדמנות פז עבורכם לרכוש תאורה לכל הבית וגם לגינה או למרפסת בהזדמנות זו, אשר ניתנת לכם אחת לשנה. זו הסיבה, כי תמיד יש להישאר עם האצבע על הדופק, אם במבצעים של סוף שנה, חנויות שסוגרות או שעוברות למקום חדש ומתחילות במכירה מטורפת שתשתלם לכם במיוחד.

גם תאורה סולארית, מהווה פתרון נהדר לחיסכון והוצאות באנרגיה. התחום הסולארי, תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות וארץ שטופת שמש ברוב עונות השנה, מהווה פתרון יעיל לחיסכון באנרגיה. חיסכון נוסף הוא באמצעות הארת חדרי הילדים בתאורת PL, אשר תצרוכת האנרגיה היא נמוכה. גם כאשר הילדים שוכחים לכבות את האור בחדרם, תאורה זו, הינה זולה מבחינת הוצאות אנרגיה.

להאיר את החלל הכי עסוק בבית באופן יעיל וחסכוני

המטבח הוא חדר עבודה ולכן יש להאירו בהתאם. תאורה למטבח  חייבת להיות בהירה בסגנון של פלורוסנט, כאשר תאורה זו, מאירה באופן ממוקד על משטח העבודה. את ארונות המטבח, אפשר להאיר באמצעות פסי לדים סמויים שיעניקו אווירה מיוחדת ותחושה של יוקרה. ומומלץ להחליף את גופי התאורה הישנים בבית לחדשים. בטווח הארוך, הוצאה זו תהיה משתלמת היות וגופי התאורה, מהווים יותר ממחצית צריכת החשמל.

כדאי כי תתעניינו בתאורה לבית או למשרד, באמצעות יועץ תאורה שמכיר את כל הנושא ויוכל להמליץ לכם על תאורה חסכונית וגופי תאורה מתאימים לכל חלל בבית או למשרד.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל מה שנחוץ לבטיחות ותקינות הרכב שלכם
כלי רכב משרתים אותנו כל עוד הם אמינים ותקינים והבטיחות...
סכסוכים משפטיים אזרחיים מנוהלים בידיים טובות
תביעות שאינן קשורות לתחום הפלילי הן תביעות שאזרחים מגישים נגד...
טיפול בחשבוניות שאינן תקינות
הנפקת חשבוניות פיקטיביות היא צורה רווחת של העלמת מס, שמטרתה...
עורך דין המטפל במקרים בהם מדובר על אמירות מזיקות
עורך דין לענייני לשון הרע הוא עורך דין המטפל במקרים...
ליהנות בלי פשרות ומבלי לשלם יותר מדי
יש מוצרים ותרופות שכבר אי אפשר לוותר עליהם משום שהם...
יצירת זיכרונות מרגשים מהבר מצווה
חגיגת בר מצווה היא ללא ספק אירוע מרגש ומשמעותי בחייו...
מסנן האבנית שיבטיח לכם מים צלולים ונקיים
מסנן אבנית לבית מומלץ בקרב אנשים המשתמשים בו והוא הפך...
מהו גמילה מאוקסיקודון וכיצד מתבצע התהליך?
גמילה מאוקסיקודון הוא תהליך מאתגר המתרחש כאשר אדם מפסיק או...
הדרך להפוך את הגינה לנעימה ושימושית יותר
הגינה בביתכם עומדת כאבן שאין לה הופכין? למרות כל הכוונות...
החברה הנכונה לביצוע בדק בית ירושלים
אם אתם בדרך לרכוש נכס נדלני, כאן תמצאו שירות אשר...