Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שתיתם ונהגתם? המאמר הבא בשבילכם

שתיתם ונהגתם? המאמר הבא בשבילכם
קרדיט: CANVAS

אם שותים לא נוהגים. כולנו יודעים את זה. עם זאת, בפועל זה קורה לרבים מאיתנו, והבעיה היא שחלק מאיתנו נתפסים וחלק גם עושים תאונות במצב כזה. מה עושים במצב כזה? תפסו אתכם ואתם עצורים? לא יודעים מה הזכויות שלכם ואיך כדאי לפעול? אתם חייבים לדבר עם עורך דין מעצרים. אין ספק שאיש מקצוע כזה יוכל לעזור לכם יותר ממה שאתם חושבים, ואתם צריכים להכניס אותו לתמונה במהירות. עורך דין מעצרים מכיר את החוקים ויודע מה באמת מותר למשטרה לעשות ומה לא. לכן, אם יהיה לכם עורך דין כזה שיוכל לסייע למזער את העונש שאתם צפויים לקבל, אין ספק שזה כדאי. בלי עורך דין כזה אתם עלולים לעשות טעויות חמורות, אז למה אתם מחכים?

מה חשוב לבדוק כשמחפשים עו"ד?

ראשית, חשוב לבדוק באיזה תחום מתמחה בדיוק עוה"ד שאליו אתם פונים. האם מדובר על עו"ד לענייני תעבורה? שנית, חשוב מאוד לבדוק את הניסיון של האדם שבו אתם בוחרים. עו"ד לענייני תעבורה שנכנס רק עכשיו לתחום לא תמיד יוכל לסייע מצבים מורכבים. בנוסף, אם אתם מחפשים עו"ד לענייני תעבורה, כדאי שתבדקו רגע גם מה חשובים עליו הלקוחות האחרים שלו. תוכלו לעשות חיפוש אונליין מהיר כדי להבין האם יש לעוה"ד שלכם מוניטין או לא והאם יש לגביו כמה שיותר המלצות. בצורה כזאת תהיו בטוחים שאתם עושים בחירה נכונה. אם יש משהו חשוב כאשר אתם מחפשים עו"ד לענייני תעבורה, זה להרגיש שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות. לכן, אם יש לכם אופציה לבדוק מראש כל מה שצריך וכך להגדיל את הסיכוי שלכם להיות יותר מרוצים מהשירות של עוה"ד, זה כדאי.

האם יש סיכוי למזער את העונש הצפוי לכם?

תפסו אתכם על נהיגה תחת השפעת אלכוהול? אומנם נהגתם ושתיתם, אבל המחשבה שישללו לכם את הרישיון, או שתקבלו עונש חמור יותר, מטרידה אתכם מאוד? אתם לא לבד. זה קורה לכל מי שמצא את עצמו במצבכם. לכן כדאי שתדעו: עליכם לבחור עוד היום עו"ד שיעזור לכם. נהיגה תחת השפעת אלכוהול זו עבירה מאוד חמורה ועל כך אין ויכוח. יחד עם זאת, אם יהיה לכם עו"ד מנוסה, הוא יוכל לעזור לכם למזער את העונש. מחפשים עו"ד עם ניסיון וידע? עם אינספור המלצות ועם תיקים רבים שהסתיימו בהצלחה? פנו אל עו"ד חנה דוד. במשך שנים היא שימשה כחוקרת משטרתית בכל מה שקשור לתחום התעבורה, כך שהיא מכירה את הנושא משני צידי המתרס. זה היתרון הגדול שלה ולכן היא מצליחה לסייע ללקוחותיה בצורה בלתי רגילה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...