Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שר הרווחה מאיר כהן פתח את שבוע המודעות לזכויות אנשים עם מוגבלות ב"עדי ירושלים"

שר הרווחה מאיר כהן פתח את שבוע המודעות לזכויות אנשים עם מוגבלות  ב"עדי ירושלים"
צילום עדי ירושלים

שר הרווחה והביטחון הלאומי מאיר כהן ציין הבוקר את פתיחתו של שבוע המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות כאשר הגיע לסיור במרכז השיקומי "עדי ירושלים", המשמש כבית לאנשים עם מוגבלויות מורכבות ומצבים רפואיים נלווים. השר הגיע בליווי בכירי משרד הרווחה וכמו כן התלוו לביקור גם בכירים ממחלקות הרווחה של עיריית ירושלים.
את ביקורו של השר ליוו הנהלת וצוות המקום, כמו גם בכירי עמותת "עדי", בראשם מנכ"ל המרכז השיקומי הגברת שלומית גרייבסקי וכמו כן משה סוויל סמנכ"ל הרגולציה של העמותה. אלו הציגו בפני השר סקירה על פעילות המרכז, על הטיפולים ועל החידושים הרבים המיושמים במקום במסגרת הטיפול באוכלוסייה המתמודדת עם מוגבלות.
השר, שנפגש עם הצוות המקצועי של המקום, כמו גם עם הדיירים והוריהם, התרגש לראות את הפעילות והעשייה של הצוות והנהלת המרכז וביקש לחזק את ידיהם. עוד הבטיח כי ימשיך לסייע ככל הניתן לטובת המרכז ולמעשה להיות שותף בעשייה המוברכת שנעשית בו. כמו כן, השר חתם בספר האורחים של המקום ובו הוא כתב "היו ברוכים ומאושרים על היותכם הנשמה היתרה והמיוחדת של החברה הישראלית. אני גאה במקום ובכל אנשי הצוות. כל הכבוד".
עם סיומו של הביקור, יצא השר כהן במהירות אל ישיבת הממשלה אשר עוסקת בדבר שיפורים והטבות לאנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם, כמו גם לצוותים המטפלים בהם. הנהלת המקום והצוות הודו לשר הרווחה על הביקור החשוב ועל כך שבחר לפתוח את שבוע המודעות במרכז השיקומי "עדי ירושלים".


עוד לקחו חלק בביקור מטעם משרד הרווחה הם ראש מנהל המוגבלות גדעון שלום, מפקחת המשרד ענת סינאוני, מנהלת המחוז אורלי אוסטרמן, ממונה מחוזי מוגבלויות ניהאד זרקאווי ושרית רחמים מנהלת היחידה לשירותים קהילתיים.
מטעם עיריית ירושלים נכחו מנהלת אגף הרווחה בעירייה יעל גבאי, ראש מנהל שירותי קהילה גיל ריבוש, מנהלת היחידה לשירותים בקהילה שרית רחמים ושיבי פרומן.

שלומית גרייבסקי מנכ"ל "עדי ירושלים": שמחנו לארח הבוקר עם פתיחת שבוע המודעות לזכויות אנשים עם מוגבלות, את השר מאיר כהן ואת בכירי משרדו ומחלקת הרווחה של עיריית ירושלים. התרגשנו לראות את הנחישות והרצון של השר והבכירים לקחת חלק ולסייע כלל הניתן בשיפור וקידום הטיפולים הנעשים במקום אשר ישפרו משמעותית, ובצורה מירבית את איכות החיים של המטופלים במרכז. אני מודה לשר ולכלל האורחים על הביקור החשוב ומאמינה כי הדבר יועיל רבות להמשך העשייה ושיפור השירותים".

מרכז "עדי ירושלים" מעניק מעטפת שיקומית וטיפולית מקיפה, הכוללת מגוון רחב של שירותים רפואיים וחינוכיים, כמו גם מגורים לאוכלוסייה עם מוגבלות שכלית התפתחותית קשה. המרכז הינו חלק מרשת מרכזי שיקום אותה מפעילה עמותת "עדי", והיא כוללת את הכפר השיקומי "עדי נגב נחלת ערן".

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עיר עוטפת אור: ביוזמת ובסיוע המחלקה לקידום נשים בעיריית ירושלים, יתקיימו במהלך חודש דצמבר, כולל בימי חג החנוכה, אירועי אירוח ביתי והדלקת נרות ללא תשלום למפוני עוטף ישראל המתארחים בבתי המלון בירושלים
כ-30 מחברות מיזם נשים וסיפורים בירושלים, מזמינות קבוצות המתארגנות עצמאית...
שבוע הקולנוע היהודי ירושלים 2023 יציין השנה את מהדורתו ה-25 ויתקיים בחג החנוכה, בתאריכים 9 עד 14 בדצמבר 2023, בסינמטק ירושלים
"נפש אחת" (One Life) בכיכובו של זוכה אוסקר, סר אנתוני...
פנחס שער ומשה קסטל: שתי דרכים בעלות אופי לאומי באמנות מודרנית
אוצר : ד"ר אלק ד' אפשטיין במוזיאון הצייר משה קסטל, מעלה...
"כמו האור בכד" (פתגם עממי אתיופי)
תערוכה במוזיאון לאמנות יהודית היכל שלמה בירושלים רח' המלך ג'ורג' 58...
אירוע האמנות השנתי הגדול, הותיק והמשפיע ביותר יוצא לדרך!
פסטיבל ״מנופים״ 24-28 באוקטובר 2023 *אירוע מרכזי בהר ציון *מופעים ותערוכות *...
אתרוג, לולב, הדס וערבה בכיכר ולירו: שוק ארבעת המינים המסורתי של ירושלים חוזר!
שלישי-שישי, י"א-י"ד תשרי תשפ"ד, 26-29/9/2023 בכיכר ולירו המחודשת הכניסה חופשית לכבוד...
בשורה גדולה לירושלים: הפועל לב ירושלים תשחק בהיכל הספורט במלחה בעונה הקרובה עם סגל מלא של 12 שחקניות 10 ישראליות ו2 זרות
נטע אבוגוב: "אנחנו מוכנות לליגת העל, יש לנו אולם למשחקים,...
נשיא המדינה יצחק הרצוג במפגש עם חברי הקהילה היהודית באוסטריה:
״ישנם רגעים במשברים מהסוג הזה, שמנהיגות נדרשת כדי לנצל את...
רשת SKECHERS ממשיכה להתרחב ופותחת סניף ראשון בעיר בית שמש: הסניף החדש ייפתח בהשקעה הנאמדת בכ -2 מיליון ₪
רשת אופנת הספורט והלייף סטייל סקצ'רס ( (SKECHERS מקבוצת MGS,...
*מלונות ibis ירושלים מרכז העיר פותחים שנה עם סיורי סליחות בתאריכים נבחרים ומחירים אטרקטיביים החל מ600 ₪*
מלונות ibis ירושלים מרכז העיר נערכים לקראת חגי תשרי ומזמינים...