Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שמרו על מוצרי החלב שלכם בטמפרטורה אופטימלית

שמרו על מוצרי החלב שלכם בטמפרטורה אופטימלית
קרדיט: milo.co.il

השמירה בקירור על מוצרי המזון השונים נראית לנו דבר המובן מאליו, אולם, למעשה, ישנם לא מעט ניואנסים שאותם רצוי להכיר במטרה לשמר את מוצרי המזון באופן האופטימאלי עבורם. מאחר, וככלל, מעצם טיבעם, מזונות נוטים להתקלקל כשהם מאוחסנים בטמפרטורה נמוכה, השפעתו של חוסר בקירור מתאים על המוצרים הללו עלולה להיות שונה ותלויה בסוג המזון, בתנאי הקירור שבו המוצר נמצא ובקריטריונים נוספים, שמרביתם – נוגעים לתנאי הקירור. הדבר חשוב אף שבעתיים בנוגע למוצרי החלב, העלולים להתקלקל במהירות, במידה והם מאוחסנים בקירור בדרגת הקור המתאימה להם. לייעוץ פנו אל חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” היא בין החברות המובילות בארץ בענף הקירור התעשייתי ונמצאת בתהליך צמיחה מתמיד. החברה מתמחה בייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים מתוצרת מיטב החברות האירופאיות.

קרדיט: milo.co.il

אחסון חלב, מוצריו ותחליפיו

על אף, שכיום, ישנם לא מעט אנשים הנמנעים מצריכת מוצרי חלב מסיבות שונות, חלק גדול מהאנשים עדיין צורך מוצרי חלב באופן שוטף ויומיומי. במקביל למוצרי החלב, התפתח, בשנים האחרונות, שוק תחליפי חלב גדול והוא מציע מגוון רחב של מוצרים שהם דמויי-מוצרי החלב, והם דומים לחלב, אף מבחינת רגישות תגובתם לתנאי האחסון והקירור שלהם. אף את תחליפי מוצרי החלב הללו יש לאחסן במקרר באופן דומה לחלב ולמוצריו ולהקפיד על טמפרטורת הקירור המתאימה עבורם. על כן, מקרר חלביה הוא מקרר המתאים לאחסון חלב ומוצריו ואף תחליפי חלב והמוצרים המבוססים עליהם.

 

על מה יש להקפיד בעת אחסון מוצרי חלב?

את המוצרים, חלב ותחליפי חלב, כאחד, יש לאחסון בתא או במקרר נפרד, באם המדובר בבית עסק, לא רק בשל עניין הכשרות, אלא גם בשל נטייתם של הללו לספוג ריחות וטעמי לוואי של מוצרים אחרים המאוחסנים יחד איתם. גבינות מעדניה, למשל, אשר אינן מגיעות כשהן ארוזות באריזה הרמטית, חשוב מאד להעבירן לאחסון בכלי אטום לריחות, בטרם אחסונן במקרר. חשוב גם לקצר, ככל שניתן, את זמני שהייתם של חלב ומוצריו מחוץ לקירור, וזאת, כאמור, מאחר וחלב עלול להחמיץ ולהתקלקל במהירות, וככזה, הוא עלול לגרום לבעיות בריאותיות לא נעימות לשותים אותו.

על אף שכיום השימוש בסוגי תחליפי החלב השונים הפך לנפוץ, רצוי לדעת, כי חלקם, אף הם נוטים להתקלקל במהירות בדומה לחלב ולכן, יש להקפיד לנהוג בהם בדיוק כפי שנוהגים בחלב – אחסון מתמיד בטמפרטורה המתאימה, שימוש על לתאריך בו פג התוקף וכן הלאה. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” היא בין החברות המובילות בארץ בענף הקירור התעשייתי ונמצאת בתהליך צמיחה מתמיד, פנו אליה עוד היום.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...