Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

שמרו על מוצרי החלב שלכם בטמפרטורה אופטימלית

שמרו על מוצרי החלב שלכם בטמפרטורה אופטימלית
קרדיט: milo.co.il

השמירה בקירור על מוצרי המזון השונים נראית לנו דבר המובן מאליו, אולם, למעשה, ישנם לא מעט ניואנסים שאותם רצוי להכיר במטרה לשמר את מוצרי המזון באופן האופטימאלי עבורם. מאחר, וככלל, מעצם טיבעם, מזונות נוטים להתקלקל כשהם מאוחסנים בטמפרטורה נמוכה, השפעתו של חוסר בקירור מתאים על המוצרים הללו עלולה להיות שונה ותלויה בסוג המזון, בתנאי הקירור שבו המוצר נמצא ובקריטריונים נוספים, שמרביתם – נוגעים לתנאי הקירור. הדבר חשוב אף שבעתיים בנוגע למוצרי החלב, העלולים להתקלקל במהירות, במידה והם מאוחסנים בקירור בדרגת הקור המתאימה להם. לייעוץ פנו אל חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” היא בין החברות המובילות בארץ בענף הקירור התעשייתי ונמצאת בתהליך צמיחה מתמיד. החברה מתמחה בייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים מתוצרת מיטב החברות האירופאיות.

קרדיט: milo.co.il

אחסון חלב, מוצריו ותחליפיו

על אף, שכיום, ישנם לא מעט אנשים הנמנעים מצריכת מוצרי חלב מסיבות שונות, חלק גדול מהאנשים עדיין צורך מוצרי חלב באופן שוטף ויומיומי. במקביל למוצרי החלב, התפתח, בשנים האחרונות, שוק תחליפי חלב גדול והוא מציע מגוון רחב של מוצרים שהם דמויי-מוצרי החלב, והם דומים לחלב, אף מבחינת רגישות תגובתם לתנאי האחסון והקירור שלהם. אף את תחליפי מוצרי החלב הללו יש לאחסן במקרר באופן דומה לחלב ולמוצריו ולהקפיד על טמפרטורת הקירור המתאימה עבורם. על כן, מקרר חלביה הוא מקרר המתאים לאחסון חלב ומוצריו ואף תחליפי חלב והמוצרים המבוססים עליהם.

 

על מה יש להקפיד בעת אחסון מוצרי חלב?

את המוצרים, חלב ותחליפי חלב, כאחד, יש לאחסון בתא או במקרר נפרד, באם המדובר בבית עסק, לא רק בשל עניין הכשרות, אלא גם בשל נטייתם של הללו לספוג ריחות וטעמי לוואי של מוצרים אחרים המאוחסנים יחד איתם. גבינות מעדניה, למשל, אשר אינן מגיעות כשהן ארוזות באריזה הרמטית, חשוב מאד להעבירן לאחסון בכלי אטום לריחות, בטרם אחסונן במקרר. חשוב גם לקצר, ככל שניתן, את זמני שהייתם של חלב ומוצריו מחוץ לקירור, וזאת, כאמור, מאחר וחלב עלול להחמיץ ולהתקלקל במהירות, וככזה, הוא עלול לגרום לבעיות בריאותיות לא נעימות לשותים אותו.

על אף שכיום השימוש בסוגי תחליפי החלב השונים הפך לנפוץ, רצוי לדעת, כי חלקם, אף הם נוטים להתקלקל במהירות בדומה לחלב ולכן, יש להקפיד לנהוג בהם בדיוק כפי שנוהגים בחלב – אחסון מתמיד בטמפרטורה המתאימה, שימוש על לתאריך בו פג התוקף וכן הלאה. חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” היא בין החברות המובילות בארץ בענף הקירור התעשייתי ונמצאת בתהליך צמיחה מתמיד, פנו אליה עוד היום.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...
צוואה הדדית- מה חשוב לדעת
כאשר אדם מגיע לגיל מבוגר, הוא מתחיל לעכל את העובדה...
תכנון נכון מבטיח עתיד מאושר!
ההחלטה מה לעשות עם הפנסיה שלכם יכולה להיות אחת ההחלטות...
הורידו עומס מבלי להתפשר על איכות- הזמינו מפעיל ליום הולדת לילדים
יש הרבה חלקים נעימים כשזה מגיע לתכנון מסיבת יום הולדת...
הצלחה באכלוס פרויקט קריית היובל של אשטרום מגורים להשכרה ארוכת טווח בירושלים
בזמן קצר מאד הושכרו כ 350 דירות מתוך 396 דירות...
מרפאה וטרינרית היא הרבה יותר מחיסונים בלבד
טיפולים רבים שמקבלים היום במרפאה וטרינרית הפכו אותה למרכז רפואי...