Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

צובעים את הבית לפסח

צובעים את הבית לפסח

זה קורה. בעוד מספר שבועות עם ישראל יחגוג את חג הפסח וההכנות מתחילות להיכנס להילוך גבוה. זה הזמן להתחיל לנקות ולסדר את וכמובן – לצבוע את הבית.

אין כמו צביעה של הדירה להפחת רוח רעננה בביתכם. עם בוא האביב ותחושת ההתחדשות, זה העיתוי המושלם, ולא פלא שמכירת הצבעים והביקוש לשירותי צביעה נמצאים בשיא שנתי שבא לידי ביטוי בעלייה חדה של פי 3 ויותר!

אין ספק שצביעת דירה היא מהמשימות הזולות והפשוטות באופן יחסי בו בזמן שההשפעה שלה על סביבת המגורים היא אולי הגבוהה ביותר. אם מסתכלים על שיקול עלות תועלת, ניתן לומר שביצוע עבודת צבע בביתכם היא מהמשימות הקצרות והמשתלמות ביותר.

"סילבס צבעים" המבצעים עבודות צבע בירושלים, עושים לכם סדר לקראת חג הפסח.

כללים לבחירת צבע לבית

באופן כללי, מפרידים את סוגי הצבעים לשתי משפחות עיקריות. משפחת הצבעים הקרים – עליה נמנים הצבעים הבהירים, כאשר הדוגמה המובהקת ביותר הוא ללא ספק הצבע הלבן. לעומתה, קיימת משפחת הצבעים המנוגדת – הצבעים החמים, עליה נמנים (ניחשתם נכון) הצבעים הכהים כשהדוגמה הקיצונית היא צבע שחור.

איך כל זה קשור לביתכם

בחירת צבעים קרים (בהירים) לצביעת ביתכם, יעניקו הרגשה של חלל גדול ותחושה של מרחב. בחירה של צבעים קרים מתאימה במיוחד לחדרים צרים או חללי מגורים קטנים. לדוגמה, אם בביתכם מסדרון צר, צבעו אותו בצבע לבן שיעניק תחושה של חלל גדול יותר ממה שהוא במציאות. בחירה בצבע בהיר פחות או כהה, ייצרו תחושת מחנק ו"יקטינו" את המרחב.

בחירה של צבעים כהים לעומת זאת, יכולה ליצור אשליות אופטיות שישדרגו חלל משעמם ויהפכו אותו למשהו יוצא דופן. כך לדוגמה, אם בביתכם ישנו חדר מלבני וארוך, תוכלו "לקרב" את הקירות הרחוקים למרכז החדר – על ידי צביעתם בצבעים קרים. דוגמה נוספת לשימוש בצבעים קרים נפוצה מאוד בחללים בהם רוצים לשדר משהו שונה. לדוגמה, צביעת אחד הקירות בסלון בצבע נועז יותר.

בנקודה זו, אני מעוניין לציין מוצר חדשני מבית "נירלט" – שחור אקסטרה ושמשקף את התפיסה של צבעים קרים מול חמים.

שימוש מושכל בשילוב והתאמה של משפחות הצבעים בביתכם, יכולים לעשות את ההבדל בין דירה נעימה לבין דירה מעוצבת.

איך תצבעו את הדירה?

לא משנה אם אתם בוחרים לשכור צבעי או לצבוע את הדירה בעצמכם, ישנם מספר כללים שחייבים להקפיד עליהם על מנת שלצביעה יהיה גימור איכותי ועל מנת שתחזיק מעמד לאורך שנים.

מספר שכבות – אל תתפשרו על פחות משתי שכבות צבע. גם אם בעל המקצוע אומר שזה בסדר וגם אם התוצאה נראית טובה, העמידות של הצבע לא תהיה גבוהה לאורך השנים.

צביעת תקרה – צביעת תקרה יכולה להאריך ולייקר את העבודה אך תסמכו עליי, אתם לא יודעים כמה זה יכול לשדרג את הבית עד שאתם לא עושים את זה.

תיקונים – תיקוני סדקים וחורים בקירות הם מהמשימות המתסכלות ביותר – בעיקר אם לוקחים בחשבון את שיוף התיקונים. למרות זאת, עליכם לזכור שלגימור הקירות משקל גבוה מאוד בתוצאה הסופית שתקבלו לאחר צביעתם.

חומרי גלם איכותיים – לבחירת צבעים איכותיים משקל גדול בתוצאה הסופית שתקבלו. ההבדלים באים לידי ביטוי בשלושה מישורים עיקריים – גימור, עמידות ויכולת כיסוי. אל תבחרו בצבעים זולים במיוחד, השתמשו בצבע אקרילי איכותי. מניסיוננו למדנו שבדרך כלל אין טעם לבחור בצבעים היקרים ביותר. צבעים מתוצרת של חברה איכותית יספיקו בהחלט. אנו משתמשים בצבעי סופרקריל של טמבור בכל העבודות שלנו, אלא אם קיימת בקשה מיוחדת מטעם הלקוח. הבית הוא מרכז חיינו בו אנו מבלים חלק נכבד מחיינו, השקעה שלמספר שקלים בודדים, יכולה לעשות הבדל גדול.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
תכנון נכון מבטיח עתיד מאושר!
ההחלטה מה לעשות עם הפנסיה שלכם יכולה להיות אחת ההחלטות...
תכנית עבודה נכונה מבטיחה הצלחה בעסק
ניהול עסק מחייב כישורים ומיומנויות מסוג אחר מאשר עבודה יצרנית...
בשיא המלחמה- חברת אקסטל השלימה את עסקת הנדל"ן הגדולה ביותר במאה שנים האחרונות בירושלים
חברת אקסטל השלימה את רכישת קרקעות אדמות הפטריארכיה בירושלים מקבוצת...
כמה אתם שווים באמת?
ישראלים שונים מאמריקאים בכך שאינם מודדים את שוויו של אדם...
תלת מימד ומוצר ראשוני
אחד השלבים החשובים ביותר בייצור מוצר ולמעשה השלב הכמעט אחרון...
בכיר השפים הירושלמים, השף עזרא קדם, מצטרף לכשרות צהר
השף המוערך עזרא קדם, סמל הקולינריה המקומית אשר יוצר בימים...
שיתוף פעולה חברתי בין אוניברסיטת רייכמן לבן & ג'ריס - למען שירותי הדם של מד"א
במסגרת השת"פ תוצב עמדת תרומת דם של מד"א וסטודנטים שיתרמו דם...
משחק מגנטים לילדים
אחד החידושים בעולם משחקי הילדים בשנים האחרונות הינו ערכות משחק...
לקראת ט"ו בשבט: נשיא המדינה ורעייתו אירחו חקלאים וחקלאיות ואת נציגי 'ארגון מגדלי הפירות בישראל'
לרגל חג האילנות, אירחו כבוד נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו...
מידע הוא כוח – בעולם שבו אתם רוצים לייצר דירוג אשראי איכותי
היכולת שלנו לבנות תהליכי קבלת החלטות גם בתחום הפיננסי היא...