Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

פרגולות מיוחדות בירושלים

פרגולות מיוחדות בירושלים

בנייניה ובתיה של עיר הבירה פרוסים על מדרונות הרי ירושלים. אפשר להשקיף מהגינות והמרפסות על העיר היפה ואף רחוק ממנה. רבים מתקינים במרפסות ובגינות פרגולות המגנות מפני השמש החמה ומאפשרות ישיבה מחוץ לבית והנאה מהנוף שממול.

רוב תושבי ירושלים שייכים למגזר הדתי והחרדי והם נוהגים להתקין פרגולות במרפסות ובחצרות לשימוש בחג הסוכות כסוכך לסוכה. כתוצאה מצורך זה קיימות חברות לייצור פרגולות בירושלים אשר יודעות לייצר פרגולות כשרות לסוכות.

פרגולות מיוחדות בירושלים

סוגי פרגולות

קיים מגוון סוגים של פרגולות בירושלים, אשר מיוצרות ממגוון חומרים ועיצובים בהתאם לטעם האישי, לגודל ולצורך הנחוץ.

נמנה מספר סוגים:

פרגולה מעץ. פרגולות אלה מיוצרות ממגוון סוגי עצים כמו עצי אורן וארז. לפרגולות מעץ שלל עיצובים וצבעים. לדוגמא, יש כאלה שמורכבות מקורות עץ כבדות ורחבות אשר עליהן ניתן להניח כיסוי לגשם. סוג נוסף הוא פרגולות עם סרגלי הצללה בנטייה של 45 מעלות, בצפיפות ועוצמת צל לפי בחירת הלקוח, עם כסוי לגשם ורשת הינומה הנותנת הגנה נוספת מהשמש.

פרגולה מאלומיניום. זוהי פרגולה בעיצוב מודרני ואסתטי עם רפפות שניתן לפתוח ולסגור אותן בתנועות סיבוביות באופן ידני או חשמלי. הפרגולה אטומה למים ובעזרת השלבים ניתן לשלוט במידת האור והצל. האלומיניום הוא מתכת שאינה מחלידה והפרגולה לא זקוקה לטיפול ותחזוקה כמו בפרגולת עץ.

פרגולה כשרה לסוכות. היא פרגולה עם פתרונות הלכתיים לשמש כגג לסוכה. מומלץ לרכוש פרגולה כשרה מחברה בעלת ידע בהלכות סוכה. הפרגולה הכשרה עשויה אלומיניום עם פטנט מיוחד שבעזרתו ניתן לנתק את הרפפות לשלוף אותן ולשים במקומן סכך לסוכה.

מהם סטנדרטים של פרגולות איכותיות?

  • חוזק ועמידות בגשם ובשמש לאורך שנים.
  • חומרים איכותיים. אלומיניום שאינו מחליד או עץ שעומד בתנאי מזג אויר ומוגן מפני מזיקים וריקבון או איכות הצבע ועמידותו במקרה של פרגולה צבועה.
  • אפשרות ניקוז מי גשמים באמצעות מרזבים.

הופכים את הפרגולה לחדר חיצוני מעוצב

הרכבת הפרגולה  יוצרת שטח מוצל ומרחב נעים מחוץ לבית לניצול בימים החמים. הפרגולה משמשת כקירוי לפינות ישיבה שונות, לג'קוזי, למטבח ומנגל חיצוניים. כיד הדמיון הטובה אפשר להפוך את המרחב לפינה מעוצבת ולהוסיף לה אלמנטים שונים.

  • תאורה ומכשירי חשמל. העברת כבלי חשמל לחיבור תאורה, מאווררים לקיץ או תנורים לחורף, חיבור מסכי טלוויזיה. מובן שחשוב להתקין את שלל המכשירים והתאורה ממוגני מים ולפי תקנים וכללי בטיחות.
  • ריצוף השטח מתחת לפרגולה. נפוץ מאד לרצף את השטח שמתחת לפרגולה כדי שאפשר יהיה להציב מתחת לפרגולה שולחן עם כסאות, כורסאות גן או פינת ישיבה נוחה.
  • הכנה למתקן המנגל ומטבח חיצוני. שלל סוגים וגדלים יש למתקני הגריל ולמטבחים חיצוניים. אם יש כוונה להציב אותם מתחת לפרגולה כדאי לארגן להם מראש הכנה של חיבורי חשמל או גז וחיבור לברז מים כדי שארוחה בחוץ תהיה מושלמת.
  • שילוב צמחיה. לאוהבי הגינון והצמחים ניתן לשלב עם בניית הפרגולה אדניות בנויות לשתילת פרחים או לאפשר לצמחים מטפסים להיאחז בקורות הפרגולה ולצמוח מעלה.

לסיכום, השמיים הם הגבול כשמדובר בייצור פרגולות. אפשר למצוא סוגים רבים של פרגולות בירושלים. מיוצרות מעץ, ממתכת, מעוצבות ואף כשרות לסוכות, בעלויות סבירות, כל אחד לפי טעמו האישי והצורך שלו.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל הפרטים החשובים על תהליך גירושין
תשלומי מדור מייצגים את חובתם של ההורים להעניק לילדיהם סביבה...
איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת...
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...
מצבה: הכתובת של יקירינו לאחר שהלכו לעולמם
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה המצב בו...
הסטודנט משאנן הנציח את חבר הילדות מירושלים
בטקס מרגש בבית יד לבנים בירושלים השתתפו השבוע משפחות שכולות,...