Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

פעמונים של זהב

פעמונים של זהב
צילום ילנה קווטני

 סוף שבוע של מוסיקה וסיורים מודרכים ברחבי ירושלים

 סוף שבוע של מוסיקה וסיורים מודרכים ברחבי ירושלים
צלם יצחק ויס

 שלושה ימים של חוויה רב-תחומית המשלבת טיולים בנבכי ירושלים, מופעים וקונצרטים של אנסמבלים ווקאליים וכליים ישראליים נבחרים,
החל במוסיקת עולם, מוסיקה ערבית ועד מוסיקה קלאסית.
בין המופעים המיוחדים:
אנסמבל קורל מארח מיזם שירת המונים סוחף של "קולולם" לשירו של בוב מארלי, מופע אור-קולי חדש "המלך דוד" במוזיאון מגדל דוד וערב טעימות ומוסיקה יוונית קלאסית עם ההרכב יוון כחול-לבן.


"פעמונים של זהב": חמישי-שישי-שבת, 18-17-16 במאי 2019 ברחבי ירושלים


פעמונים של זהב הוא מיזם חדש המציע חוויה רב-תחומית עשירה של מקהלות ואנסמבלים כליים מובילים בישראל, לצד סיורים מודרכים מגוונים ברחבי העיר המרתקת – ירושלים, שיתקיים במהלך שלושה ימים, בתאריכים 16-18 במאי בירושלים.

 

הטיולים שחלקם משולבים בקונצרטים ווקאליים בכנסיות המופלאות של העיר יתקיימו בהנחיית מיטב מורי הדרך ויעברו במבחר מסלולים ואתרים היסטוריים, באגן העיר העתיקה ומסביבו. סיפוריהם של הרבעים השונים והסמטאות הציוריות, חושפים את מעורבותם והשפעתם של העמים השונים על ההיסטוריה של ירושלים – מהערים המרתקות בעולם.

 

האירועים המוסיקליים כוללים בין היתר, קונצרט "קרובים במזרח" המשלב מוסיקה ערבית, מוסיקה עממית מזרחית ומוסיקה מקהלתית מערבית בביצוע מקהלת ברתיני, האנסמבל היהודי-ערבי אבעאד והזמרת מאריה ג'ובראן, בניצוחו של רונן בורשבסקי, שיתקיים ביום שישי בכנסייה הסקוטית.

קונצרט של רביעיית שומן (גרמניה) שתבצע שלוש רביעיות מאת מנדלסון, ינאצ'ק וצ'ייקובסקי המייצגות שלוש תקופות, ביום חמישי וקונצרט מיוחד לאוהבי באך, "אנה מגדלנה באך" בביצוע אנסמבל בארוקדה, בשבת בבוקר – שניהם באולם ימקא. ערב מיוחד "שרים ביחד" – קונצרט של אנסמבל קורל שיארח את מיזם שירת ההמונים הסוחפת קולולם עם שירו של בוב מארלי one love, ביום שישי בימקא.

הרביעייה הקולית תלמוס בשירת א-קפלה מתקופת הרנסאנס והבארוק לצד מוסיקה עכשווית וערב מוסיקת עולם שכולו מוסיקה יוונית קלאסית ונוסטלגית ומוסיקה פונדית עם אנסמבל יוון כחול לבן – שני המופעים, בבית אות המוצר הירושלמי. בשבת, קונצרט סיום חגיגי בביצוע תזמורת הרחוב הירושלמית החדשנית עם מקהלת ברתיני והמקהלה הקאמרית שליד האקדמיה למוסיקה ירושלים בניצוחם של עידו שפיטלניק ורונן בורשבסקי. בתכנית הרקוויאם של פורה וקנטטה 131 של באך, באולם ימקא.

 סוף שבוע של מוסיקה וסיורים מודרכים ברחבי ירושלים
צילום נטלי שריקי

"פעמונים של זהב" מציע להרחיב את החוויה עם שלושה מסלולי טיול-קונצרט (בשבת, בשעה 12:45) שישלבו קונצרטים ווקאליים בשלוש כנסיות בולטות: המקהלה ע"ש ברתיני בניצוחו של רונן בורשבסקי בכנסיית המשיח, המקהלה הקאמרית של אורטוריו ירושלים בניצוחו של דור מגן בכנסיית נוטרדאם ומקהלת עדי בניצוחו של עודד שומרוני בכנסייה הסקוטית.

האירוע בהפקת המקהלה הקאמרית ע"ש ברתיני, בית אות המוצר הירושלמי

ומוזות – יוזמות תרבות וקידום אמנים.

חגי גורן, מנכ"ל המקהלה הקאמרית ע"ש ברתיני והמנהל המוסיקלי של "פעמונים של זהב" ויצחק ויס מנהל בית אות המוצר הירושלמי מספרים בהתלהבות, "זהו מיזם רבגוני המיועד לקהל הרחב. אנו מבקשים לחשוף את הקהל להיסטוריה העשירה של ירושלים וסיפוריה. אין ספק שירושלים, על רבעיה, סמטאותיה הציוריות וכנסיותיה הקסומות, היא המתאימה ביותר לקיום אירועים ומיזמים מסוג זה ואנו מקווים להמשכיות שתאפשר קיומם של סופי שבוע דומים ורבים במהלך כל השנה".

 סוף שבוע של מוסיקה וסיורים מודרכים ברחבי ירושלים
צלם יצחק ויס

מחירי כרטיסים:

קונצרט בימקא 95-85 ₪

קונצרט בכנסייה/ מופע 75-65 ₪

מופע אור-קולי 65-60 ₪

טיול-קונצרט  ₪130-120

סיור 75-65 ₪

חבילה בת 2 קונצרטים וסיור 220-210 ₪

 

לרכישת כרטיסים ולפרטים נוספים:

בית אות המוצר הירושלמי בטלפון: 02-6717430 או בדוא"ל [email protected]

 

לוח האירועים:

יום חמישי, 16.5.2019

16:00-17:30 בעלבוסטע סיור במוזיאון חצר היישוב הישן בהדרכת אורה פיקל צברי

"הבעלבוסטע מתכוננת לשבת…" סיור וטעימות במוזיאון ובסמטאות הרובע היהודי. חוויה מרגשת המציגה את ההווי העשיר של חיי העדות המגוונות בסמטאות הרובע היהודי.

19:30-21:00 ירושלים הלא נודעת סיור בבית אות המוצר הירושלמי בהדרכת יצחק ויס

ההיסטוריה המרתקת של בית אות המוצר הירושלמי פוגשת אמנות ירושלמית בת אלפיים שנה ואמנות עכשווית בסדנאות האמנים של הבית ותצפית מהגג אל נופה הקסום של העיר העתיקה.

20:00-21:30 רביעיית שומן קונצרט באולם ימקא הבינלאומית, ירושלים

רביעיית שומן (גרמניה) מהרביעיות הצעירות הבולטות באירופה. חברי הרביעייה אריק שומן, קן שומן, כינורות, ליסה רנדלו, ויולה ומרק שומן, צ'לו, אורחי המרכז למוסיקה ירושלים, בתוכנית של שלוש רביעיות המייצגות שלוש תקופות:  מנדלסון, רביעייה במי במול מז'ור, אופ' 12, ינאצ'ק רביעייה מס' 2 "מכתבים אינטימיים" וצ'ייקובסקי, רביעייה במי במול מינור, אופ' 30.

21:00-11:30 חגיגה יוונית בבית אות המוצר הירושלמי

מוסיקה משובחת וטעימות מהמטבח היווני עם יוון כחול לבן, אנסמבל של מוסיקאים ישראליים ומוסיקאי יווני, זמר ונגן לירה, המבצעים מוסיקה יוונית קלאסית, מוסיקה פונדית מסורתית ושירה נוסטלגית מהרפרטואר של יורגוס דאלארס ואחרים.

 סוף שבוע של מוסיקה וסיורים מודרכים ברחבי ירושלים
צילום יחצ

22:30-23:15 המלך דוד במוזיאון מגדל דוד

מופע הלילה החדש, שתחילתו בסיור וירטואלי סביב דמותו רבת הפנים של דוד המלך כפי שהיא משתקפת ביצירותיהם של גדולי האמנות שאגאל, מאטיס, מיכלאנג'לו ואחרים, והמשכו במופע אור קולי מרהיב המוקרן על חומותיה ומגדליה של מצודת דוד

22:00-23:30 ציפורי לילה במחניודה בהדרכת איתמר בן דוד

סיור לילי המציג את פניו המתחדשות של השוק המיתולוגי: ביום באסטות של ירקות ופירות ובלילה מסיבות בבתי קפה וברים. מסעדות וחנויות ייחודיות, בליינים צעירים, קבצנים ואמני רחוב מספקים חוויה ירושלמית אותנטית ועם זאת, עכשווית.

 

יום שישי 17.5.2019

11:00-12:00 ירושלים הלא נודעת סיור בבית אות המוצר הירושלמי בהדרכת יצחק ויס

13:30-14:30 ההיסטוריה המרתקת של בית אות המוצר הירושלמי פוגשת אמנות ירושלמית בת אלפיים שנה ואמנות עכשווית בסדנאות האמנים של הבית ותצפית מהגג אל נופה הקסום של העיר העתיקה.

12:00-13:00  יפה נוף בבית אות המוצר הירושלמי

הרביעייה הקולית תלמוס בשירת א-קפלה: מסע אינטימי למחוזות הגעגועים לירושלים. היצירות מתקופת הרנסאנס והבארוק לצד מוסיקה עכשווית מאת: גיום ופאיפלסטרינה, סלומונה רוסיג'ו דאולנדחנן יובלידידיה אדמוןנעמי שמר וקול פורטר.

14:00-16:00 בין סקוטלנד לירושלים סיור מבית אות המוצר הירושלמי אל הכנסייה הסקוטית עם אסתר סעד סמלי אצולה סקוטים מסתוריים ואדריכלות אנגלית רומנטית בבית היפהפה, תצפית מגג הבית אל חומות העיר וסיפורן הלא ידוע, דרך גבעת התנ"ך הסמוכה: סיפורו של חולם ויזם שכשל. משם לפעמי המשיח בתחנת הרכבת הישנה ולכנסיה הסקוטית, לליבו של המלך ברוס ולחידת מגילת הכסף העתיקה.

16:00-17:15 קרובים במזרח בכנסייה הסקוטית

קונצרט ייחודי ופורץ דרך שמחבר בין שפות מוסיקליות ומוסיקאים יהודים וערבים, ובין מוסיקה ערבית ומוסיקה עממית מזרחית למוסיקה מקהלתית מערבית. בהשתתפות  אנסמבל יהודי-ערבי אבעאד, הזמרת מאריה ג'ובראן שמשלבת בין אופרה מערבית לטכניקה אמנותית ערבית בשירתה ומקהלת ברתיני, בניצוחו של רונן בורשבסקי. את הלחנים הערביים עבד המלחין, הפסנתרן ניזאר אלחאטר לשירים של פיירוז, עבד אל ווהאב, פאריד אל אטרש וריאד-א-סונבאטי וכן עיבודים ליצירות מאת יחזקאל בראון, שרה שוהם, צבי שרף ומשה זורמן.

19:30-20:00 צלילי פעמונים בחצר ימקא הבינלאומית, ירושלים

הפעמונר גבי שפלר יפליא בנגינתו על הפעמונייה, מערכת הפעמונים הייחודית של מגדל ימקא המיתולוגי.

20:00-22:30 שרים ביחד באולם ימקא הבינלאומית, ירושלים

אנסמבל קורל מארח את קולולם:

20:00 פתיחה: פעילות קולולם בהנחיית בן יפת בשירו של בוב מארלי  One love

21:30 האנסמבל הקולי קורל בהדרכתו של צביקה שרף בעיבודים מפתיעים לקלאסיקות ישראליות ואחרות בהם הללויה של לאונרד כהן, גרשווין, מתי כספי, חיים חפר, רחל שפירא ועוד.

 

 

יום שבת 18.5.2019

10:30-11:00 צלילי פעמונים בחצר ימקא הבינלאומית, ירושלים

הפעמונר גבי שפלר יפליא בנגינתו על הפעמונייה, מערכת הפעמונים הייחודית של מגדל ימקא המיתולוגי.

11:00-12:15 באך: אנה מגדלנה באולם ימקא הבינלאומית, ירושלים

קונצרט בביצוע אנסמבל בארוקדה: אהבתו של באך לרעייתו הצעירה אנה מגדלנה, זמרת ומלחינה מחוננת, כפי שבאה לידי ביטוי ביצירות המופת שלו ובקטעים מתוך המחברת שכתב לאהובתו. יעלה אביטל סופרן, שלומית סיון כינור, אניה הופנגל, ענבר סולומון  חליליות, יזהר קרשון צ'מבלו.

בתכנית: י.ס.באך קונצ'רטו ברנדנבורגי מס' 4, קונצ'רטו לכינור במי מז'ור, קנטטה מס' 82 לסופרן, חליל ומיתרים "די לי", קטעים מתוך "אמנות הפוגה" ומתוך "המחברת לאנה מגדלנה באך".

 

 

שלושה מסלולי קונצרט-טיול ושלוש כנסיות:

12:45-15:00 מה בין הרוסים לצרפתים? בהדרכת שמואל לנגר

טיול-קונצרט ממגרש הרוסים לכנסיית נוטרדאם: מהכיבוש הצלבני ועד ילדי תש"ח, מגני ירושלים.

אתרי מגרש הרוסים: הכנסייה, "אצבעו של עוג", הקישלה, מוזיאון אסירי המחתרות ומשם לכנסיית נוטרדאם.

15:00-16:00המקהלה הקאמרית אורטוריו ירושלים בניצוחו של דור מגן בכנסיית נוטרדאם.

12:45-14:00 בין גן עדן לגיא בן הינום בהדרכת אסתר סעד

טיול-קונצרט מימקא לכנסיית המשיח: ימקא, מאדריכלות של חלום אמריקאי תמים לאחוות עמים דרך ימין משה, התגשמות חלומה של האישה שעמדה לימינו של משה מונטיפיורי אל גיא בן הינום ולאורך פיתחו הפסטורלי של הגהינום ומשם אל החלום הנאיבי שברקע הקמתה של כנסיית המשיח.

14:00-15:00 המקהלה ע"ש ברתיני בניצוחו של רונן בורשבסקי בכנסיית המשיח.

15:00-16:00 המשך הטיול מכנסיית המשיח אל הרובע הנוצרי.

12:45-15:00 אדריכלות ורומנטיקה בירושלים בהדרכת ניר אורטל

טיול-קונצרט מימקא לכנסייה הסקוטית: האדריכלות הבריטית רבת הפנים בירושלים, מנאיביות לפונקציונליות, מימקא דרך גן ימין משה אל מזרקת האריות ועץ הדעת ומשם לקברים מימי הבית הראשון וסיפורה של מגילת כסף קטנה לסיום בכנסייה הסקוטית לסיפורם של חיילים סקוטים וליבו של המלךברוס.

15:00-16:00 עברית חוצה גבולות מקהלת עדי בניצוחו של עודד שומרוני בכנסייה הסקוטית.

בתוכנית על טהרת העברית, מפרי עטם של יושבי ספרד, גרמניה, יוון, אוקראינה, ארצות הברית, פולין, שוויץ, צפון אפריקה וישראל: יחזקאל בראון, לואי לבנדובסקי, עמי מעייני, יהונתן ניצן, מקס ז'נובסקי, עמנואל עמירן, קַרְאֶל שַׂלְמוֹן ומשה זורמן.

17:00-18:00 קונצרט סיום חגיגי באולם ימקא הבינלאומית, ירושלים.

תזמורת הרחוב הירושלמית, מקהלת ברתיני, המקהלה הקאמרית של אורטוריו ירושלים, דניאלה סקורקה סופרן, איתן דרורי טנור, יאיר פולישוק בריטון.
בתכנית: י. ס. באך קנטטה 131 בניצוחו של רונן בורשבסקי

פורה הרקוויאם בניצוחו של עידו שפיטלניק

 סוף שבוע של מוסיקה וסיורים מודרכים ברחבי ירושלים
צילום אילן ספירא

 

מקהלת ברתיני היא הגוף הייצוגי של המקהלה הישראלית ע"ש גארי ברתיני בהדרכתו של רונן בורשבסקי. המקהלה המונה כ- 25 זמרים מתמקדת בביצוע רפרטואר א-קפלה מכל התקופות. המקהלה משתפת פעולה עם תזמורות קאמריות שונות ביניהן, הקאמרטה הישראלית ירושלים, התזמורת הקאמרית של פראג, התזמורת הקאמרית הישראלית, תזמורת "נובה אמדיאוס" מרומא ואנסמבל בארוקדה. המקהלה קיימה מסעות קונצרטים בחו"ל ביניהם באיטליה, וינה ופראג.

 

תזמורת הרחוב הירושלמית היא תזמורת קאמרית קלאסית מייסודו ובניהולו המוסיקלי של עידו שפיטלניק, שייסד אותה בשנת 2013. התזמורת משלבת בין מוסיקה קלאסית לעיבודים תזמורתיים של מוסיקה פופולרית, ומבקשת להביא את המוסיקה לקהלים חדשים. התזמורת מופיעה תחת כיפת השמיים ובחללים אלטרנטיביים בירושלים ובהם בניין כלל, מוסך סובארו "שמעון ברזילי", בית האמנים המפעל, אולם מועצת העירייה ועוד. לאחרונה העלתה התזמורת את הפקת האופרה הראשונה שלה, "המדיום" במוסך מכוניות בירושלים, והופיעה בפסטיבלים רבים כולל שיתופי פעולה עם יוצרים מקומיים ביניהם ירון לונדון, ארקדי דוכין.

 סוף שבוע של מוסיקה וסיורים מודרכים ברחבי ירושלים
צילום ילנה קווטני

עדי מקהלה ישראלית צעירה בניצוחו של עודד שומרוני, הוקמה בשנת 2006 על ידי ישי שטקלר וגוני בר סלע ומונה כ-25 זמרים צעירים. המקהלה פועלת בחסות "האנסמבל הקולי הישראלי" בניהולו של יובל בן עוזר. רפרטואר המקהלה רחב וכולל יצירות החל מהרנסנס ועד למוסיקה בת-זמננו, בעיקר כשירת א-קפלה. המקהלה מופיעה עם תזמורת רבות ובפסטיבלים בינלאומיים כנציגת ישראל בסרביה ובגרמניה. כמו"כ השתתפה בפרויקטים של מוסיקה פופולארית ביניהם בהקלטת האלבום "העיקר זו המוסיקה" עם יוני רכטר, יהודית רביץ, רונה קינן ושלומי שבן ובאלבום "2023" של איה כורם ואדם בן אמתי.

 סוף שבוע של מוסיקה וסיורים מודרכים ברחבי ירושלים
photo by Shira Dushy

המקהלה הקאמרית של אורטוריו ירושלים בניצוחה ובניהולה המוסיקלי של קייט בלשיי, מונה כ-30 זמרים. המקהלה מופיעה בקונצרטים, פסטיבלים ופרוייקטים רבים ברחבי הארץ, ומייצגת את ישראל בפרויקטים בינלאומיים מגוונים. הרפרטואר שלה רחב וכולל מגוון יצירות מתקופת הרנסאנס ועד ימינו: מוסיקה קלאסית, דתית וחילונית מרחבי העולם, מוסיקה ישראלית ושירי עם בשפות שונות. תקליטור המקהלה "השער השביעי" ובו מוסיקה דתית יהודית ונוצרית בניצוחו של רונן בורשבסקי, זכה בפרס הבינלאומי היוקרתי "אורפיאוס הזהב" בשנת  2007 מטעם האקדמיה לאמנויות בפאריז.

הרביעייה הקולית תלמוס הוקמה בשנת 2002 ושמה לה למטרה לבצע מוסיקת א-קפלה מתקופת הרנסנס והבארוק לצד מוסיקה חדישה. חבריה הם: שלי ברלינסקי, סופרן, נעמה נצרתי-גורדון, אלט, יגאל קמינקא, טנור ועודד שומרוני, בריטון. קונצרטים רבים של הרביעייה שודרו בקול המוסיקה ובטלוויזיה הישראלית. הרביעייה מרבה להופיע בפסטיבלים וקונצרטים שונים, בהם פסטיבל קול המוסיקה בגליל העליון, פסטיבל ישראל, פסטיבל אבו-גוש, מוזיאון תל-אביב לאמנות, מרכז למוסיקה ירושלים, משכן הנשיא, משכן הכנסת ועוד.

 סוף שבוע של מוסיקה וסיורים מודרכים ברחבי ירושלים
צלם דוד וינוקור


קולולם
, מיזם חברתי לשירת המונים, שכבש את המדינה נועד להפגיש אנשים מכל קצות הקשת החברתית הישראלית. הרעיון לעצור את הכל לכמה שעות ופשוט לשיר ביחד נועד להעניק לאלה שלוקחים בו חלק ליהנות מתחושת היחד דרך עשייה חווייתית משותפת. דרך הצלילים והקולות תצמח יצירה משותפת של מקהלה חברתית מלאת תקווה ואופטימיות. עשרות אלפי אנשים כבר השתתפו באירועים שונים ומיליונים נחשפו לקליפים של "קולולם" ברשתות החברתיות.

אנסמבל קורל בניהולו המוסיקלי של צבי שרף, ידוע ברפרטואר מרתק ומגוון ובעיבודים מפתיעים לקלאסיקות ישראליות מכל הגוונים, פופ לועזי, ג'אז, גוספל ופולקלור. האנסמבל זכה במקומות ראשונים בתחרויות בארץ ובחו"ל ושיתף פעולה בהקלטות ובמופעים משותפים עם יוני רכטר, אלון אולארצ'יק, אריאל הורוביץ ואחרים.

 

אנסמבל אבעאד ABAAD הוא הרכב של מוסיקאים, ערבים ויהודים, מהטובים בתחומם, המנגנים בכלים מהמזרח ומהמערב. ניזאר אלחאטר, מייסדו ומנהלו המוסיקלי של ההרכב הוא מלחין ופסנתרן יליד לוד (1985), בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים וכיום לומד לקראת תואר שלישי באוניברסיטת בר אילן בקומפוזיציה. ניזאר ניגן ברסיטלים לפסנתר יחיד, מוסיקה קאמרית וכסולן עם תזמורות רבות בארץ ובעולם. הוא כתב יצירות מקוריות ועיבודים לתזמורות שונות בארץ, ביניהם, התזמורת הפילהרמונית, תזמורת רשות השידור ירושלים, התזמורת האנדלוסית, הסימפונית של רמת גן, סימפונט רעננה, תזמורת תרשיחא מקהלת ברתיני ועוד. בנוסף לתפקידים שונים באקדמיה, הוא מנצח ומנהל אמנותי של מקהלת YMCA, מנצח ומנהלה האמנותי של תזמורת הנוער הערבי יהודי בארץ. החל משנת 2016 עורך ומשדר את תוכנית "אלחאן" העוסקת בהנגשת המוסיקה על שלל סגנונותיה ברשת א' ובקול המוסיקה מדי שבוע. בדצמבר 2017 יצא אלבום הבכורה עם יצירותיו של ניזאר.

 

אנסמבל בארוקדה תזמורת בארוק אותנטית. בין חברי ההרכב נמנים בוני כלים המתמחים בבניית כלים תקופתיים שאף משמשים את נגני ההרכב. לבארוקדה קבוצת באסו-קונטינואו גדולה ומגוונת, שמעניקה מצע עשיר ותומך לכלי הסופרן ולזמרים ומצלול מיוחד וצבעוני להרכב כולו. ההרכב פועל ללא מנצח, כפי שהיה נהוג בתקופת הבארוק, ומתנהל כקולקטיב. בארוקדה אינה מגבילה את עצמה לביצוע מוסיקה מתקופות הבארוק והרנסנס, ומתנסה במוסיקה מתקופות שונות כחלק מהאג'נדה.

 

יוון כחול לבן אנסמבל של מוסיקאים ישראליים ומוסיקאי יווני המבצעים מוסיקה יוונית קלאסית, מוסיקה פונדית מסורתית ושירה נוסטלגית מהרפרטואר של יורגו דלארס ואחרים. האנסמבל הוקם בשנת 2010 על ידי הזמר ונגן הגיטרה אשר אמויאל, מנהלו המוסיקלי של ההרכב. עוד חברים בהרכב קוסטאס יאורגאניס, זמר ונגן לירה יווני, אליקו מורדו, בוזוקי, יועד שושני, גיטרה באס, ישי פציון, קלידים ואלי טובול, תופים. ההרכב מופיע ברחבי הארץ ומשנת 2011 בחודשי הקיץ, מזה שמונה עונות, מופיע לפני קהל אוהדים קבוע ב"הפי פיש" ממילא בירושלים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שירות מקצועי ומהיר לכל סוגי תקלות המחשבים
מעבדה לתיקון מחשב נייד בקוסמי מחשבים מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי...
המילואימניק המצטיין: יגאל בנקין מאמית דתי ירושלים
יגאל בנקין, מורה בבית החינוך אמית דתי ירושלים, זכה לאות...
במעמד רעיית נשיא המדינה, הגב' מיכל הרצוג: פורום "120 מנהיגות מחברות" ערך את הכנס השנתי, בסימן ברית נשים ישראלית בבית הנשיא
שיתוף הפעולה בין בית הנשיא לפורום '120 מנהיגות מחברות' הוא...
מסעדת תמול שלשום מציינת 30 שנות פעילות עם שפית חדשה ומנות חדשות
תמול שלשום, מוסד התרבות ובית הקפה הירושלמי המוכר והאהוב, בבעלות...
פסטיבל EGG'S BENEDICT בוולדורף אסטוריה מלון וולדורף אסטוריה ירושלים מזמין את הקהל הרחב לחגוג בארוחת בוקר מפנקת עם מגוון מנות EGG'S BENEDICT (בין התאריכים 19.5 –31.5)
מנת ה EGG'S BENEDICT היא אחת ממנות ארוחת הבוקר והבראנץ'...
מעלים זיכרונות: נשיא המדינה יוצא בפרויקט הנצחה מרגש לזכרם של הנופלים והנרצחים במלחמת ״חרבות ברזל״
נשיא המדינה יצחק הרצוג יוצא בפרויקט חדש ומרגש שמטרתו היא...
הורידו עומס מבלי להתפשר על איכות- הזמינו מפעיל ליום הולדת לילדים
יש הרבה חלקים נעימים כשזה מגיע לתכנון מסיבת יום הולדת...
יש כאלו שעבורם למילה עצמאות משמעות מיוחדת!
בל צרור מירושלים, צעירה עם מוגבלות מספרת מדוע עבורה עצמאות...
הצלחה באכלוס פרויקט קריית היובל של אשטרום מגורים להשכרה ארוכת טווח בירושלים
בזמן קצר מאד הושכרו כ 350 דירות מתוך 396 דירות...
10,000 עפיפונים עם שמות חללים וחטופים יופרחו לאוויר ביום העצמאות
מטס עפיפונים ענק בהובלת "120 מנהיגות מחברות" ובהכנת והשתתפות הקהל...