Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

פסטיבל ׳מיפו עד אגריפס׳ 2020 יוצא לדרך !

פסטיבל ׳מיפו עד אגריפס׳ 2020 יוצא לדרך !
קורלי ותומיליו. צילום מקס לינסקי

מחול. שוק. לילה.

ק.ט.מ.ו.ן – קבוצת מחול בירושלים, גאה להציג את פסטיבל "מיפו עד אגריפס"

תרבות, קולינריה, גוף ומקום נפגשים להרפתקה לילית 

הפסטיבל יתקיים בתאריכים 9-10 בספטמבר 2020, ברחבי ירושלים

פסטיבל המחול "מיפו עד אגריפס" 2020 יוצא לדרך !  

גם השנה יתקיים בפסטיבל מפגש בין מחול עכשווי לשוק מחנה יהודה.  הפסטיבל,  אשר הפך למסורת הוא חוויה אותנטית ותוססת, חגיגה שמשלבת בין תרבות לאוכל ירושלמי.  

הפסטיבל, המנוהל אמנותית על ידי סופיה קרנץ, יתקיים ב 9-10 בספטמבר, במתחם הרחובות יפו עד אגריפס אשר סובבים את שוק מחנה יהודה.  

במסגרת הפסטיבל יוצגו יצירות מחול בבכורה עולמית אשר נוצרו במיוחד לפסטיבל וכן ומופע אורח של יוסי ברג ועודד גרף.  

בין היוצרים: קורלי לאדאם ותומיליו מינץ, מיה יוגל, אורי לנקינסקי, אבידן בן גיאת ועוד. 

כל המופעים כולם, גם בתשלום וגם אלה אשר ללא עלות, הינם בהרשמה מראש:

  • מופעים בתשלום:
  • מופעי מחול וארוחה:  ׳ג'קי בשוק׳: "ג'קי קנדי" מובילה סיור בתנועה בין פינות נסתרות ודוכני השוק. הסיור מסתיים בארוחה אותנטית במסעדת 'רחמו'; ׳דיורמה׳ – Dinner & a Show׳': מופע וארוחת שף (איל אסולין) המתקיימים בבית עתיק בשכונת נחלאות
  • מופע אורח: When Love Walked In – מופע מחול עטור שבחים ואפריטיף תחת כיפת השמיים במרפסת מלון MY JERUSALEM VIEW   .
  • מופעים בחינם, פתוחים לקהל הרחב (בהרשמה מראש):
  • המופע ׳הליכה לילית׳: דואט לעת ערב, במרפסת הגג הקסומה של מרכז 'מוסללה', מעבדה לחקר עירוניות יצירתית בת קיימא;  והמופע RESTING BEACH FACE  במבנה ירושלמי מיוחד.

אלעד שכטר, מנכ"ל פסטיבל ׳מיפו עד אגריפס׳ משתף: "דווקא בתקופה זו אנו רואים חשיבות גדולה לקיים את הפסטיבל שכולו תרבות יוצרת, במרכז הכי אותנטי וחי של ירושלים, שוק מחנה יהודה.  השנה אירועי הפסטיבל יתקיימו במסעדות, מלונות, מרכזים מיוחדים ומרחבים אורבניים בעיר וזאת במטרה להעניק את החוויה הירושלמית והמפגש הייחודי עם יצירה ויוצרים.  אנו מחויבים, כמובן, לעמוד בכל ההנחיות של העת האחרונה, ומזמינים את הקהל להיות חלק מהחוויה."

פסטיבל 'מיפו עד אגריפס' מציג מופעים ייחודיים וחדשניים, המתאפיינים ביחס הלא שגרתי והקשר האותנטי והבלתי אמצעי שנוצר בין הקהל לאמנים, בין מחול לאוכל, בהשראת השוק ובקרבתו. 

ק.ט.מ.ו.ן מאמינה ביכולת של אמנות להוות מנוע ליצירה של שינוי חברתי.  פסטיבל 'מיפו עד אגריפס', מיסודה של הקבוצה, מציג מחול המחבר בין אנשים.  מחול שמציג את התרבות הישראלית הייחודית במיטבה, ונותן לגיטימציה לקהל לחשוב, להרגיש, לטעום, לרקוד, לשמוח ולהיחשף לאומנות איכותית במקומות ייחודיים בעיר.

לפרטים נוספים על מופעים, ורכישת כרטיסים החל מ-16/8, יש לפנות לאתר www.catamon.com   .

בשל ההנחיות, יש להירשם מראש לכלל המופעים, גם למופעים ללא תשלום.

בברכה, "לינה בלס יחסי ציבור",  03-6498363,   [email protected]

ק.ט.מ.ו.ן – קבוצת מחול בירושלים

קבוצת מחול ק.ט.מ.ו.ן היא ארגון תרבותי שהוקם על ידי הכוראוגרף אלעד שכטר בירושלים בשנת 2012. הקבוצה פועלת מתוך הכרה שמחול מאפשר מפגשים בלתי אמצעיים וחוויות משותפות, דרכם ניתן להניע שינוים חברתיים ולתווך בין קהילות שונות. לאמני גוף ותנועה, יכולת רגישה לחבר ולגשר פערים בין תרבויות המתקיימות זו לצד זו. 

כל פעילות הקבוצה מבוססת ומעודדת שיתופי פעולה בין-תרבותיים מגוונים ויצירת חוויות אינטנסיבית של מפגש בין גוף למקום. בכך מותירה חותם תנועתי ורעיוני במרחב הציבורי הירושלמי וברחבי העולם.

ק.ט.מ.ו.ן. רואה את הכח החיוני של אמנות המחול בעיקר כשהיא מחוברת לקונטקסט שבה היא נוצרת – למכלול תרבותי-אורבני. כך היא הופכת לכלי לפיתוח שיח על חוויות הגוף האנושי. 

אודות המקומות והמסעדות המארחות את המופעים

  1. מסעדת רחמו

׳רחמו׳ משוק מחנה יהודה היא מסעדה ירושלמית אסלית אותנטית. כשנכנסים בשעריה מקדמים את פני הבאים ניחוחות המאכלים המהבילים על פתיליות במטבח. כל התבשילים הינם ביתיים וכשרים, אוכל איכותי שמוצאו עיראקי וטעמיו הנפלאים עשירים בתיבול ירושלים ובאהבה אמיתית לבישול והסעדה. המסעדה, אשר פתחה את שעריה בשנות ה-50, שוכנת בבניין אבן, בעל מראה שניחן בפשטות כובשת לב, ותמיד שורה בו אווירה ירושלמית מקורית נהדרת.

  1. מלון MY JERUSALEM VIEW

מלון בוטיק הממוקם במרכז ירושלים, 100 מטר משוק מחנה יהודה הצבעוני, לא רחוק מקניון ממילה, העיר העתיקה ועוד.  המקום משלב יוקרה ואיכות, יחד עם פרטיות, אינטימיות וחמימות.

המלון מעוצב בסגנון מודרני קלאסי.  מהחדרים וממרפסת המלון נשקף נוף העיר היפה ביותר בעולם.

  1. 'מוסללה'

מוסללה – מעבדה לחקר עירוניות יצירתית ובת-קיימא

מוסללה הינה קהילת יוצרים ירושלמית המאגדת אמנים, פעילים חברתיים, אנשי חינוך ויזמים ופועלת בעיר מאז שנת 2009 בתור עמותה.  הקהילה פועלת כמעבדת מחקר לחיים עירוניים מקיימים, ומספקת חממה ובית ליוזמות במרחב שבין אמנות, חברה וקיימות. מוסללה פועלת מתוך אמונה שבכוחן של האמנות והיצירתיות להביא לשינוי בר-קיימא בתרבות ובחברה הירושלמית והעירונית בכלל.

המרפסת הינה מרחב ייחודי מסוגו הממוקם על הגג של בניין כלל, מרחב שמחבר בין אמנות, מודעות סביבתית וחשיבה מקיימת – מרחב שהוא גם ביתה של קהילת היוצרים מוסללה. מהשילוב מתקבל גג ירוק ופורח, מרחב למחקר, יצירה ומשחק, חלל שמהווה מרחב ציבורי מסוג חדש. המרפסת נפתחה לראשונה לציבור בסוף מאי 2016 בקצה מדרגות הספירלה של מרכז כלל, 12 מטרים מעל מפלס הרחוב, בליבה של ירושלים. מתחם המרפסת מורכב מחלק מקורה ומחלק פתוח תחת כיפת השמיים המתפרס על פני גג הבניין. 

אודות היוצרים

אלעד שכטר – מנכ"ל ומנהל אמנותי שותף פסטיבל ׳מיפו עד אגריפס׳ 

אלעד שכטר, כוריאוגרף, רקדן, אוצר ויזם תרבות יליד ירושלים 1978. אלעד שכטר יוצר עבודות מחול מאז שנת 2009.  בשנת 2012 הקים את קבוצת המחול ק.ט.מ.ו.ן בירושלים, ובשנת 2019 החלה הקבוצה לפעול כעמותה עצמאית.  עבודותיו הוצגו עשרות פעמים בארץ ובחו"ל וזכו לשבחים רבים. שכטר הוא זוכה מדליית הכסף בתחרות הכוראוגרפיה הבינלאומית שהתקיימה בבייג׳ינג, יולי 2011.  במהלך השנים אלעד יצר, הפיק יזם ואצר את הפרויקטים הבאים:

פסטיבל ׳מיפו עד אגריפס׳ – מחול עכשווי בשוק מחנה יהודה, ׳בית אליאנס׳ – בית לקהילות יוצרות, סדרת המחול בבית מזיא לתיאטרון ׳מחול במזיא׳, ׳כנס האמנים הירושלמים׳ ותכנית ׳בין הסדקים׳ – שיתוף פעולה כוריאוגרפי בין מונטריאול וירושלים.  אלעד שכטר מתגורר בשכונת נחלאות בירושלים ומשתף פעולה עם רבים מהפעילים החברתיים בעיר.

סופיה קרנץ   – מנהלת אמנותית פסטיבל ׳מיפו עד אגריפס׳ 

כוריאוגרפית, פרפורמרית, מורה ואמא ירושלמית.  סיימה את לימודיה בתיכון האקדמיה למוזיקה ולמחול והמשיכה את לימודיה בברצלונה Institut del theatre, בעלת תואר ראשון במחול והוראה ו- MA בכוריאוגרפיה מהאקדמיה הגבוהה בירושלים. כרקדנית, עבדה עם כוריאוגרפים מובילים בארץ ובאירופה, ביניהם סהר עזימי, עפרה אידל, אלעד שכטר, רונית זיו ועוד.  עבודותיה הועלו בפסטיבלים שונים ברחבי הארץ והעולם, כמו מחול שלם, גוונים במחול, חשיפה בינלאומית, שבוע המחול הבינלאומי בירושלים ועוד. סופיה הוזמנה למספר שיתופי פעולה בינלאומיים כיוצרת עצמאית.

כיום מנהלת אמנותית את פסטיבל 'מיפו עד אגריפס 2020 בירושלים, ומרכזת מגמת מחול בתיכון עין גדי ים המלח.

אודות המופעים

המופע: הליכה לילית

יוצרים: קורלי לדאם ותומיליו מינץ

הלילה, הטבע, החשכה והיחד מאפשרים לזוג להתחבר לצורך העמוק של ביטוי עצמי, פורקן מתחים.  בזמן ההליכה, הם מתקרבים אחד לשנייה, נשענים ונתמכים אחד בשנייה אך גם חוצים אחד לשנייה את הגבול.

תומיליו מינץ

חוקר את הקשר בין ביטוי תנועתי רגשי ושפתי ורואה בחיזוק הקשרים הללו כמפתח לבריאות ומימוש עצמי. מתורגמן מוסמך לשפת סימנים, מטפל בעיסוי תאילנדי, אקרובט – רקדן.

ומורה לתנועה אקרובטית ועמידות ידיים.

קורלי לדאם

רקדנית מקצועית, מורה למחול ומטפלת בגוף נפש. עברה לגור בישראל בשנת 2005 אחרי תחילת עבודתה כרקדנית עצמאית בשוויץ וגרמניה. עבדה בארץ עם נמרוד פריד, נעה דר, סהר עזימי ועם אלעד שכטר בתחילת פעילותה של קבוצת ק.ט.מ.ו.ן. שימשה כמנהלת חזרות של הקבוצה.  לפני 5 שנים החלה לתרגל אקרובלנס מעולם הקרקס עם תומיליו מינץ.

המופע: RESTING BEACH FACE

יוצרת: מיה יוגל

דם, יזע ודמעות, יצירה של חשקים ושפתים שמוטות, מיובשות. דמות העולה מין האוב, כאב בגופה. הנה רוצה מיטה, מיטה, מיטה, לישון במיטה.

מיה יוגל

מיה יוגל היא אמנית פרפורמנס, כוריאוגרפית אמנית מחול בוטו, מלווה אמנותית ומורה.  בעלת תואר באמנות ותיאטרון במסגרת האוניברסיטה העברית, ובעברה תלמידת האקדמיה למחול ע"ש רובין במסלול הוראת המחול.  התשוקה למחול והסקרנות שבתנועה פרחו אצל יוגל בגיל צעיר.  מתחילת דרכה ועד היום היא נעה בתהליך של חקר פיתוח שפה חדשה בתנועה.  יוגל בודקת ומותחת את גבולות המחול המודרני, על ידי שילוב בין חשיבה ותנועה אוונגרדית ואלמנטים מסורתיים וסוריאליסטים כאחד.

השילוב בין השכלתה האקדמית של יוגל, לבין שני עשורים של חקר ואימון אצל אמני מחול בוטו מובילים בזירה העולמית, הובילה ליצירת שפה חדשה וייחודית, השואבת השראה מהדיאלוג בין התרבויות השונות.  בעבודותיה, יוגל שמה דגש על המתח הקיים בפערים שבין התרבויות, ומתרגמת את אותו המתח לתנועה מקורית, חדשה וייחודית.  את העניין הטמון במרווחים האלו, בוחרת יוגל להעביר לתלמידיה ברחבי הארץ ובחו"ל, במסגרות פורמליות ואקספרימנטליות, מתוך מטרה לעידוד יצירה חדשה, שפת מחול ייחודית הנשענת ושואבת השראה ממסורות קדומות הנעות על הסקאלה שבין הניסיוני למסורת.

המופע: ג'קי בשוק

יוצרת: אורי לנקינסקי

ב-1962, ולנטיין דיי ג'קי קנדי הזמינה את העולם, דרך עין המצלמה, לסיור בבית הלבן. באותו רגע היא ביססה דימוי חדש לאישה, עדינה אך חזקה, אופנתית אך צנועה, מפורסמת אך מסתורית לחלוטין.  כעבור כמעט 60 שנה, היא מזמינה אתכם לבילוי מלכותי בשוק מחנה יהודה, שכמוה, עשיר בהיסטוריה, סודות וחיים, בו היא תחשוף פנינים מהעבר שלה ושל השוק יחד.

אורי לנקינסקי

אורי לנקינסקי היא רקדנית יוצרת ועיתונאית שמשלבת את השפה התנועתית עם השפה הכתובה.  אורי נולדה בקנדה וגדלה בארצות הברית.  רקדה עם יוצרים עצמאים ולהקות בניו יורק.  ב-2007 היא עברה לתל אביב והחלה לרקוד ביצירות של אריאל כהן, אמיר קולבן, נעה שדור, עידן יואב, האופרה הישראלית ועוד.  אורי יצרה עבודות מחול כמו הדואט the painting יחד עם מיכל חרסונסקי עבור גוונים במחול במרכז סוזן דלל 2015, דיוקן #2, דואט עם רות אשל שנוצר בעקבות הסולו דיוקן של דמגוג שרחל כפרי יצרה עבור אשל ב-1977.  היצירה הוצגה לראשונה בפסטיבל אינטימדנס בתיאטרון תמונע והמשיכה להופיע בתאטרון עכו.  ב-2017, יחד עם רייצ'ל ארדוס, אורי יצרה את

Carriage וידאו דאנס בכיכובן של 6 רקדניות בהריון, שהוצג במספר פסטיבלים ברחבי העולם.

ב-2019 אורי הציגה סולו בכורה בפסטיבל אינטימדנס בשם החליפה (The Suit) .

המופע: דיורמה

יוצר: אבידן בן גיאת

"דיורמה היא מודל תלת-ממדי המציג את הנושא ברקע המדמה את סביבתו הטבעית. דיורמות מתוכננות כך שיצרו אשליה אופטית של רב-מפלסיות ועומק. בשעת לילה מאוחרת מתעורר אדם מתרדמה עמוקה. הוא נעמד על רגליו ומחל, כמו מתוך חלום, למלא אחר משימות היום יום. האדם שייך ולא שייך לכל מקום ולכל עת. גופו סגור בין ארבעה קירות ותודעתו מהדהדת סביבו. האם האדם מעצב את החלל, או שמא ההיפך? כל צעד ומחווה משאירים חותם בעולמו.."

אבידן בן גיאת 

רקדן, יוצר וכוריאוגרף.  נולד וגדל בירושלים, בשנת 1990.

למד באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל, ובוגר תיכון האקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים.

רקד באנסמבל בת שבע, בניהולו האמנותי של אוהד נהרין וכוראוגרפית הבית שרון אייל.  רקד בלהקת המחול של ענבל פינטו ואבשלום פולק.  ב-2011 עבד עם עידו בטש על עבודת סולו בשם "Bread and Circusses Blood".

כיום רוקד אבידן במספר הפקות מאת אנדראה קוסטנזו מרטיני – "A4" – בכורה בשנת 2020

, "Scarabeo, Angles and the Void",  ושיתוף הפעולה עם ארי פולמן "מתאבל ללא קץ".

רוקד ב- "The Jewish Connection Project"  של עידו בטש וליסי אסטרט, ובנוסף "Q&A (the 36 questions)״ של רייצ׳ל ארדוס.  לאחרונה הציג את יצירתו 'בית חינוך לעיוורים' במסגרת 'שבוע המחול הבינלאומי בירושלים 2019'.

בעבודה "דיורמה" משתף פעולה עם יאיר פרץ דוידי, מאייר ומעצב גרפי רב תחומי, מתגורר בתל אביב, ישראל.

בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל.

המופע: When Love Walked In

רעיון וכוריאוגרפיה: יוסי ברג ועודד גרף

מופיעים יוצרים: עופרי מנטל, טל אדלר אריאלי, יוסי ברג

אינטימיות, נוסטלגיה, רוחות רפאים, ואהבה.

הפער בין האופן שבו מוצגת אהבה בתרבות לבין האופן בו היא נחווית על ידי יחידים הוא הבסיס וההשראה ליצירה של

צמד הכוריאוגרפים יוסי ברג ועודד גרף.  היצירה בנויה כסדרה של סיפורים קצרים המחוברים באמצעות גוף אשר מחפש אינטימיות. שלושה אנשים נעים בין נוסטלגיה אישית לבין זיכרונות קולקטיביים, מתחקים אחר מציאות אבודה.

הם רוקדים כדי למלא את הפער שבין עולמם הפנימי לעולם החיצוני, ובין מי שהיו לבין מי שהם כיום.  העבר מסתובב כרוח רפאים בחלל, לובש ופושט צורות של שירים שרודפים אותך ושל גופים שזיכרון המגע שלהם נטבע בך.

היצירה זכתה לביקורות נלהבות של התקשורת והקהל והוגדרה כ"המסיבה הכי טובה בעיר היא בכלל מופע מחול" (הארץ), וכן "שיר הלל לאמנויות – לשירה, לתעלולי הקולנוע, למחול, לחוויה הפיזית של גוף" (ידיעות אחרונות).

כמו בעבודות קודמות שלהם, גם ביצירה זו, יוסי ברג ועודד גרף ממשיכים לחקור את המהות של מה זה להיות אנושי – לאהוב, להתרגש, להיכשל, לחלום, להתגעגע, להשתייך ולהרגיש זרות.  הם מבקשים להציף על פני השטח את מה שחמקמק ובלתי ניתן להגדרה ורק האמנות יכולה לאחוז בקצותיו.  

יוסי ברג ועודד גרף

יוסי ברג ועודד גרף הם יוצרי מחול.  הם הקימו את להקת המחול הבין-לאומית:

Berg & Oded Graf Dance Theatre Yossi  בשנת 2005 לאחר קריירות מצליחות בלהקות להקת בת שבע, להקת המחול הקיבוצית, להקת די וי 8 הבריטית בלונדון ואוסטרליה, ועוד.  במשך השנים, בנו רפרטואר עבודות בעל שפה תנועתית אישית, מגובשת וייחודית.  עבודותיהם משלבות פיסיות וירטואוזית וז'אנרים בימתיים שונים, תוך כדי חקירה של אמנות פלסטית, תיאטרליות, טקסט וקול.  הם מציעים אלטרנטיבות בימתיות המבקשות לגעת בסובבים אותם בדרכים המערערות תפישות מקובלות, המציעות דרכים חדשות להסתכלות על מחול ועל התפיסה התיאטרלית.

ברג וגרף מופיעים תדיר בפסטיבלים ובתיאטראות בעולם, זכו בתחרויות כוריאוגרפיה שונות, ויוצרים ללהקות ולבתי אופרה באירופה, סקנדינביה, ובארה"ב.  להקתם הופיעה בפסטיבלים יוקרתיים בינלאומיים, בין השאר, בפסטיבל מונפלייה בצרפת, באמריקן דאנס פסטיבל בארה"ב, בתיאטרון הפלייס בלונדון, בפסטיבל סידאנס בקוריאה, מדריד דאנזה בספרד, בלגרד דאנס פסטיבל בסרביה, תיאטרון הג'וייס בניו יורק, הפסטיבלים הבינ"ל למחול ברפובליקה הדומיניקאנית בקריביים ובלימה פרו, ביפן, טייוואן, שבדיה, גרמניה, צרפת, איטליה, יוון ועוד.  יוסי ועודד הם אמנים נבחרים מטעם קרן הבלט אלברט גובייר, דנמרק, קרן שוסטרמן, ארה"ב, וארגון האירווויבס האירופאי.  זוכי פרס משרד התרבות בתחום הכוריאוגרפיה ובפרס רוזנבלום לאמנויות הבמה לאמנים מצטיינים. בנוסף להופעות הלהקה, דגש רב ניתן לפעילות חינוכית של יצירה בקהילה ברחבי הארץ.  יוסי ועודד מלמדים ומעבירים סדנאות ומפגשים לאורך השנים בתחומי היצירה, הקומפוזיציה ופיתוח השפה האישית של הדור הצעיר.  תיאטרון מחול יוסי ברג ועודד גרף היא עמותה ללא מטרות רווח לקידום אומנות מקורית וייחודית בעלת נגיעות חברתיות, ושפה אומנותית המבטאת יצירתיות ויופי.

קורלי ותומיליו. צילום מקס לינסקי
קורלי ותומיליו. צילום מקס לינסקי

ג'קי בשוק. יצירה של אורי לנינסקי. צילום אפרת מזור
אבידן בן גיאת. צילום יאיר פרץ דוידי
'When Love Walked In' מאת יוסי ברג ועודד גרף צילום אפרת מזור © yossioded.com 5
כתבות נוספות שיעניינו אתכם
במעמד רעיית נשיא המדינה, הגב' מיכל הרצוג: פורום "120 מנהיגות מחברות" ערך את הכנס השנתי, בסימן ברית נשים ישראלית בבית הנשיא
שיתוף הפעולה בין בית הנשיא לפורום '120 מנהיגות מחברות' הוא...
מסעדת תמול שלשום מציינת 30 שנות פעילות עם שפית חדשה ומנות חדשות
תמול שלשום, מוסד התרבות ובית הקפה הירושלמי המוכר והאהוב, בבעלות...
פסטיבל EGG'S BENEDICT בוולדורף אסטוריה מלון וולדורף אסטוריה ירושלים מזמין את הקהל הרחב לחגוג בארוחת בוקר מפנקת עם מגוון מנות EGG'S BENEDICT (בין התאריכים 19.5 –31.5)
מנת ה EGG'S BENEDICT היא אחת ממנות ארוחת הבוקר והבראנץ'...
76 יצירות, שרובן מוצגות לראשונה, בתערוכה לכבוד יום העצמאות ה- 76 למדינת ישראל – "דיוקן עצמאי: דמות ונפש הצייר באמנות הישראלית" במוזיאון קסטל במעלה אדומים
בתערוכה, שנפתחת לקהל הרחב החל מיום ראשון, 12 במאי, וצפויה...
מועדי הגבורה בחודש מאי באירוח ביתי בירושלים
מועדי הגבורה הם הזמן הנכון ביותר לשמוע על סיפור ההתיישבות...
בקניון הדר נחנכה ׳המרפסת׳, שדרת הבילוי והקולינריה
מאות אורחים, בהם אנשי עסקים, מנכ״לי חברות, פוליטיקאים, ודמויות בולטות,...
פסח במוזאון קסטל
מוזאון הצייר משה קסטל מזמין אתכם לחוויה משפחתית ייחודית ומהנה...
שלוש מדליות זהב, מדליית כסף ושתי מדליות ארד ליקבי ירושלים אגודה חקלאית שיתופית בתחרות BEST VALUE היוקרתית
זו השנה ה-16 ברציפות שתחרות היין BEST VALUE נערכת לקראת...
תערוכה חדשה בבנייני האומה, ירושלים "אוצרים לרגע" - ילדי ישראל מציירים בזמן מלחמה
למעלה מ-1000 ילדי בתי ספר יסודיים מכלל המגזרים ומכל רחבי...
חדש בירושלים מרכז הקונגרסים בנייני האומה מציין 70 שנה ופותח לראשונה את שעריו לסיורים מודרכים בתערוכות השונות
הסיורים חינם בתיאום מראש! במסגרת חגיגות ה70 יפתח לראשונה מרכז הקונגרסים...