Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עורך דין גירושין בירושלים

עורך דין גירושין בירושלים
קרדיט יחצ

עורך הדין אביטל חורף מירושלים מתמחה בתחום של דיני משפחה ובדיני מקרקעין. כאשר אתם מחפשים עורך דין גירושין בירושלים או עורך דין גירושין בתל אביב מומלץ לבחור עורך דין המתמחה בשני התחומים מאחר והסכם גירושין כולל גם חלוקת רכוש של נכסי המשפחה ודורש ידע והתייחסות בשני התחומים.

רגע לפני שאתם נפגשים עם עורך הדין אביטל חורף כדאי לכם לעיין באתר המשרד כדי לדלות מידע מקצועי ועדכני על הליך הגירושים ועל דיני המקרקעין הקשורים לחלוקת הרכוש. זכרו: ידע זה כוח, אל תוותרו על עיון באתר המשרד כדי לדעת לשאול את השאלות המתאימות ולקבל את ההחלטות נכונות.

 אך שימו לב: קריאת הכתבות באתר המשרד אינה באה במקום ליווי של עורך דין מקצועי בתחום. עו"ד אביטל חורף ידע להיאבק בשמכם כדי למצות את כל הזכויות המגיעות לכם בעת פירוק התא המשפחתי.

קרדיט יחצ

 עורך דין גירושין בירושלים – סקירה מהירה על הליך הגירושין

בשלב הראשון יש להגיש תביעת גירושין בבית המשפט או בבית הדין הרבני. כאשר בני הזוג מסכמים ביניהם את כל התנאים של הליך הגירושין, הם יגישו את ההסכם לאישור בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה.

כאשר בני הזוג אינם מסכימים ביניהם הם יפתחו ב"מרוץ הסמכויות". אומנם, מתן הגט והביצוע של אקט הגירושין עצמם יכול להתקיים רק בבית הדין הרבני, אך בשאר התחומים הנלווים אל הליך הגירושין כמו חלוקת הרכוש, קביעת גובה המזונות, משמורת על הילדים ועוד, גם לבית המשפט וגם לבית הדין יש סמכות לדון בהם.

המוסד הראשון שבו ייפתח תיק הגירושין הוא יהיה המוסד שידון בכל העניינים הנלווים לגירושין, וכך נוצר מצב שכל אחד מבני הזוג ימהר להגיש את התביעה לערכאה אשר לדעתו תיטיב עמו יותר.  

טיפ שלנו: אל תגישו תביעת גירושין לאף ערכאה לפני שהתייעצתם עם עו"ד אביטל חורף. עורך הדין אביטל חורף מירושלים צבר ניסיון רב בטיפול בתיקי גירושין, הוא ידע להמליץ לכם באיזו ערכאה מומלץ לכם להגיש את התביעה וימהר להקדים את בן הזוג השני.

לאחר שהגשתם את תביעת הגירושין, בית המשפט או בית הדין ידונו בנושאי המזונות, חלוקת רכוש ומשמורת הילדים.

דמי המזונות – כל עוד  בני הזוג נשואים הבעל חייב במזונות אשתו. לאחר הגירושין הוא פטור ממזונות האישה וחייב רק במזונות הילדים. מצד החוק האב חייב לזון את ילדיו עד שהם מגיעים לגיל שמונה עשרה, אך מאחר ובישראל הילדים משרתים בצבא, בתי המשפט נוטים לפסוק חובת מזונות עד לגיל עשרים ואחת, אם כי בגובה מופחת.

חלוקת רכוש –  חלוקת הרכוש היא אחד מעוגני המחלוקת הקשים והרגישים בתהליך הגירושין כיוון שכל אחד מבני הזוג מעוניין לקבל נתח גדול ככל האפשר מהרכוש כדי לשמור על רמת חיים גבוהה גם לאחר הגירושין.

עו"ד אביטל חורף ידע להילחם על הזכויות שלכם מתוך רגישות מלאה, אך גם בנחישות כדי לשמור על הזכויות שלכם ולאפשר לכם רמת חיים נאותה גם בסיום התהליך.

משמורת ילדים – סוגיית משמורת הילדים עוסקת בשאלה היכן יגורו הילדים לאחר פרידת ההורים. יש שתי אפשרויות למשמורת ילדים, משמורת יחידנית ומשמורת משותפת. עו"ד אביטל חורף מירושלים ידע להמליץ לכם על המשמורת המתאימה בהתאם לתנאים האינדיבידואליים שלכם.

למידע נוסף, תוכלו לעיין באתר המשרד.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...