Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

ניקוי ספות

ניקוי ספות
קרדיט לתמונה: pixabay.com

הסלון הוא מרכז הבית ולכן,זה אינו סוד שבית נקי, מתחיל עם ספות נקיות. דמיינו לעצמכם שאתם נכנסים לבית שהספות בו מלוכלכות, הסלון מוזנח ומרופט, לבטח הרושם שתקבלו יהיה לא טוב וזאת עוד בלשון המעטה. חלק שוטף מניקיון הבית הינו ניקוי ספות בבית. התחזוקה הקבועה של הספות בסלון, היא זאת שתקנה לו מראה נקי וכן, אורח חיים שימנע מבני הבית ללכלך אותן, כמו למשל אכילה ושתייה בסלון, מה שיקנה לספות להתבלות מהר ואת זה בטח לא היינו רוצים. כדאי כי לא תדחו את נושא שאיבת הספות וניקוי מקצועי שלהן אחת לשנה באמצעות חברה המתמחה בניקוי של כך סוגי הריפודים.

ניקוי ספות
קרדיט לתמונה: pixabay.com

התחזוקה השוטפת של ספות הסלון בביתנו, תהיה שונה, על פי סוג הריפוד, למשל ניקוי ספות מבד, יהיה שונה מאשר ניקוי של ספות העשויות מעור. יש להימנע מהברשת הספות העשויות בד, היות ומברשת עשויה לשחוק את הסיבים שלה ותמיד כדאי לנקות כתם נקודתי עם חומרי ניקוי ביתיים כגון חומץ לבן מהול במים ובאמצעות מטלית נקייה ולחה. שימו לב בחריצים הנמצאים בספות, אלה מהווים כר פורה לחיידקים, פירורים ועוד שאר לכלוך. שאבו באופן יסודי בין החריצים, כך שתהיו בטוחים כי הספות נקיות.

ניקיון ספות עתיקות שונה בתכלית מניקוי ספות מודרניות

במידה ויש ברשותכם ריהוט ישן ועתיק כגון ספות, עליכם לדעת, כי ניקוי ספות ישנות או עתיקות, יהיה שונה מאשר ניקוי ספות מודרניות. הסיבה היא חומרי  הגלם אשר  מהם מורכבות ספות עתיקות. אם פיתוחי עץ עיטורים למיניהם וכדומה. יש להשתמש עם תכשירי ניקוי על פי הרכב סוג הבד אשר ממנו עשוי ריפוד הספות. כדאי לא להמתין לאירוע מיוחד בכדי לנקות את מערכת הישיבה של סלון ביתכם ולהקפיד על תחזוקה שוטפת אחת לשבוע לפחות.

אם החלטתם שהגיע הזמן להזמין חברה מקצועית שתבצע עבורכם ניקוי ספות במודיעין, היות ואתם גרים בעיר זו, יש למצוא המלצות ולברר כמה שיותר פרטים על החברה כגון: וותק, אם החברה מתמחה בניקוי כל סוגי הריפודים ועוד. לרוב, המחיר של ניקוי מערכות ישיבה, יהיה על פי מ"ר ויש להשוות מחירים בטרם תבחרו את חברת ניקיון הריפודים אשר תענה על צרכיכם.

ניקוי  מקצועי של ספות אחת לשנה הוא הכרחי

אמנם, ניקוי יסודי ומקצועי של הספות בביתכם הוא מורכב ולא פשוט, אך מצד שני הוא הכרחי. מלבד המראה האסטטי של הספות שלכם, קיים הנושא הבריאותי. ספה מוזנחת ומרופטת לא בלבד שהיא אינה מראה מלבב, היא גם אוגרת לכלוך שמביא בעקבותיו חיידקים וחרקים. אל תשכחו מלבד התחזוקה השוטפת של שאיבת הספה, גם להזמין אחת לשנה חברה המתמחה בניקוי כל סוגי הספות, כך שהלכלוך העמוק ייצא ממנה, האבק ייעלם והבד או העור יראו כחדשים, ממש כנו ביום שרכשתם את מערכת הישיבה שלכם מחנות הרהיטים..

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...
צוואה הדדית- מה חשוב לדעת
כאשר אדם מגיע לגיל מבוגר, הוא מתחיל לעכל את העובדה...
תכנון נכון מבטיח עתיד מאושר!
ההחלטה מה לעשות עם הפנסיה שלכם יכולה להיות אחת ההחלטות...
הורידו עומס מבלי להתפשר על איכות- הזמינו מפעיל ליום הולדת לילדים
יש הרבה חלקים נעימים כשזה מגיע לתכנון מסיבת יום הולדת...
הצלחה באכלוס פרויקט קריית היובל של אשטרום מגורים להשכרה ארוכת טווח בירושלים
בזמן קצר מאד הושכרו כ 350 דירות מתוך 396 דירות...
מרפאה וטרינרית היא הרבה יותר מחיסונים בלבד
טיפולים רבים שמקבלים היום במרפאה וטרינרית הפכו אותה למרכז רפואי...