Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מתכננים אירוע – עמדת בופה או הגשה אישית?

מתכננים אירוע – עמדת בופה או הגשה אישית?

הגשה אישית לשולחן:

1. כל אורח מקבל יחס אישי ומוקפד- בהגשה אישית לשולחן יש לכם את האפשרות להעביר תחושה של יחס מועדף ואישי לאורחים שלכם כמו התחושה שהייתם מעבירים או מקבלים לחילופין במסעדה. האורחים מקבלים את המנה עד אליהם, כל אורח יכול להזמין את המנה שהוא רוצה ויש לו מלצר שיכול להענות לכל בקשה שלו.

2. הגבלת זמן האוכל באירוע- לא מדובר על העובדה כי אתה רוצה להגביל את האורחים שלכם בזמן קצוב לאכילה, אלא להגדיר מתי תרצו שהאורחים ישבו לאכול ומתי הם יקומו לרקוד. ברגע שאתם מכריזים כי עכשיו מוגש האוכל לשולחנות האורחים מתיישבים ולא מסתובבים במהלך האירוע. יש אנשים כי אפשרות זאת חשובה להם וירצו כי האירוע יהיה מאורגן באופן הזה.

3. אפשרות לעצב את המנות באופן מרשים- בכך שאתם מארגנים את המנות בהגשה אישית ניתן להשפיע על העיצוב של האוכל בצלחת. זו ההזדמנות שלכם להרשים את האורחים שלכם בעיצוב גורמה מרשים אשר יוסיף לאווירה ולעיצוב האישי של האירוע. יש באפשרותכם לעצב את המנות באופן פשטני או מורכב, להרבות בקישוטים או לשמור על המנה כמו שהיא, האופציות הן בלתי נגמרות.

4. אווירה רגועה יותר- כיוון שהאוכל מוגש לשולחן אתם לא צריכים לדאוג כי תהיה התנפלות על האוכל, תורים ארוכים, כיוון שלכולם מקבלים את האוכל ביחד. גם האכילה סביב השולחן יוצרת אווירה משפחתית ובייתית ומאפשר לאורחים לנהל שיחה נעימה ולהכיר אחד את השני במידה ולא נפגשו לפני.

הגשת אוכל באמצעות בופה:

1. האורחים אינם מוגבלים בכמויות של אוכל- בבופה כל אחד יכול לקחת כמה אוכל שהוא רוצה לצלחת. אפשרות זאת יוצרת מצב שמאפשר לחלק מהאורחים לקחת יותר אוכל ממה שמוגש במנות אישיות ואינו מספיק להם ומנגד מאפשרת לאורחים לקחת פחות אוכל ממה שמוגש להם אבל מספיק להם. ככה בעצם לא נוצר מצב של זריקת מנות שלמות וגם אף אורח לא נשאר רעב או לא שבע.

2. מאכלים מגוונים, שונים ומרובים- בבופה יש לכם את האפשרות להגדיל את ההיצע של האוכל והסוגים השונים של המאכלים אותם תרצו להגיש. כיוון של אורח לוקח ומרכיב לעצמו את המנה יש באפשרותכם לתת יותר אפשרויות לאורחים שלכם. ניתן לשחק עם יותר סוגי אוכל, לנסות מאכלים שלא בהכרח הייתם מגישים בהגשה אישית ואין צורך לנסות ולהרכיב מנות אשר יתאימו לטעם של רוב האורחים. עובדה זו חוסכת לכם המון מחשבה ומגדילה את הסיכוי שרוב האורחים "ימצאו" מה לאכול ויוכלו לשלב בין מאכלים שונים.

3. תנועה באולם- העובדה כי יש בופה נותן את האפשרות "לעורר" את האולם ואת התנועה בו. כיוון שהאורחים צריכים לעבור ממקום למקום ישנה "חיות" באירוע שכל הזמן מחדשת את עצמה. בנוסף כל אורח יכול לאכול ולקום לקחת אוכל מתי שהוא רוצה ולא להיות תלוי בזמני הגשה ולפעמים "לפספס" את האוכל.

אטרקציה לאורחים- ניתן להשתמש בשירותיו של שף פרטי על מנת לערב את האורחים בתהליך ההכנה של האוכל ובנוסף לספק אטרקציה מעניינת.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עיר עוטפת אור: ביוזמת ובסיוע המחלקה לקידום נשים בעיריית ירושלים, יתקיימו במהלך חודש דצמבר, כולל בימי חג החנוכה, אירועי אירוח ביתי והדלקת נרות ללא תשלום למפוני עוטף ישראל המתארחים בבתי המלון בירושלים
כ-30 מחברות מיזם נשים וסיפורים בירושלים, מזמינות קבוצות המתארגנות עצמאית...
שבוע הקולנוע היהודי ירושלים 2023 יציין השנה את מהדורתו ה-25 ויתקיים בחג החנוכה, בתאריכים 9 עד 14 בדצמבר 2023, בסינמטק ירושלים
"נפש אחת" (One Life) בכיכובו של זוכה אוסקר, סר אנתוני...
יריד אמנים במגדל דוד - דוכני יצירה מקומית ודוכני אוכל מהצפון, הדרום ומירושלים
מתנות לחנוכה, תכשיטים, קרמיקה, סופגניות בוטיק, ריבות וממרחים, בירות, גבינות...
"כמו האור בכד" (פתגם עממי אתיופי)
תערוכה במוזיאון לאמנות יהודית היכל שלמה בירושלים רח' המלך ג'ורג' 58...
אירוע האמנות השנתי הגדול, הותיק והמשפיע ביותר יוצא לדרך!
פסטיבל ״מנופים״ 24-28 באוקטובר 2023 *אירוע מרכזי בהר ציון *מופעים ותערוכות *...
חדש במחנה יהודה: יהודית - לחמים ומאפים ללא גלוטן
בתה של יהודית בן זקן התגלתה כצליאקית, אמה שראתה שבתה...
*מלונות ibis ירושלים מרכז העיר פותחים שנה עם סיורי סליחות בתאריכים נבחרים ומחירים אטרקטיביים החל מ600 ₪*
מלונות ibis ירושלים מרכז העיר נערכים לקראת חגי תשרי ומזמינים...
מתחם העיצוב די סיטי Dcity במישור אדומים, מצטרף לשורה נכבדה של מרחבים ציבוריים בארץ ובעולם אשר דוגלים בשילוב אמנות במרחב הציבורי
השדרה תהווה בשנה הקרובה מוקד משיכה ארצי לאמנות מסעירה ומיטבית...
טעימה מאירועי השבוע הרביעי של @סדרתרבות ירושלים 2023 1-8.9.23
סדרתרבות היא חגיגה של תרבות ויצירה ירושלמית המתקיימת בירושלים במהלך...
השקת ארוע בוטניפלצת בגן הבוטני- ניצפו בן ויארניק מהאח הגדול,עמית סגל, ראש העיר ירושלים משה ליאון, תמיר ורדי, שיר ביטון, טלי שרון, מיה רובין ועוד רבים
הגן הבוטני בירושלים השיק אמש את ארוע הקיץ הגדול שלו...