Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

משקיעים בארצות הברית דווקא עכשיו

משקיעים בארצות הברית דווקא עכשיו
קרדיט FREEPIK

אנו חיים בעולם שבו דבר אינו בטוח. לעולם אין לדעת מתי נזדקק לסכום נוסף של כסף או הלוואה, ולכן רבים מאתנו מבקשים לבנות יציבות כלכלית בקרב בני ביתנו. אנשים לא מעטים מחפשים אפיקי השקעה נוחים, כאשר אחת הדרכים הנפוצות יותר היא השקעות בתחום הנדל"ן. תחום זה נחשב ליציב למדיי, בתנאי שאנו מוצאים את העסקה המתאימה לנו ביותר. כאשר אנו יודעים שיש לנו נכס שמביא לנו רווחים אחת לחודש, אנו מרגישים מסודרים יותר מבחינה כלכלית, ויכולים לעסוק בפעילויות שתמיד חלמנו עליהן כמו לטוס לחו"ל או ללמוד משהו חדש. אנו יכולים גם לישון בשקט בידיעה שיש מה להוריש לילדינו.

משקיעים בארצות הברית דווקא עכשיו
קרדיט FREEPIK

אם כבר להשקיע אז בנדל"ן בארצות הברית

כאשר מתחילים להשקיע בתחום הנדל"ן, מטבע הדברים פונים תחילה אל הבית ומנסים למצוא השקעות טובות בארץ. אבל עד מהרה, אנו מגלים כי לא מדובר בתהליך פשוט. בארצנו הקטנה אין מספיק שטח או הצעות טובות להשקעה, וההשקעות הטובות ביותר נחטפות על ידי כל המרבה במחיר. לכן, ישראלים רבים פונים אל האופציה השנייה שהיא השקעות נדל"ן בחו"ל. ואכן, המדינות שמעבר לים מציעות לא מעט, בייחוד כאשר מדובר במדינה כמו ארצות הברית. ארצות הברית ידועה כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, והדבר נכון גם לגבי השקעות נדל"ן. 

באופן כללי, קיימות כמה סיבות טובות להשקיע בנדל"ן בארצות הברית. ארצות הברית למדה רבות מהמשבר שפקד אותה בשנות ה-2000. באותה תקופה ההלוואות עבור משכנתאות לדירות ניתנו ביד רחבה, והבנקים לא בדקו אם לוקחי ההלוואות יצליחו לעמוד בהוצאות. כתוצאה מכך רבים מבעלי הדירות לא עמדו בהוצאות וויתרו על הדירות לטובת הבנק. עם חלוף המשבר, מחירי הדירות ירדו. עד היום ניתן למצוא דירות משתלמות בארצות הברית, וכדאי לנצל הזדמנויות לפני שהמחירים יעלו.

נוסף על כך, ישנם יתרונות נוספים המובילים ישראלים רבים לביצוע השקעות בארה"ב. דבר ראשון, זוהי מדינה דוברת אנגלית, שהיא, כידוע השפה הבינלאומית. כך שתמיד ניתן לברר הכול בשפה המשותפת ולהגיע לידי הבנה. דבר שני, בארצות הברית הגדולה ישנו מגוון רחב של דירות, בתים פרטיים ונכסים נוספים. כך שמבחינת עסקאות נדל"ן, יש לכם מה לבחור. ולבסוף, ארצות הברית יציבה מאוד מבחינה כלכלית. המשטר שלה דמוקרטי, יציב וכך נוח ובטוח יותר להשקעה. 

מה כדאי לבדוק כאשר משקיעים בנדל"ן בארה"ב?

כמו בכל דבר, גם כשמשקיעים במדינה כמו ארה"ב יש צורך לבדוק כמה דברים. אחרי הכול, מדובר במדינה שבה החוקים מעט שונים מהחוקים בארץ. כך למשל, כדאי לבדוק את הנכס המוצע למכירה. אמנם מדובר במדינה מעבר לים, אך גם במקרה זה לא מומלץ לקנות חתול בשק. 

כמו כן, חשוב לבחון את אחוזי התשואה. לצורך השוואה, אם בישראל האחוזים מגיעים ל-5% בערך, הרשי שבארה"ב התשואה עשויה להגיע גם ל-10% ויותר. כמו כן, על מנת להשקיע בצורה הטובה ביותר, כדאי לפנות לחברה מקצועית כמו B.D.S Capital. 

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל הפרטים החשובים על תהליך גירושין
תשלומי מדור מייצגים את חובתם של ההורים להעניק לילדיהם סביבה...
איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת...
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...
מצבה: הכתובת של יקירינו לאחר שהלכו לעולמם
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה המצב בו...
הסטודנט משאנן הנציח את חבר הילדות מירושלים
בטקס מרגש בבית יד לבנים בירושלים השתתפו השבוע משפחות שכולות,...