Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

משקיעים בארצות הברית דווקא עכשיו

משקיעים בארצות הברית דווקא עכשיו
קרדיט FREEPIK

אנו חיים בעולם שבו דבר אינו בטוח. לעולם אין לדעת מתי נזדקק לסכום נוסף של כסף או הלוואה, ולכן רבים מאתנו מבקשים לבנות יציבות כלכלית בקרב בני ביתנו. אנשים לא מעטים מחפשים אפיקי השקעה נוחים, כאשר אחת הדרכים הנפוצות יותר היא השקעות בתחום הנדל"ן. תחום זה נחשב ליציב למדיי, בתנאי שאנו מוצאים את העסקה המתאימה לנו ביותר. כאשר אנו יודעים שיש לנו נכס שמביא לנו רווחים אחת לחודש, אנו מרגישים מסודרים יותר מבחינה כלכלית, ויכולים לעסוק בפעילויות שתמיד חלמנו עליהן כמו לטוס לחו"ל או ללמוד משהו חדש. אנו יכולים גם לישון בשקט בידיעה שיש מה להוריש לילדינו.

משקיעים בארצות הברית דווקא עכשיו
קרדיט FREEPIK

אם כבר להשקיע אז בנדל"ן בארצות הברית

כאשר מתחילים להשקיע בתחום הנדל"ן, מטבע הדברים פונים תחילה אל הבית ומנסים למצוא השקעות טובות בארץ. אבל עד מהרה, אנו מגלים כי לא מדובר בתהליך פשוט. בארצנו הקטנה אין מספיק שטח או הצעות טובות להשקעה, וההשקעות הטובות ביותר נחטפות על ידי כל המרבה במחיר. לכן, ישראלים רבים פונים אל האופציה השנייה שהיא השקעות נדל"ן בחו"ל. ואכן, המדינות שמעבר לים מציעות לא מעט, בייחוד כאשר מדובר במדינה כמו ארצות הברית. ארצות הברית ידועה כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, והדבר נכון גם לגבי השקעות נדל"ן. 

באופן כללי, קיימות כמה סיבות טובות להשקיע בנדל"ן בארצות הברית. ארצות הברית למדה רבות מהמשבר שפקד אותה בשנות ה-2000. באותה תקופה ההלוואות עבור משכנתאות לדירות ניתנו ביד רחבה, והבנקים לא בדקו אם לוקחי ההלוואות יצליחו לעמוד בהוצאות. כתוצאה מכך רבים מבעלי הדירות לא עמדו בהוצאות וויתרו על הדירות לטובת הבנק. עם חלוף המשבר, מחירי הדירות ירדו. עד היום ניתן למצוא דירות משתלמות בארצות הברית, וכדאי לנצל הזדמנויות לפני שהמחירים יעלו.

נוסף על כך, ישנם יתרונות נוספים המובילים ישראלים רבים לביצוע השקעות בארה"ב. דבר ראשון, זוהי מדינה דוברת אנגלית, שהיא, כידוע השפה הבינלאומית. כך שתמיד ניתן לברר הכול בשפה המשותפת ולהגיע לידי הבנה. דבר שני, בארצות הברית הגדולה ישנו מגוון רחב של דירות, בתים פרטיים ונכסים נוספים. כך שמבחינת עסקאות נדל"ן, יש לכם מה לבחור. ולבסוף, ארצות הברית יציבה מאוד מבחינה כלכלית. המשטר שלה דמוקרטי, יציב וכך נוח ובטוח יותר להשקעה. 

מה כדאי לבדוק כאשר משקיעים בנדל"ן בארה"ב?

כמו בכל דבר, גם כשמשקיעים במדינה כמו ארה"ב יש צורך לבדוק כמה דברים. אחרי הכול, מדובר במדינה שבה החוקים מעט שונים מהחוקים בארץ. כך למשל, כדאי לבדוק את הנכס המוצע למכירה. אמנם מדובר במדינה מעבר לים, אך גם במקרה זה לא מומלץ לקנות חתול בשק. 

כמו כן, חשוב לבחון את אחוזי התשואה. לצורך השוואה, אם בישראל האחוזים מגיעים ל-5% בערך, הרשי שבארה"ב התשואה עשויה להגיע גם ל-10% ויותר. כמו כן, על מנת להשקיע בצורה הטובה ביותר, כדאי לפנות לחברה מקצועית כמו B.D.S Capital. 

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד תבחרו את העורך דין המתאים לצרכים שלכם?
שילוב של מומחיות משפטית ואינטליגנציה רגשית תפקידו של עורך דין גירושין...
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...