Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים

מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
קרדיט לתמונה: 8peer.co.il

אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים של השערים והדלתות. לא רק עסקים חובקי עולם משתמשים בדלתות כאלו, היום כל מבנה יכול להרשות לעצמו לשדרג את הנראות, הרושם והיוקרה שהוא משרד, באמצעות דלת אוטומטית בחזית וגם בדלתות הפנים. בעסקים, מזרדים, חברות הייטק ומוסדות, הצורך גדול עוד יותר, מעבר מהיר הוא הפתרון המדהים שרבים מבעלי העסקים כבר זיהו כמחויב המציאות, והפכו את שטח המשרד שלהם לאזור חדשני ומשרד מקצועיות. מעבר מהיר בין חדרים ואגפים, דלתות חשמליות במקום אלו הישנות, הן בעלות יתרונות משמעותיים כל כך עבור עסקים ומוסדות, שקשה להבין כיצד ניתן להתנהל בלעדיהם.

למה צריך אוטומציה בדלתות

קודם כל, השקיפות. מעברים מהירים ודלתות אוטומטיות ייחודיות בזכוכיות החלקות והנקיות שלהן, זה לא רק משרד יוקרה ואסתטיקה, במשרדים ומוסדות זה מאפשר לבוס, לראש המחלקה, לראש הצוות וגם לפקידים, להשקיף על הנעשה בתוך חדרים אחרים בלי לפתוח דלת, תחושת השקיפות משפיעה על התפקוד המקצועי והיעיל של הצוות, מונעת טעויות אנוש ובזבוז זמן, וגורמת לכל עובד לנצל את הזמן ולשדר אחריות ומקצועיות גם מאחורי הדלת, שהרי בכל רגע נתון הוא חשוף לצפייה של לקוחות או אי מי בדרגים הגבוהים. מעבר לכך, מעבר מהיר מאפשר להתנייד מחדר לחדר בתוך מבנה העסק או המוסד עם תיקים, מסמכים ושאר חפצים, בקלות גבוהה. אין צורך ללחוץ על ידית או הקיש קוד בידיים עמוסות. אם בעבר גבו דלתות אוטומטיות מחיר גבוה מכדי שעסק פרטי רגיל יוכל לשלם, היום זה בהחלט עממי ואפשרי ובעיקר- משתלם.

מיתוג באמצעות דלתות

דלתות אוטומטיות שקופות יכולות להיות בסיס למיתוג מושלם של העסק או המשרד, הרבה יותר מכל שילוט כניסה נוכח ככל שיהיה, ויותר מכל עיצוב פנימי על הקירות. מעבר מהיר המעוצב בקו תואם לעסק או למשרד, יוכל לתת נוכחות וגימור מקצועי לכל השטח, ולשדר ללקוחות וגם לעובדים מסר שיווקי איכותי סופר עוצמתי. סלוגן, לוגו, ועיצוב ייחודי בקו העסק, יוכלו להיות מוטבעים ישירות על הזכוכית בהזמנה אישית, או להיות מודבקים בטפט איכותי המיועד להדבקה על זכוכית על ידי איש מקצוע מנוסה. תזוזתם האוטומטית של המעברים ושל הלוגו יוסיפו עניין ותשומת לב ויטמיעו את העיצוב הייחודי של העסק לתת המודע של העובר בהן, יותר מאלמנטים הקבועים על הקיר שלעיתים נאבדים בשלל הפריטים האחרים הנתפסים בעיין.

פאר אנפון מציעים לכם מגוון דגמים של מעבר מהיר עבור כל עסק, משרד או מרפאה המעוניינים להזניק את המראה והשיווקיות של השטח, דלתות אוטומטיות בעיצוב אישי כולל כל הפרטים, ועוד ועוד.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
להחזיר את עצמנו כמה שנים לאחור- זה אפשרי
במיוחד בעידן שלנו, בו כולם מצלמים ומצטלמים כל הזמן, המודעות...
התוכניות וההחלטות שחברה מקבלת
אסטרטגיה עסקית כוללת את התוכניות וההחלטות שחברה מקבלת כדי להשיג...
להכין את הארון לחורף- ממה מתחילים?
כשהיינו קטנים היתה החלפה ברורה של תכולת ארון הבגדים מבגדי...
כל הפרטים החשובים על תהליך גירושין
תשלומי מדור מייצגים את חובתם של ההורים להעניק לילדיהם סביבה...
איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת...
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...