Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

מים חמים ברגע, וחסכון של 30% בעלויות החשמל

מים חמים ברגע, וחסכון של 30% בעלויות החשמל

החורף ב"ה כבר בעיצומו. הבוילר החשמלי, מייבשי הכביסה ותנורי האמבטיה זוללים חשמל במרץ, ואנו נזקקים לנשימה ארוכה לקראת חשבון החשמל הקרב שיזנק מן הסתם כלפי מעלה, והרבה. בשנים האחרונות נוגס משק הגז בהתמדה בשוק מוצרי החשמל, כשהוא מציע מגוון פתרונות בשימוש בגז, כמו מחממי מים, מייבשי כביסה, ההופכים אט אט למוצרים מובלים, הזולים כמובן, בהרבה.  המוצר הפופולארי בשוק זה, הינו 'מחמם מים' המציע יתרונות רבים. מומחי 'פזגז' עושים סדר בתחום ומשיבים על כל מה שרציתם לדעת. לגזור ולשמור.   

מהם יתרונותיו של מחמם מים הפעיל בגז ?

 מחמם המים מציע מספר יתרונות מובהקים: ראשית, יתרון הנוחות. לראשונה אין צורך ב'תכנון מוקדם' של צריכת מים חמים ואין צורך באחזקת מאגר מים חמים כמו בדוד שמש או דוד חשמל. מיד עם פתיחת ברזי המים החמים בבית, מספק מחמם המים מים חמים ללא כל הגבלת כמות וזמן וללא הגבלת טמפרטורה.

בנוסף, במחמם המים הפעיל בגז ניתן לווסת את טמפרטורת המים. החל ממים בחום נמוך לשטיפת כלים וכדומה, וכלה במים ברמה של  55 מעלות צלסיוס (הטמפרטורה המקסימלית המותרת על פי חוק).

 בולט במיוחד היתרון הכלכלי הברור, כאשר עלות החימום מותנית בכמות המים החמים אותם צורך הלקוח בפועל. אם מנסים להשוות את עלות החימום בגז לעלות הפקת מים חמים של דוד חשמלי, הרי שהפער הוא כ – 30% (!) לטובת מחמם המים המיידי המופעל בגז.   

האם מחמם המים מבטל את החסכון המובנה של דוד השמש?

ישנם בשוק מחממי מים שאינם פועלים עם מערכת דוד השמש.  אולם הלהיט החדש והמהפכני בשוק, הוא מחמם המים היפני 'רינאי' המיובא בלעדית על ידי 'פזגז', העובד סימולטנית עם דוד השמש. ה'רינאי' יצרוך קודם את המים החמים הנמצאים בדוד השמש ורק כאשר טמפרטורת המים בדוד השמש יורדת אל מתחת לטמפ' המים שנקבעה בשלט ההפעלה, יכנס מחמם המים לעבודה. המחמם יחמם את המים עד לטמפ' הרצויה הקבועה בשלט ויכבה אוטומטית. כלומר, הוא מחמם רק את ההפרש עד לטמפ' הרצויה ואינו נותר דלוק לאחר שהטמפ' הגיעה לרמה הרצויה שהוגדרה בשלט.   

האם ישנה הגבלה על כמות המים?

מחמם המים כמעט ואינו מוגבל לכמות המין החמים. מיד עם פתיחת ברז המים חמים בכל מקום שהוא בבית, יצאו מים חמים בכל הברזים במקביל. מחממי המים של פזגז הם בעלי הספק של 16 ליטר לדקה ו – 3 מבערים כך שהמחמם מסוגל לתת מים חמים בו זמנית לשתי נקודות מים בבית (שתי מקלחות בו זמנית, מקלחת וכיור מטבח בו זמנית וכדומה), כאשר לא נדרשת כל פעילות מקדימה לשימוש במחמם המים, ואין צורך להדליק את המחמם מבעוד מועד או להמתין לחימום המים.   

האם ניתן לשלוט בטמפרטורת המים?

בהחלט. ניתן לשלוט על טמפרטורת המים ולכוון את הטמפרטורה הרצויה. מחממי המים של 'רינאי' מצויידים בשלט רחוק הניתן להתקנה במקלחת או ליד כל מקור מים אחר בבית כגון מטבח, כאשר השלט מאפשר שליטה מבוקרת על טמפ' המים לאורך כל זמן השימוש.   

מהי טמפרטורת המים המקסימאלית?

טמפרטורת המים משתנית לפי גילאי המשתמשים. אם הטמפרטורה המוצעת לרחצת ילדים היא –  37 מעלות צלסיוס – כחום הגוף. ואילו מקלחת חמה מאוד למבוגרים לא תעלה על 41 מעלות.  עפ"י חוק כאמור, טמפרטורת המים המקסימלית שניתן לספק למתקנים סניטרים היא 55 מעלות צלסיוס. בעזרת שלט ההפעלה נוכל לבחור את רמת החום הרצויה לילדים ולמבוגרים ללא כל סיכון.   

היכן ממוקם המחמם בבית?

קיימים 2 סוגים של מחממי מים: מחמם מים טורבו הניתן להתקנה בתוך הבית / המקלחת / המטבח. מחמם מדגם זה מאפשר יניקת אויר נקי מבוץ ופליטת מזהמים חזרה החוצה דרך מערכת טורבו השומרת על בטיחות דיירי הבית.

    – מחמם מים מאולץ הניתן להתקנה מחוץ למבנה, במרפסת שרות או במסתור כביסה.

      למחמם מים מדגם זה אין צורך בהתקנת ארובה או ארון המגן מפני פגעי מזג האוויר.

  

האם המכשיר הינו ידידותי לסביבה?

מחממי המים של פזגז ובכלל מוצרים צורכי גז הם מכשירים ידידותיים לסביבה שאינם מזהמים את האויר מעצם היותם מופעלים בגז כיוון שהגז הוא "ירוק".   

מהי רמת הבטיחות של מחממי המים?

מחממי המים המשווקים על ידי פזגז עומדים בקריטריונים הגבוהים ביותר של מכוני התקנים בארץ ובחו"ל, המכשיר נבדק ואושר ע"י מכון התקנים  הישראלי, היפני והאירופאי ועומד בכל דרישות התקן והבטיחות.  

מהי עלות התקנה, מה עלות המכשיר  ומה דרוש לשם התקנתו?

התקנת המחמם קלה ומהירה – באמצעות עיגון פשוט לקיר באמצעות אביזר המסופק עם המחמם. המחמם מתחבר לכניסת המים הראשית לדירה או לכל נקודת יציאה (מקלחת, מטבח, כביסה…). עלות מחמם המים + התקנה סטנדרטית ללקוחות 'פזגז' עומד על 2,800 ₪ כולל מע"מ.  (ייתכנו עלויות נוספות על המחיר הנ"ל במקרה של מיקום מכשיר המרוחק ממאגר / מקור הגז).   

מהו אורך חייו של המוצר?

אורך החיים מהמוצע של כ-15 שנים (לעומת כ-7 שנים למערכת חשמלית וכ-5 שנים למערכת סולרית). אחריות החברה הינה לשנתיים, אך ניתן להרחיבה ל 3 – 4 שנים. האחריות הינה מלאה.

  

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בשיא המלחמה- חברת אקסטל השלימה את עסקת הנדל"ן הגדולה ביותר במאה שנים האחרונות בירושלים
חברת אקסטל השלימה את רכישת קרקעות אדמות הפטריארכיה בירושלים מקבוצת...
כמה אתם שווים באמת?
ישראלים שונים מאמריקאים בכך שאינם מודדים את שוויו של אדם...
תלת מימד ומוצר ראשוני
אחד השלבים החשובים ביותר בייצור מוצר ולמעשה השלב הכמעט אחרון...
בכיר השפים הירושלמים, השף עזרא קדם, מצטרף לכשרות צהר
השף המוערך עזרא קדם, סמל הקולינריה המקומית אשר יוצר בימים...
שיתוף פעולה חברתי בין אוניברסיטת רייכמן לבן & ג'ריס - למען שירותי הדם של מד"א
במסגרת השת"פ תוצב עמדת תרומת דם של מד"א וסטודנטים שיתרמו דם...
משחק מגנטים לילדים
אחד החידושים בעולם משחקי הילדים בשנים האחרונות הינו ערכות משחק...
לקראת ט"ו בשבט: נשיא המדינה ורעייתו אירחו חקלאים וחקלאיות ואת נציגי 'ארגון מגדלי הפירות בישראל'
לרגל חג האילנות, אירחו כבוד נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו...
מידע הוא כוח – בעולם שבו אתם רוצים לייצר דירוג אשראי איכותי
היכולת שלנו לבנות תהליכי קבלת החלטות גם בתחום הפיננסי היא...
המרכז לגיוס כספים: זינוק של 37% בשלושת החודשים האחרונים, בהגשת בקשות לגיוס משאבים מקרנות פילנתרופיה באמצעות מיקור חוץ
חני סודרי, מנכ"לית המרכז: "הזינוק בגידול מתאפיין בהלימה מובהקת עם...
אושרה תכנית העבודה של החברה העירונית 'אריאל' לשנת 2023
דירקטוריון החברה העירונית 'אריאל', בהובלתו של יו"ר הדירקטוריון, ראש העיר...