Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מייבשי כביסה מומלצים

מייבשי כביסה מומלצים
מקור freepik

ישראל היא אמנם מדינה חמה ועם המון ימי שמש, לכן רבים מאוד תולים את הכביסה שלהם באוויר הפתוח לייבוש. ייבוש בתלייה באוויר בהחלט חוסך כסף, אבל בכל זאת ישנם לא מעט מקרים בהם מייבש כביסה יכול לשדרג לכם את הכביסה ולספק לכם כביסה יבשה ומוכנה במהירות שיא, מימי חורף גשומים או קרים ועד מצבים בהם אין לכם זמן לתלות כביסה או אתם צריכים את הבגדים שכיבסתם יבשים במהירות. זו כנראה הסיבה שברוב הבתים בישראל יש שילוב של מכונת כביסה ולידה או מעליה (או אפילו באותו מכשיר היום), מייבש כביסה. 

אם אתם עומדים לפני רכישת מייבש כביסה, אם אתם רוצים להתאים את המייבש הטוב ביותר למכונה החדשה שאתם רוכשים – המדריך הבא של מייבשי כביסה מומלצים הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי לבצע החלטה חכמה ויעילה שתוביל אתכם לכביסה איכותית, יעילה וחסכונית יותר גם כאשר תשתמשו במייבש.

מייבשי כביסה מומלצים
מקור freepik

מכשירים מתקדמים וחדשניים – גם בתחום מייבשי הכביסה!

לאורך השנים, אנשים רבים נהגו לומר על מייבשי כביסה כי הם מכשירים פשוטים למדי, גוף חימום עם תוף מסתובב – כאשר מתוך כך אותם אנשים אמרו שאין מה להשקיע במייבש ושאין ממש חשיבות למותג או למאפיינים מיוחדים במייבש כביסה. זה היה נכון במידה מסוימת בעבר, אך חשוב להבין כי כיום – כמו בתחום מכונות הכביסה – יש טכנולוגיות חדשות וגם מייבשי הכביסה התקדמו טכנולוגית, הנדסית ואנרגטית ובהחלט יש היום חידושים שהופכים את בחירת המייבש שלכם למהותית. מיד נסביר ונפרט בהקשר למייבשי כביסה מומלצים.

טכנולוגיות חדשות במייבשי כביסה

בעוד שיש היום מוצרי ייבוש כביסה שעובדים לפי המודל הוותיק שהוא במהותו אכן תוף המסתובב עם הכביסה בתוכו וגוף חימום המזרים אוויר חם לתוך תוף הייבוש – ישנן כיום טכנולוגיות חדישות ומתקדמות הרבה יותר, אשר מאפשרות ייבוש בגדים יעיל, מהיר ואיכותי יותר וגם חיסכון ניכר בהוצאות חשמל, כמו גם טכנולוגיות המאפשרות גמישות רבה יותר בהצבת מייבש הכביסה שלכם. נפרט על כמה מהחידושים הרלוונטיים ביותר בתחום מייבשי הכביסה עבור הצרכן הישראלי – מה שיוביל אותנו לצמצום אפשרויות בהקשר למייבשי כביסה מומלצים.

  • מייבשי כביסה העובדים על בסיס משאבת חום (Heat-Pump) חסכונית ויעילה במקום על בסיס גוף חימום בזבזני. משאבת חום היא פתרון פיזיקלי חכם ויעיל במיוחד, המאפשר לחמם את האוויר במייבש הכביסה באמצעות גז/נוזל קירור המוציא מהאוויר בסביבה את החום הקיים בה מילא – כולל בחורף כמובן. כך מתקבל חימום אוויר בצורה מאוד חסכונית בחשמל אך עם יעילות אנרגטית גבוהה מאוד, ללא גוף חימום סטנדרטי, בזבזני ולא יעיל כפי שקיים במייבשים פחות מתקדמים. חברת סמסונג היא המובילה ליישם טכנולוגיה מהפכנית זו במייבשי הכביסה שלה, עם מייבשים המשתמשים בחצי מהחשמל של מייבשים רגילים!
  • מייבשי כביסה עם קונדנסר (מעבה) מובנה וללא צינור פליטת אוויר חיצוני שיש להתקין בפתח בקיר. מאפיין המאפשר להציב מייבש כביסה בכל מקום, כולל בחדרי כביסה פנימיים וללא הצורך להתקין צינור פליטת אוויר בתוך חור ייעודי שיש להכין בקיר חיצוני כלשהו בבית. המים מייבוש הכביסה מתעבים בתהליך פיזיקלי פשוט לתוך מיכל אגירה שאותו מרוקנים בסיום הייבוש ובמייבש יש מסננים מיוחדים ועם גישה נוחה לניקוי המיועדים ללכוד את חלקיקי הבד, יחד עם מסנן קדמי כמקובל. מייבש כביסה קונדנסר מספק ביצועי ייבוש גבוהים מאוד, מאפשר גמישות אופטימאלית בהצבת המייבש וחוסך את הטרדה של צינור האוויר. 
  • טכנולוגיות נוספות כוללות: חיישנים מתקדמים וחדשים לזיהוי האם הבגדים יבשים ואופטימיזציה של תהליך הייבוש, הגנה מפני ייבוש וחימום יתר, סינון חלקיקי בד יעיל ויסודי יותר, שימוש במנוע אינוורטר חסכוני, שקט ואמין ואפילו התממשקות של המייבש לאינטרנט ולאפליקציה ייעודית בסמארטפון שלכם. 

המייבשים המומלצים ביותר – מייבשי הכביסה של סמסונג!

מבחינת מחיר, ביצועים, אמינות ויישום הטכנולוגיות המתקדמות ביותר במייבשי כביסה כיום, המייבשים של סמסונג הם ללא ספק המלכים הבלתי מעורערים של מייבשי הכביסה המומלצים בישראל. כל הטכנולוגיות החדשות והיעילות ביותר לייבוש כביסה, קיבולת גבוהה, דגמים המאפשרים התאמה אישית מושלמת, עיצוב מרשים, ממשק משתמש נוח במיוחד ושלל יתרונות שלא ידעתם שאפילו יכולים להיות במייבש כביסה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...