Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מזהים נזילה בגג? בואו להכיר את המכשור המתקדם לאיתור נזילות

מזהים נזילה בגג? בואו להכיר את המכשור המתקדם לאיתור נזילות
קרדיט freepik

חוששים שיש לכם נזילה סמויה בבית? אתם יכולים להיות רגועים, הגעתם למקום הנכון, קבלו את המצלמה התרמית לאיתור נזילות סמויות.

מצלמה תרמית – מה זה בכלל?

מצלמה תרית היא מצלמה מיוחדת שהתפקיד שלה הוא לאתר נזילות סמויות בבית. מדובר במצלמה שמסוגלת לזהות את האזורים הלחים בשטח הנבדק ולתרגם אותם לתמונה תרמוגרפית שתופיע על גבי מסך המצלמה. מאתר הנזילות ינתח את התמונה המוצגת, יאתר את האזורים הלחים שצבועים בצבע כחול ויקבע היכן נמצא מוקד הנזילה.

מזהים נזילה בגג? בואו להכיר את המכשור המתקדם לאיתור נזילות
קרדיט freepik

מתי תצטרכו להזמין איתור עם מצלמה תרמית?

אתם תצטרכו להזמין שירות של איתור נזילות בירושלים במקרים בהם תחששו שיש לכם נזילה סמויה בבית. מה זה אומר נזילה סמויה? מתחת למרצפות ובתוך הקירות של הבית עוברת צנרת האינסטלציה שמובילה מים לנקודות השונות בבית. עם הזמן וכתוצאה מהתיישנות של הצנרת הזו, יתכן ותתרחש נזילה בעקבות כשל מקומי בצנרת. מכיוון שמדובר בנזילה שנסתרת מהעין שלכם, ברוב המקרים לא תדעו שהיא קיימת ותוכלו לזהות אותה רק באמצעות סימנים כמו רטיבות על הקירות או חשבונות מים גבוהים מהרגיל.

מעבר לאיתור המקצועי שהמצלמה מסוגלת לבצע, סביר להניח שתרצו להזמין שירות של איתור נזילות בירושלים כשתבקשו להציג הוכחה לביטוח שלכם או לבית המשפט באשר לגורם של הנזילה. בתום עבודת האיתור, מאתר הנזילות יפיק עבורכם דוח ממצאים מיוחד שכולל פירוט של כל הכשלים בצנרת, צילומי סטילס ואפילו צילומי וידאו. מדובר בחומרים קבילים שתוכלו להשתמש בהם עבור הביטוח שלכם או למקרים בהם יש לכם מחלוקת עם השכנים באשר למי שאחראי על הנזילה והנזקים במבנה.

איך מאתרים נזילה עם מצלמה?

כשמאתר הנזילות יגיע אליכם הביתה הוא ישאל אתכם איפה נמצא השטח החשוד שבתוכו מתרחשת נזילה סמויה. הוא יסרוק את השטח הזה באמצעות המצלמה התרמית וינתח במהלך העבודה את התמונה התרמוגרפית שמתקבלת על גבי מסך המצלמה. הצבעים הכחולים שעל המסך מייצגים את הטמפרטורה הקרה ואילו האזורים האדומים שעל המסך מייצגים את הטמפרטורה החמה.

כלומר, במידה ומאתר הנזילות מחפש נזילה סמויה בצנרת המים הקרים שלכם, הוא יוכל לקבוע שהאזור שבו הצבע הכחול חורג ופורץ את תוואי הצנרת המקובל, זה האזור שבו יש כשל בצנרת ושם מתרחשת נזילה סמויה. במצב כזה, כשהאינסטלטור יצטרך לתקן לכם את הנזילה, הוא לא יצטרך לשבור את כל הקיר אלא רק את האזור שעליו הצביע מאתר הנזילות כחשוד.

כמה עולה איתור נזילה עם מצלמה?

עלות איתור נזילות בירושלים באמצעות מצלמה נעה בין 1200-1500 ש"ח והיא כוללת רק את האיתור עצמו ולא את התיקון. ככל שהשטח שמאתר הנזילות יצטרך לסרוק גדול יותר או שהגישה אליו לא נוחה, כך עלות העבודה תתייקר בהתאם. במידה ובעל המקצוע שמאתר לכם את הנזילה עם המצלמה הוא גם זה שמתקן לכם אותה, מקובל לגבות פחות כסף על עבודת האיתור עצמה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...