Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

מה חשוב לדעת כשמקימים עסק?

מה חשוב לדעת כשמקימים עסק?
קרדיט - Canva

עסק הוא לא רק עבודה ופרנסה, אלא גם הגשמת מטרה בחיים, עם חזון ועם הרבה מאוד מחשבה שהקדשתם לסיפור שלכם. לכל זה יש ערך מסחרי, כאשר מלווים אותו בתהליך מיתוג ובידול שיווקי נכון, כולל בניית השם המסחרי שלכם, הלוגו והצבעים שמייחדים אתכם וכמובן כל הסלוגנים והקמפיינים השיווקיים כדי לפרסם אתכם ולהכיר אתכם ללקוחות פוטנציאליים. לכל זה יש גם חשיבות מסחרית וחוקית ולכן יש לנקוט כמה צעדים, מעבר לרישום העסק שלכם כחוק ברשויות המס, כדי לקבוע חוקית את מה ששייך לכם. זה חיוני במיוחד למי שבונה עסק על בסיס פטנט ועבודה יצירתית, וזה קריטי כאשר רוצים להגן על הרווחים שלכם מעבודה זאת לאורך השנים. בשלב זה חשוב מאוד להגן על כל הקניין הרוחני שלכם, בין היתר על ידי רישום סימן מסחרי, שהוא ההליך החוקי שימנע מאחרים לחקות אתכם ולטעון לגניבה מצדכם. את זה עושים באמצעות עורך דין שמתמחה בכך, כמו עורך דין מסחרי ארז הרכבי, שהוא מומחה בתחום המסחרי כבר שנים רבות.

התנהלות נכונה עם שותפים וספקים

כל עסק חייב להתנהל בשגרה ללא הפרעות וללא תקלות ואת זה אמורים להבטיח חוזים שנחתמים עם ספקים ועמיתים שהם חלק מהעולם העסקי שלכם. גם כאשר אתם מאמינים לכל מילה של השותפים שלכם, חשוב מאוד לעגן כל התקשרות כזאת חוזים ברורים ולא מעורפלים, שמגינים על האינטרסים שלכם ומונעים כל טעות או תקלה שעלולות לקרות ואולי לא הייתם מודעים להן. חוזים גם מונעים כל אפשרות לגרום לכם עוולה או לקפח אתכם ולכן חשוב מאוד שרק עורך דין לענייני חוזים יבדוק, יערוך, ינסח ויאשר את החוזים שמוגשים לכם לחתימה. חוזים אלה הם הבסיס להתנהלות תקינה ומונעים מכם הפסדים רבים.

במקרה של מחלוקת, יש פתרונות

מחלוקות עסקיות יכולות לקרות גם אם יש חוזים טובים ולכן במקרים כאלה מוצעים כמה פתרונות ליישוב המחלוקת. אפשר לגשת לפתרון הקיצוני, כאשר כלו כל הקצין, ולהגיש תביעה לבית המשפט, כמובן. אולם בעולם העסקי של היום משתדלים לנסות בכל זאת צעדים אחרים, כמו בוררות עסקית. אם בוחרים את הבורר הנכון ויש לכם ייצוג מצוין של עורך דין שמנוסה בניהול הליכים כאלה, אין סיבה לא לבחור בהליך שמייתר את המלחמות הממושכות בבתי המשפט, ועשוי להניב לכם תוצאות טובות יותר. במקרים כאלה, עורך דין מסחרי ארז הרכבי מייצג את לקוחותיו והאינטרסים שלהם בהליכי בוררות, לשביעות רצונם המלאה מהתוצאות.  עו"ד ארז הרכבי גם מכהן בעצמו כבורר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שירות מקצועי ומהיר לכל סוגי תקלות המחשבים
מעבדה לתיקון מחשב נייד בקוסמי מחשבים מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי...
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...