Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מדפים תעשייתיים

מדפים תעשייתיים
מקור hamadaf.co.il

מדפים תעשייתיים – כך תבחרו נכון

בכל תחומי התעשייה קיים צורך בשימוש במדפים איכותיים שעל גבם ניתן לאחסן את המוצרים וחומרי הגלם השונים. מדפים תעשייתיים איכותיים אמורים לאפשר יכולת נשיאה של משקלים בינוניים וכבדים, להיות עשויים מחומרים חזקים דוגמת ברזל ומתכת ולכלול מספר פתרונות אחסון לפי הצורך. להלן סקירה של האפשרויות המובילות בתחום המדפים התעשייתיים, כך שתדעו לבחור בצורה מושכלת בהתאם לצרכים המדוייקים שלכם.

מקור hamadaf.co.il

מדפים תעשייתיים כחלק ממערכת מידוף מתקדמת

בימינו ניתן לרכוש מדפים תעשייתיים שהינם חלק ממערכת מידוף מתקדמת שכוללת כמה מפלסים לפי הצורך. כל מפלס שכזה כולל מדפים שמסוגלים לעמוד בעומס משקלי מקסימאלי שונה לגמרי כך שניתן לשלב במחסן כל סוג של מוצר/חומר גלם שתרצו. מדפים לעומסים בינוניים מוגדרים כמדפים שעליהם ניתן להעמיס עד כ- 800 ק"ג פר מפלס והכבדים מציעים יכולת נשיאה של 800 ק"ג ומעלה עד למספר טונות. חשוב מאוד לאפיין מראש את העומס המשקלי הצפוי ולבחור את המערכת המתאימה ביותר בהתאם לכך. חריגה מהעומס עשויה לגרום לקריסת מערכת המדפים, מה שעשוי לגרום לא רק לפציעות קשות ואף מוות, אלא גם לנזק רב לרכוש.

פונקציונאליות המדפים

כל מחסן תעשייתי מתנהל מעט שונה ובהתאם לזאת יש לבחור במדפים שבאמת ייעלו את תהליך העבודה וישתלבו בו בצורה אידיאלית. ישנן מספר מערכות מידוף מתקדמות שיאפשרו זאת:

  • מדפים מודולאריים – במידה והמחסן שלכם נוהג לאחסן חפצים שונים לאורך הזמן, הרי שכדאי מאוד שתבחרו במערכת מדפים שמסוגלת לעמוד בשינויים הנדרשים. מערכת מדפים מודולאריים היא בדיוק כזאת ותאפשר לכם לשנות את המרחקים בין השלבים ואף לבצע שינוי של עומק השלבים כאשר עולה הצורך בכך.
  • מדפי FIFO – אלו הם מדפי זרימה שבנויים בשיפוע קל וכוללים מערכת גלילה שמסיעה את המוצרים המאוחסנים לנקודה מסוימת. מדפים תעשייתיים בשיטת FIFO מתאימים לשימוש במחסנים שבהם סדר היציאה חשוב כך שהמוצר שמועמס ראשון יצא גם ראשון (למשל, כאשר מדובר במוצרים בעלי תוקף מסויים). מדפים אלו מתאימים גם למקרים בהם נקודת האיסוף של החפצים נמצאת בקצה המחסן. בצורה שכזאת אין צורך לבצע הסעה אקטיבית של המוצרים והם למעשה "זורמים" עד לנקודת האיסוף שלהם.
  • מדפי דרייב אין – סוג זה של מדפים מתאים כאשר מדובר במחסן קטן ומערכות המדפים מסודרות קרוב אחת לשנייה ואינן מאפשרות מעבר של מלגזות ביניהן. באמצעות המבנה המיוחד שלהם המלגזה יכולה להגיע מצד אחד ולשלוף את המוצרים שנמצאים בעומק המחסן.

על מנת לרכוש מדפים למחסן שבאמת יענו על כל הצרכים שלכם באופן מדוייק, חשוב מאוד כי תתקשרו עם ספק גדול ובעל מוניטין רב בתחום. ספק שכזה יוכל להתאים לכל מחסן מדפים שיאפשרו אחסון נוח בשילוב עם שליפה מהירה, כל זאת תוך עמידה בכל תנאי החוק הנדרשים (עמידות באש, מדפים מחוררים וכו\') ממחסנים תעשייתיים בימינו.

מאמר זה נכתב על ידי חברת המדף, אצלנו בחברה כבר 50 שנה אנו מקשיבים לצרכי הלקוח ומתאימים עבורו מדפים למחסן ופתרונות איחסון מתקדמים, יעילים ואיכותיים‫. חמישים שנה שבהם אנחנו מלווים כל לקוח ופרוייקט משלב החזון, התכנון והאיפיון, דרך הייצור ועד ההתקנה והשירות‫. חמישים שנה של ניסיון, התחדשות, הצלחה, טכנולוגיה, ושירות‫.

כתובתינו: המנוע 9, תל אביב

טלפון: 03-6810782

Email: [email protected]

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד תבחרו את העורך דין המתאים לצרכים שלכם?
שילוב של מומחיות משפטית ואינטליגנציה רגשית תפקידו של עורך דין גירושין...
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...