Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

לתת סיכוי לכל גישור

לתת סיכוי לכל גישור
קרדיט - Freepik

גירושין הם הפתרון לסכסוכים משפחתיים רבים אולם אינם הפתרון היחיד והמובן מאליו. יש גם סכסוכים משפחתיים שיכולים להיפתר אחרת וגם זה צריך להילקח בחשבון. מלחמות הגירושין הקשות שמוכרות גם בישראל גרמו לכך שלפני כמה שנים נחקק חוק שמחייב כל זוג להגיע לגישור ולניסיון ליישב את הסכסוך בכמה פגישות לפני שמגיעים למשפט גירושין ארוך וממושך. הגישור הוא הדרך הטובה ביותר להגיע לכמה שיותר הסכמות במחלוקות שונות שאפשר לפתור בדרך זאת גם מבלי להתנגח זה בזה. לדוגמה, אפשר להסכים על חלוקת רכוש וכספים ואם לא, להגיע למשפט שיחלק אותם ביניכם ע"פ חוק, ולא תמיד זה ימצא חן בעיניכם. לכן, עורך דין מגשר יעשה כל שהוא יכול כדי לנסות להגיע להסכמות אחרות שעולות מהעמדות שלכם, כדי שתוכלו להיות מרוצים מהפתרון הזה ולהתפנות לנושאים הקשים באמת לפתרון. משרד עורך-דין רון מיור מלווה לקוחות בשעות הקשות של המשברים בגירושין כדי למצוא את הפתרונות הטובים ביותר להם.

סכסוכים משפחתיים מגיעים למשפט

בית המשפט לענייני משפחה מטפל לא רק בענייני גירושין והסכמי זוגיות אלא גם בסכסוכים משפחתיים שונים, לרוב כאלה שקשורים לרכוש וכספים, ירושות וצוואת ודמי מזונות, אבל לא רק. אם הגעתם למצב שבו אין ברירה אלא לקבל סעד משפטית, התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה מומלץ תיתן לכם את המידע הדרוש לכם כדי להחליט על הצעדים הבאים שלכם והאם לנהל את הבעיה באמצעות עורכי דין. במקרים כאלה תקבלו במשרד טוב באמת לא רק ייעוץ וייצוג משפטי אלא גם הבנה והרבה מאוד תמיכה שנדרשות לכם כדי לבצע את המהלכים שלפניכם. זה חיוני לא פחות מאשר ידע משפטי וניסיון מקצועי שהם אלה שקובעים את מידת ההצלחה של ניהול התיק שלכם בהליכים משפטיים.

הסכמי ממון וזוגיות

אחת המשימות הנעימות ביותר של עורך דין לענייני משפחה היא עריכת הסכמי זוגיות שונים שכרוכים בממון וכרוש ובאורח החיים והכרעות נוספות שברצונכם לקבל במסגרת זו. הסכמים אלה הפכו להיות נפוצים יותר בשנים האחרונות. הם יכולים לכלול עקרונות וערכים שילוו את חיי המשפחה שלכם והם גם יפתרו מחלוקות בזמן גירושין. כשהכל מוסכם מראש אין סיבה להתנגח ולנהל מלחמות ממושכות ויקרות, ולכן אתם משוחררים גם במהלך הנישואין עצמם מהמתיחות והלחצים של מחשבות על סוף הזוגיות. משרד עורך-דין רון מיור עורך כבר שנים רבות הסכמים כאלה ללקוחותיו שרוצים להסדיר את כל היחסים ביניהם מראש וכדי להעצים את השיתוף בזוגיות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כנס האנימה והמנגה הגדול של הקיץ אליו צפויים להגיע אלפי חברי הקהילה מכל רחבי הארץ 8 באוגוסט בבנייני האומה
כנס האנימה והמנגה הגדול של הקיץ אליו צפויים להגיע אלפי...
סדנת ההדפס הירושלמית חוגגת 50 שנה להווסדה!
סדנת ההדפס ירושלים: פתיחה: יום שישי, ה- 19.7.2024 בשעה :...
גדר מעוצבת - הדרך המושלמת לשדרג את הבית
גדר אלומיניום מעוצבת היא הבחירה האולטימטיבית לכל מי שרוצה להוסיף...
טיפים להתמודדות חכמה עם תביעת לשון הרע שהוגשה נגדכם
חוק איסור לשון הרע, התשכ"ה-1965, נועד להגן על כבודו ושמו...
שחזור מידע בירושלים
כך תפעלו כשהקבצים החשובים לכם נעלמו [פתרון] איבוד מידע חשוב הוא...
הבחירה המושלמת לגבר המודרני
רשת סוואג 69, שהוקמה בשנת 2017 על ידי מעצב האופנה...
איך עובד ומה תפקידם של מערכות כיבוי אש ספרינקלרים
על מנת לבנות מבנה גדול או בניין לצרכי מסחר, עסקים...
מפגש מרגש בין צעירים מוסלמים ממרוקו לישראלים התקיים במוזיאון ידידי ישראל וכלל שירה וריקודים משותפים לצלילי שירת זמרת ששרה במרוקאית
מוזיאון ידידי ישראל אירח את משלחת שראכה ממרוקו שהגיעה לישראל...
קיץ אינטראקטיבי במוזיאון המוזיקה העברי בירושלים בואו לנגן בעצמכם מנגינות של קיץ
חוויה לכל המשפחה בכל גיל נגינה חיה בשיתוף הקהל * הצצה...
מישהו לרוץ איתו תערוכת ציורים חדשה בתמול שלשום מחווה לספרו של דוד גרוסמן במסגרת ציון 30 שנה להקמת תמול שלשום
מחווה לספרו של דוד גרוסמן 'מישהו לרוץ איתו' במסגרת אירועי...