Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל

לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
קרדיט: michaelgrinberg.co.il

מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל פעילות תעשייתית, במיוחד המיכון הכבד שנדרש בו והחומרים שמשתמשים בהם. במקומות כאלה דואגים לבנות מהחומרים החזקים ביותר כדי להבטיח יציבות ועמידות של המבנה לשנים רבות וללא סיכון העובדים. רצפת ייצור במפעלים חייבת לקבל את מלוא תשומת הלב והטיפול הנכון משום שהיא הבסיס של כל ייצור בטוח ובטיחותי, ולכן ללא טיפול נכון ברצפה לא תוכלו להבטיח את היציבות והעבודה הנוחה שמפעל. לכל רצפה, גם אם היא רצפת מרצפות רגילה, חייבים להוסיף ציפוי שיגן עליה מפני נזקים שנגרמים על ידי מכונות המפעל והפעילות שמתבצעת בה ובמיוחד נגד החומרים שעלולים להיספג או להצטבר עליה. למטרה זו מוסיפים ציפוי רצפת אפוקסי שהוא חומר חזק שהופך כל רצפה ליציבה וחזקה מאוד ומבטיח אותה מפני סדקים או שברים וגם מונע חלחול חומרים מסוכנים לתוכה. חברת מיכאל גרינברג בע"מ מציעה לכם את הטיפול המקצועי ביותר בכל רצפה של מפעל או מבנה תעשייתי.

ציפויים להגנה על המבנה

ציפויים נוספים שאפשר למצוא בתחום זה יכולים להיות ציפוי פולימרי, אקריל או ציפוי MMA. לכל אחד מהם תפקיד משלו בהגנה על המפעל שלכם ויש לכך ביקוש רב מצד כל מי שכבר נוכח לראות את היתרונות הרבים של ציפויים מהסוגים האלה. ציפויים כאלה מתייבשים מהר מאוד לאחר הנחתם כך שאינם משבשים את עבודת המפעל ואפשר לחזור לעבודה מיד אחר כך. הם מגבירים את העמידות והשמישות של רצפות בטון וכל אלמנט אחר שמצפים אותו בהם ולכן גם יכולים לשמש למגוון יישומים שונים. ציפוי MMA מתאים במיוחד גם למקומות חשופים לקרינת UV משום שאינו פגיע לכך והוא חזק ומייצב כל רצפה ומוסיף לה חוזק נגד כל משא כבד.

עבודה איכותית ומקצועית

את הציפויים השונים מוסיפים לאחר הכנות מיוחדות שעושים על הרצפה כדי שתוכל לקבל את החומרים בצורה טובה. אם רוצים עבודה איכותית וטובה בוחרים חברה שמקפידה על החומרים שמשתמשים בהם שיהיו מרוכזים וללא מדללים למיניהם ואחרי כל ההכנות המתאימות. המקצועיות של החברה מתבטאת גם בתקופת האחריות הארוכה שמעניקים לכם וככל שהיא ארוכה יותר אפשר לסמוך על האמינות שלה. רצפת אפוקסי או כל ציפוי חזק אחר היא רצפה שאפשר לתחזק בקלות ולנקות ללא בעיות והיא עומדת בכל טמפרטורה קיצונית לכאן או לכאן. חברת מיכאל גרינברג מעמידה לרשותכם את הניסיון הרב והידע המקצועי שלה ליישום רצפת ייצור חזקה ועמידה בגימור מושלם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
חשיבות התחזוקה של מערכת סולארית
המשמעות של תחזוקת מערכת סולארית לאחר התקנת מערכת סולארית יש חשיבות...
שינויים במשכנתא במהלך החיים
החיים הם אינם צפויים וכך גם המצב הכלכלי שלנו -...
ציוני הדרך המשמעותיים ביותר בטיול לבודפשט
בודפשט היא עיר אירופאית מעניינת ויעד חופשה פופולרי בתקציב נמוך....
מתחדשות בבירה: חן אמסלם, טליה עובדיה, ליבר בלילתי ומירי כהן במינגלינג אופנתי באירוע לרגל השקת סניף הדגל הראשון של מותג האופנה RESERVED בירושלים
כ 250 מוזמנים הגיעו השבוע לחגוג בירושלים את פתיחת סניף...
נהלו את המאבק שלכם נכון יותר
לכל עובד שמורה הזכות לנהל מאבק על הזכויות שלו אבל...
מותג האופנה RESERVED מגיע לראשונה לירושלים ופותח סניף דגל בקניון עזריאלי ירושלים בהשקעה הנאמדת ב- 6 מיליון ₪
מותג האופנה RESERVED, המצוי בהתפתחות גדולה מאוד באירופה ולאחר פתיחת...
דברי נשיא המדינה בטקס הממלכתי לציון יום ירושלים
אני מבקש להתייחס מכאן - מבירת ישראל - למה שקורה...
דברי הנשיא בטקס האזכרה הממלכתי ליהודי אתיופיה שניספו בדרכם לישראל
"שימלה שימלה, אגראצ'ין ירוסלם דנה?" - "חסידה חסידה, מה שלום...
עקצו אתכם? כך תרחיקו צרעות באופן טבעי
צרעות בסביבת הבית זו בהחלט צרה צרורה. לא רק שהן...
מה חשוב לדעת לפני מכירת דירת יוקרה?
כל אחד מאיתנו היה רוצה לגור בדירה גדולה במגדל לעשירון...