Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

ליסינג פרטי – עכשיו גם בירושלים

ליסינג פרטי – עכשיו גם בירושלים
קרדיט Shutterstock

ידעתם שתוכלו ליהנות מרכב חדש ולא לשלם עליו עלות מלאה? בואו נדבר על ליסינג! עם ליסינג פרטי תוכלו ליהנות מכל היתרונות שברכב חדש ולשלם בפעימות של סכום קטן אחת לחודש, במקום לשלם את המחיר המלא. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על ליסינג פרטי באזור ירושלים- מה כולל השירות, מהם היתרונות שלו, למי הוא מתאים ומה הכי ישתלם לכיס שלכם. שנתחיל? 

היתרונות  בשירותי הליסינג

למי שנתקל במושג בפעם הראשונה, ליסינג זה בעצם השכרה של רכב לטווח ארוך. תוכלו לבחור את סוג הרכב שתרצו ולקבל אותו חדש לגמרי. בתחילת תקופת ההשכרה תשלמו מקדמה חד פעמית ואחר כך, גם תשלום נוסף של סכום קטן אחת לחודש. תוכלו לקבל את הרכב אפילו לתקופה של שנים אחדות, כל זה מבלי שלם עליו את המחיר המלא בשום שלב. ליסינג פרטי מתבצע מול לקוחות פרטיים וליסינג תפעולי מתאים למעסיקים המעוניינים לצייד את העובדים שלהם ברכב חברה. ברוב המקרים, בליסינג תפעולי הלקוח ייהנה מהטבות נוספות הכוללות שירותי תיקון ותחזוקה של הרכב, כך שהעובד המחזיק בו והמעסיק יוכלו לקבל שקט מכל בחינה.

קרדיט טויוטה ירושלים

כיצד מחשבים את עלות הליסינג?

למעוניינים לדעת מה אמור להיות התשלום החודשי עבור הליסינג, בחברת טויוטה קיים מחשבון ליסינג שיספק לכם את התשובה. זאת לאחר מילוי פרטים, כגון: דגם הטויוטה שאתם רוצים, רמת הגימור מבין רמות גימור השונות של אותו הדגם, מספר קילומטרים שהרכב צפוי לעבור בשנה ואת פרטיכם לצורך יצירת קשר. בטויוטה ירושלים – אוטופיה, קיים מחשבון ליסינג באתר, לחצו כאן לקבלת טווח מחירים לליסינג פרטי טויוטה .

מה הוא ליסינג משולב?

כשמו כן הוא, ליסינג משולב הוא ליסינג פרטי ותפעולי שניתן כשירות לאדם פרטי או לבעלי עסקים. בדרך כלל מדובר בחבילות כלליות שמספקות מענה לכאן ולכאן, וכך נותנות שקט ככל שניתן ללקוחות. חבילת הליסינג המשולב כוללת גם טיפולים לרכב, אגרות רישוי וכמו כן את ההסדרים בענייני הביטוח.

למי זה מתאים?

רכב בשיטת ליסינג מתאים בעיקר למי שיעדיף לפרוס את התשלום בצורה נוחה של פעימות אחת לחודש, במקום לשלם סכום גדול בפעם אחת. הבחירה הזו מעולה גם בעבור מעסיקים שמעוניינים לספק רכב חברה מבוטח ומוגן לעובדים שלהם. אם אתם מתעניינים בליסינג, מומלץ שתמשיכו לחקור בנושא. בדקו האם השירות אכן מתאים לכם ופנו לסוכנות בסמוך למקום מגוריכם כדי לשאול את כל השאלות.

קרדיט Freepik

רכב טויוטה בליסינג פרטי

אם אתם מחפשים רכב טיוטה חדש במחיר משתלם, תוכלו לפנות לסוכנות מורשית של טויוטה ולקבל רכב מכל דגם שתבחרו. תוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת בהתאם לסוג הדגם ולשנת הייצור ולהחליט האם אתם מעוניינים לקחת את הצעד. מדובר בבחירה מאוד חסכונית מבחינה כלכלית, שתאפשר לכם ליהנות מנהיגה ברכב שלא שילמתם עליו את כל המחיר. כך תוכלו להרגיש כאילו מדובר ברכב שלכם לכל דבר!

ליסינג בירושלים

ליסינג הוא פתרון מעולה לתושבי ירושלים והסביבה וזמין בכל חלקי הארץ. תוכלו לפנות לסוכנות מורשית טויוטה בירושלים ולקבל חוזה עם תנאים מעולים, שיאפשר לכם ליהנות לתקופה ארוכה מרכב חדש לגמרי. בסיום התקופה המסוכמת תוכלו גם לבחור לקנות אותו.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כל הפרטים החשובים על תהליך גירושין
תשלומי מדור מייצגים את חובתם של ההורים להעניק לילדיהם סביבה...
איך מחשבים התקנה של מערכת סולארית לבית הפרטי
עם כל הכבוד לאידיאולוגיה ולהכרה בכך שעלינו, על כולנו, מוטלת...
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...
מצבה: הכתובת של יקירינו לאחר שהלכו לעולמם
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה המצב בו...
הסטודנט משאנן הנציח את חבר הילדות מירושלים
בטקס מרגש בבית יד לבנים בירושלים השתתפו השבוע משפחות שכולות,...