Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לימודים מקצועיים בעולם העסקים גם באונליין

לימודים מקצועיים בעולם העסקים גם באונליין
קרדיט לתמונה: פוטוליה

בשיתוף המכללה העסקית

בעוד לימודי מנהל עסקים במסגרת תארים אקדמיים הפכו פופולאריים בישראל כבר לפני כמה עשורים, רק בשנים האחרונות מתחילים יותר ויותר ישראליות וישראלים לגלות את ערכם הרב של קורסים פרטניים וממוקדים שונים, העוסקים בנושאים מרכזיים הרלבנטיים בעולם העסקים. לימודים מקצועיים השייכים לעולם העסקים נערכים כיום במספר מכללות, בתי ספר מקצועיים ומוסדות לימוד נוספים, ומעניקים למשתתפים בהם כלים חשובים ויקרי ערך. בתקופת הקורונה (ובמידה רבה גם לפניה), ניתן להשיג קורסים אלו גם במתכונת מקוונת, על כל היתרונות המשתמעים מכך.

קרדיט לתמונה: פוטוליה

ניהול פרויקטים, אנגלית עסקית ועוד – קורסים מקצועיים בעולם העסקים

לפני שנגיע ליתרונות המשמעותיים של קורסים אונליין, במתכונת מקוונת, ולרלבנטיות העצומה שלהם ספציפית כיום, בעידן הקורונה, כדאי להכיר מעט יותר מקרוב לפחות חלק מהקורסים המקצועיים המשתייכים לעולם העסקים, ומועברים כיום כאמור גם באונליין.

קורסים אלו מהווים תחליפים אטרקטיביים ביותר ללימודי ניהול ומנהל עסקים, כמו גם למסלולי לימוד אקדמאיים נוספים אשר מצריכים זמן רב והתחייבות מקיפה ביותר, ואינם בהכרח נותנים לנרשמים בהם את הכלים הפרקטיים והממוקדים אותם ניתן ליישם מיידית בפעילות בשוק ובעולם העסקים. הקורסים בהם אנו עוסקים כאן, לעומת זאת, מציעים בדיוק את זה.

דוגמה טובה לכך היא קורס אנגלית עסקית – במסגרת קורס זה נלמדת בצורה מרוכזת ומתומצתת אנגלית הרלבנטית ספציפית עבור עולם העסקים, דוגמת מונחים וביטויים מרכזיים מעולם זה שחשוב להכיר או למידה כללית של אנגלית בראייה עסקית – כזו המאפשרת ליישם את הנלמד ולהשתמש בו באופן מיידי. בהתחשב בתהליכים כמו גלובליזציה והמעבר העולמי לתשתית האינטרנטית, שליטה באנגלית עסקית טובה יותר היא דבר הכרחי ביותר, לא רק רצוי.

דוגמה מצוינת נוספת היא קורס ניהול פרויקטים – קורס המתמקד בתכנון, יישום והוצאה לפועל של פרויקטים, המרכיבים כיום את הפעילות בכל ארגון. בקורס נלמדות מתודות שונות ומוענקים כלים טכניים ומקצועיים שונים המאפשרים לכל אחד ואחת – שכירים ועצמאיים, מנהלים או אנשי מקצוע, לנהל בצורה טובה ויעילה יותר כל פרויקט ולהתקדם כך שצורה מהירה יותר בעולם העסקים או במסלולם המקצועי.

קורסים מקצועיים עם כל היתרונות של קורס אונליין

הקורסים הללו מעולם העסקים, אליהם פונים יותר ויותר אנשים שנים האחרונות, מועברים כיום כאמור במתכונת מקוונת, בעיקר בשנה הנוכחית בה מגפת הקורונה טרפה את הקלפים והעבירה חלקים נרחבים מהחיים שלנו לפלטפורמות מקוונות.

קורס מסוג זה המועבר אונליין מעניק לנו בעצם את התנאים והכלים ללמוד בצורה הטובה ביותר – בנוחות ובשקט של הבית שלנו, בכל זמן בו נרצה (ניתן לצפות שוב בשיעורים, לעצור את הסרטון ולהחזיר אחורה, לרשום הערות בנחת וכו'), מכל מקום בו נהיה וכו'. כיום, ניתן להשלים שיעורים ולצפות בהם גם כשאנחנו נוסעים באוטובוס או ברכבת, או מעבירים זמן בתור לרופא.

קורסים מקצועיים מעולם המעסיקים מעניקים לנו את ההזדמנות לרכוש כלים שנוכל ליישם מיידית ולהשתמש בהם על מנת להתקדם משמעותית בעולם העסקים כשכירים או כעצמאיים. האפשרות לקחת קורסים כאלו כיום אונליין הופכת אותם לאטרקטיביים ובעלי פוטנציאל גדול עוד יותר.

המכללה העסקית מציעה מגוון קורסים בעולם העסקים במתכונת של לימוד בכיתה קטנה או קורס אונליין. מידע לגבי המסלולים ומחזורי הקורסים הקרובים באתר הבית של המכללה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...
הכרויות למטרה רצינית – איך לשפר את הסיכויים למצוא זוגיות?
ניסיתם להשתמש באתר הכרויות מקוון כדי למצוא את בת או...
איך להתמודד עם הארכת מעצר?
מעצר הוא הליך לא פשוט שגורם לעצורים רבים להרגיש פחד...
למה כדאי לכם לתת למערכות הבית החכם לדאוג לכם?
כשהמכשירים החכמים שלכם שוטפים עבורכם כלים, מבשלים, מנקים, מוציאים את...
התפקיד הקריטי של ניהול מבנים בהבטחת בריאות ובטיחות
בעולם שמתפתח ללא הרף שבו דאגות בריאות ובטיחות הן חשיבות...