Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

להתחיל את החיים המשותפים בהסכמה

להתחיל את החיים המשותפים בהסכמה
קרדיט - Canva

לכולם ברור שלא רק אהבה נדרשת בזוגיות, אלא בעיקר יכולת להסכים על אורח החיים והמטרות המשותפות שלהם בהקמת תא משפחתי. לכן, יש היום כל כך הרבה חלופות גם לנישואים מסורתיים על ידי עריכת הסכמים שמבטאים בצורה כזאת את כל מה שאתם רוצים לצקת לחייכם המשותפים. עורך דין ידועים בציבור מנסח למען זוגות כאלה את ההסכמים שנחוצים להם כדי לפרט את כל מה שהוסכם עליו לא רק בענייני רכוש וכספים, אלא גם בכל מה שקשור לאורח חיים, גידול ילדים או בהיעדרם ואפילו נושאים נוספים שייראו לכם חשובים לטיפול מראש. הסכמים כאלה הם חוקיים ומעוגנים בחוקי מדינת ישראל, והם שומרים על הזכויות שלכם גם ללא חופה וקידושין או נישואין אזרחיים בחו"ל, למי שתהה על תקפותם. הסכמים מכבדים אלה נעשים מראש בדרך כלל, אולם אפשר תמיד להגיע אליהם גם במהלך חיים משותפים כאשר מתעורר צורך לעגן בחוק ובהסכם את הזכויות שלכם גם מבחינת רשויות המדינה. משרד עוה"ד אור עזריה ושות' מטפל בהסכמים שונים לחיים משותפים ולניהול הזוגיות שלכם בכל שלב ולכל זוג, נשוי או ידועים בציבור.

לכל משפחה יש סודות שיש לטפל בהם נכון

גם במשפחות הממוצעות ביותר יש תמיד עניינים דיסקרטיים שעדיף לטפל בהם רחוק מעין התקשורת והציבור, ואת זה יכול לעשות רק איש מקצוע שאמון על ניהול עניינים כאלה בצורה נכונה. זה נכון לגבי גירושין בדיוק כמו בענייני ירושות וצוואות שמסתבכים לא פעם. במקרים כאלה, עורך דין סכסוכי ירושה יטפל בכל הנושאים הקשורים לצוואה או לירושה שהגיעה לבית המשפט בגלל סכסוך או מחלוקת משפחתית, כדי לפתור זאת בדרך הטובה ביותר מבחינתכם וללא פשרות שמקפחות אתכם מזכויותיכם בירושה. זהו עניין רגיש שמחייב גם ניהול אסטרטגי נכון יחד עם ההבנה והרגישות המתבקשות מכל עורך דין שמטפל בנושא משפחתי דיסקרטי כזה.

הסכמים לזוגות שמבקשים הסכמות

ענייני ממון הפכו כבר מזמן לאבן נגף אצל זוגות רבים שלא יודעים כיצד להתייחס לזה נכון מלכתחילה, ולכם כאשר יושבים עם עו"ד הסכם ממון לקראת חתונה אפשר להבין במה דברים אמורים וכיצד זה חוסך מהם מאבקים מיותרים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הסכמים כאלה דווקא מונעים מלחמות מתישות על רכוש וכספים משום שרק במקרים נדירים בית משפט יבטל הסכמים כאלה שנחתמו ללא לחץ וכפייה וללא קיפוח הצדדים. ההסכמים מבטאים התחלה יפה ומוסכמת של בני הזוג ומסירים את המכשולים מדרכם לזוגיות בטוחה וללא סכסוכי רכוש. משרד עוה"ד אור עזריה ושות' מציע לכם את שירותיו לעריכת הסכמי הממון והחיים המשותפים שיתחילו את חייכם הזוגיים בצורה הטובה ביותר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...
מצבה: הכתובת של יקירינו לאחר שהלכו לעולמם
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה המצב בו...
הסטודנט משאנן הנציח את חבר הילדות מירושלים
בטקס מרגש בבית יד לבנים בירושלים השתתפו השבוע משפחות שכולות,...
תערוכת ענק לכבוד ציון 40 שנה לסדנאות האמנים
"האומן 26" ניהול אמנותי: לי היא שולוב אוצרות: הילי וורטמן מויאל, דביר...
איך אפשר לדעת כמה שווה הנכס שלכם באמת?
שיקולים רבים מעורבים בכל מה שקשור לקביעת ערך של נכסים...