Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

כתב היד שלנו מגלה הכל

כתב היד שלנו מגלה הכל
קרדיט - Canva

כתב היד של בן תרבות המדבר בשפה ספציפית נשען על אותם חוקים ובדיוק על אותן האותיות, ועדיין גם מי שאינו גרפולוג יצליח לזהות שכתבי היד שונים מאדם לאדם. מעבר לכך גם כתב היד של אותו האדם נוטה להשתנות לאורך השנים. הרי מי שהיינו בגיל 25 הוא לא האדם שאנחנו בגיל 50 וטוב שכך. בנוסף גם מצבי בריאות ומועקות נפשיות משפיעים על כתב היד שלנו. מעבר לצורניות החיצונית של הכתב לכל אדם יש את אימפולס התנועה הייחודי לו בכתב, את לחץ הכתיבה שלו ואת איכויות הקו הספציפיות אותו הוא מחולל בכתב. זהו למעשה ההסבר הבסיסי ביותר למה כתב היד יכול ללמד אותנו כל כך הרבה על האדם שכתב אותו. הדרך לגילוי האישיות העומדת מאחורי כתב היד היא ניתוח כתב יד גרפולוגיה. זוהי ללא ספק דרך מרתקת להבין את התכונות שלנו, הנטיות שלנו, היכולות שחבויות בנו כמו גם ללמוד על נקודות החולשה שלנו. הגרפולוגיה עוזרת אם כך לאנשים באופן אישי אבל גם למעסיקים שונים להכיר את המועמדים שמגישים את מועמדותם לתפקיד מסוים. הידע הגרפולוגי נרכש בלימודים והתמחות, ולאחר צבירת אין ספור שנות ניסיון מקצועי של העוסקים בכך. בר עמית הגרפולוג מציע לכם את הידע והמיומנויות שלו באבחון גרפולוגי לכל מטרה, גם לגופים מוסדיים.

עולם המשפט נעזר גם הוא

מכיוון שהרבה הליכים משפטיים מעוגנים בהוכחות הנסמכות על מסמכים וחתימות, גם במרחב המשפטי יש ביקוש רב לגרפולוגים. חשוב שגרפולוגים אלו יהיו מומחים במה שנקרא גרפולוגיה משפטית. גרפולוגים משפטיים מתבקשים לבדוק מסמכים שונים שעל גביהם נחזים כתבי יד וחתימות וזאת על מנת לבחון את זהותם של כתבי היד ולהעיד על זיוף מסמכים או להבדיל על אותנטיות. העדות שלהם נשענת על ניתוח באמצעות מכשירים מתקדמים, על יכולת אבחון ועל הכרות מעמיקה של כל מאפייני הכתב השונים, בפרט של אלו הסמויים מעינו של האדם שאינו מומחה בתחום. עם התקדמות הטכנולוגיה הזיופים נעשים יותר משוכללים, אך גם הגרפולוגים יודעים לעשות שימוש באותם עזרים טכנולוגים משוכללים על מנת לחשוף את הזיופים.

לבחון כתבי יד ולהשוות

כל אחד יכול להבחין בהבדלים הבולטים שבין כתבי היד של אנשים שונים, לנסות ולהסיק מכך מסקנות כאלו או אחרות. אולם רק גרפולוג מוסמך יכול לבצע אבחון אישיותי מבוסס בעזרת הכלים הגרפולוגיים אותם רכש והתיאוריות האישיותיות בהן הגרפולוגיה נעזרת. לפיכך, חשוב תמיד לפנות לאיש מקצוע אמין, מוסמך ובעל ניסיון. הגרפולוג בר עמית מציע לכם ייעוץ ואבחון מדויק ומעמיק של כתב היד שלכם לכל מטרה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שירות מקצועי ומהיר לכל סוגי תקלות המחשבים
מעבדה לתיקון מחשב נייד בקוסמי מחשבים מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי...
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
המילואימניק המצטיין: יגאל בנקין מאמית דתי ירושלים
יגאל בנקין, מורה בבית החינוך אמית דתי ירושלים, זכה לאות...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
במעמד רעיית נשיא המדינה, הגב' מיכל הרצוג: פורום "120 מנהיגות מחברות" ערך את הכנס השנתי, בסימן ברית נשים ישראלית בבית הנשיא
שיתוף הפעולה בין בית הנשיא לפורום '120 מנהיגות מחברות' הוא...
מסעדת תמול שלשום מציינת 30 שנות פעילות עם שפית חדשה ומנות חדשות
תמול שלשום, מוסד התרבות ובית הקפה הירושלמי המוכר והאהוב, בבעלות...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...