Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

יש תקווה לכל חייב

יש תקווה לכל חייב
קרדיט - Canva

חייבים שנקלעו למשבר כלכלי זוכרים את המצב שהיה נהוג עד לפני כמה שנים כשההוצאה לפועל הגבילה מאוד כל אפשרות לחיות חיים רגילים תוך כדי המאמץ להחזיר חובות. היום, לאחר רפורמה שנעשתה לפני כמה שנים, רואים בחייבים אנשים נורמטיביים שנקלעו למשבר כלכלי שלא בטובתם ובגלל כל מיני נסיבות ויש לעשות הכל כדי לנסות לעזור להם להיחלץ ממצבם. בנתונים כאלה ולאחר שבודקים את המקרה שלהם לגופו, עורך דין חדלות פירעון מומלץ ייעץ לכם וייצג אתכם בכל ההליכים החדשים והמקילים יותר של מי שנקלע לחדלות פירעון. בהליכים אלה תוכלו להמשיך לעבוד ולאחר שיעריכו את שווי הנכסים שעומדים לרשותכם ומהם תוכלו להחזיר כמה שיותר חובות, יתחילו לחשב את ההחזר החודשי שלכם ויבדקו את מצבכם באופן כללי. כל עוד אתם משתפים פעולה ומגלים מרצון כל מה שיש לכם כדי להחזיר כמה שיורת חובות, ילכו לקראתכם ולא יגבילו אתכם בצווים ובעיקולים שהיו נהוגים פעם נגד חייבים. מוניר רמאל משרד עורכי דין ישמח להגן על הזכויות שלכם ולפתוח בפניכם דרך חדשה.

כל תאונה וכל בעיה זכאית לטיפול

אזרחים רבים חושבים שביטוח לאומי נועד רק לדמי נכות או אבטלה, קצבת זקנה או ילדים ולא יודעים מהו המכלול השלם של זכויות שאפשר לנצל במצבים שונים לטובתכם. מדובר בפיצויים ובקצבאות עקב תאונות שונות ותאונות עבודה, למשל, או הטבות שונות וסיוע לאנשים במצבים סיעודיים ואפילו משכורת לבני משפחה שמטפלים בבני משפחתם הנזקקים מטעם ביטוח לאומי. יש זכויות רבות שאפשר לנצל ולחיות באופן מכובד גם כאשר אתם במצב קשה עקב מחלה, נכות, תאונה או משבר זמני ואת זה עורך דין לביטוח לאומי יוכל לעשות למענכם כמי שמייצג אתכם מולו. רצוי לא לוותר על מה שמגיע לכם משום שגם אם אתם מתקשים לבקש עזרה, חשוב לחשוב על כך שאתם זקוקים לה ובמיוחד אם תלויים בכם בני משפחה נוספים.

תאונה או מחלה מחייבות מחשבה על העתיד

תאונות שונות כמו תאונות דרכים או תאונה בעבודה או במקום ציבורי או אפילו בבית מחייבות בדיקה של הזכאות שלכם לפיצויים וגם לקצבה אם לא תוכלו לעבוד. עורך דין אובדן כושר עבודה שיטפל בכם יבדוק מי אחראי לכך ומי יכול לשלם פיצויים, מלבד ביטוח לאומי. יש חברות ביטוח ויש ביטוח חיים שיש להגיש נגדו תביעה אם אתם מבוטחים, ובכך להבטיח לכם חיים מכבדים עם קצבה ועם משאבים מספיקים. מוניר רמאל משרד עורכי דין מגן על הזכויות שלכם ושומר על האינטרסים שלכם מול כל גוף נתבע.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
יוון כמו שלא הכרתם - מחכה לכם לטיול מרתק
את המראות הקסומים שתפגשו בצפון יוון, קשה לתאר במילים. מלבד...
למי פונים כשזקוקים לעזרה בחיפוש מידע?
אירועים שונים בחיים מחייבים לפעמים שינוס מתניים כדי לצאת מאזור...
הפיכתם של מרחבים עירוניים לאזורים מתחדשים
עורך דין התחדשות עירונית מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לפרויקטים של...
לפי אלו קריטריונים בוחרים את שיטות יציקת הבטון לתבניות?
כאשר מתחילים פרויקט בניה חדש, חשוב לקחת בחשבון כי יסודות...
לחגוג אחרת את האירועים הפרטיים שלכם
כמה שנים הבטחתם לעצמכם שיום אחד תקומו מהכיסא באירוע כלשהו...
במילים פשוטות, מה כולל טיפול באלכוהול וסמים?
כאשר אתם צריכים טיפול בהתמכרויות, אתם עשויים לקבל אותו דרך...
מצבה: הכתובת של יקירינו לאחר שהלכו לעולמם
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב הזה המצב בו...
הסטודנט משאנן הנציח את חבר הילדות מירושלים
בטקס מרגש בבית יד לבנים בירושלים השתתפו השבוע משפחות שכולות,...
תערוכת ענק לכבוד ציון 40 שנה לסדנאות האמנים
"האומן 26" ניהול אמנותי: לי היא שולוב אוצרות: הילי וורטמן מויאל, דביר...
איך אפשר לדעת כמה שווה הנכס שלכם באמת?
שיקולים רבים מעורבים בכל מה שקשור לקביעת ערך של נכסים...