Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

טיפול בקרקעות מזוהמות

טיפול בקרקעות מזוהמות
Credit: Pixabay

ככל שקיים חשש כי חלחלו חומרים רעילים לקרקע, ההשלכות התברואתיות והסביבתיות עשויות להיות רחבות היקף. לכן, החוק הישראלי וההיגיון הבריא דורשים כי נייעד לכך טיפול בהקדם האפשרי. כדי להעריך את מידת הנזק ולייעד טיפול ראוי, חשוב להסתייע באנשי מקצוע המתמחים בסקרי קרקע. הגורם המתאים יידע כיצד להתאים את הטיפול הנכון לאופי הזיהום. למענה מקצועי, פנו אל צוות EOS – שירותי התייעלות סביבתית.

Credit: Pixabay

המודעות להשלכות רחבות ההיקף של נזקים סביבתיים על בריאות הציבור ויציבות המערכות האקולוגיות עלתה באופן ניכר בשנים האחרונות. כתוצאה מכך, חברות רבות משקיעות משאבים על מנת לפתח תהליכים בני קיימא שיאפשרו להם לפעול באופן אחראי סביבתית. על אף עובדה זו, קיימות למרבה הצער לא מעט קרקעות בישראל שנחשפו לחומרים מסוכנים עקב מגוון תהליכים מזהמים שנעשו בסביבתן. נזקים סביבתיים חמורים אלו עשויים לגרום נזק אדיר לחי ולצומח ולגרום לשאיפת החומרים או חלחול למי תהום. ככל שקיים חשד לזיהום הקרקע, יש לקחת אחריות על המצב ולקבל סיוע מקצועי מקיף. לאחר ביצוע סקר קרקע, נתחיל בתהליך טיפול בקרקע שימנע מהמצב להחמיר.

ביצוע סקר קרקע באמצעים מתקדמים

כדי להתחיל בסקר הקרקע, יערוך יועץ סביבתי מקצועי סקירה גיאוגרפית מקיפה של האזור וייעזר בתצלומי אוויר עדכניים והיסטוריים על מנת לערוך השוואה בנראות הקרקע ובהשפעות המקיפות של הזיהום. במקביל, ייאסף מידע אודות השימושים שנעשו בקרקע לאורך השנים ודיווחים אודות אירועי דליפה. ככל שתבוסס היתכנות לזיהום, יבוצע דיגום בקרקע על ידי קידוחים בנקודות שייקבעו על ידי המומחה.

בשלב זה, ניתן יהיה לבצע הערכה של אופי וחומרת הזיהום כדי לדעת באיזה אופן לפעול. בין אם יידרש פינוי של הקרקע, שטיפה או טיפול ביולוגי, אנו ב-EOS – שירותי התייעלות סביבתית נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו כדי לייעד את הפתרון היעיל והבטוח ביותר ובעלויות מינימליות.

טיפול מקצועי ואמין לכל אורך התהליך

צוות החברה הוא מהמובילים בישראל ובעל ניסיון רב שנים, מהארוכים והמעמיקים בארץ, בשיטות טיפול בקרקע מזוהמת. באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועם ידע מקצועי רחב היקף, אנו עורכים סקר ודיגום מעמיק ומייעדים את הפתרונות היסודיים והחסכוניים ביותר שיאפשרו למנוע אסונות סביבתיים בעלי השלכות כבדות. ההכשרה, הידע והניסיון שלנו מאפשרים לספק טווח רחב של שירותים בתחום ההתייעלות הסביבתית. כדי לקבל מידע נוסף על מגוון השירותים הזמינים לך, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בטלפון 052-4506622 והצוות המקצועי שלנו יספק לך את כל המידע.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שירות מקצועי ומהיר לכל סוגי תקלות המחשבים
מעבדה לתיקון מחשב נייד בקוסמי מחשבים מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי...
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...
תהליך בדיקות ההאזנה – כיצד זה עובד?
בעולם שבו פרטיות הפכה למטבע נדיר, חשיבותה של בדיקת האזנה...