Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חיים יעקבי: "תכנון העיר מודיעין הינו יוצא מן הכלל"

חיים יעקבי: "תכנון העיר מודיעין הינו יוצא מן הכלל"
קרדיט: Pixabay

אם הנכם מתעניינים בהשקעה בנכסים כדאי שתכירו את חברת "יעקב יוניברסל". החברה שהוקמה בשנת 1994 על ידי ריקי וחיים יעקבי היא כיום אחת החברות המובילות בארץ בתחום יזמות הנדל"ן, ובעלת אחריות בלעדית על כמה וכמה מהפרויקטים החשובים  והמבוקשים בארץ.

בעוד שניתן למצוא ברזומה שלהם כמה פרויקטים מרשימים במיוחד, מנכ"ל החברה חיים יעקבי, רואה בפרויקט שלהם במודיעין כפרויקט בעל חשיבות עצומה על פיתוח העיר מודיעין.

העיר מודיעין היא עיר יחסית צעירה עם צמיחה אדירה הן בפיתוח העסקי, והן באכלוסה. יחד עם זאת, מרכיב עיקרי בתכנון ופיתוח של עיר זה הקמת מרכז מסחרי שיהווה אטרקציה גם עבור תושבי העיר, אך גם עבור תושבי חיצוניים וזאת בדיוק המטרה של הפרויקט שלהם.

קרדיט: Pixabay

אז הכירו את הפרויקט של "יעקבי יוניברסל" במודיעין

הפרויקט של חברת "יעקבי יוניברסל" במודיעין הוא פרויקט בעל השפעה אדירה על פיתוח העיר מודיעין והוא הינו כולל הקמת מרכז מסחרי ובניין משרד. מדובר בפרויקט יוקרתי שמטרתו היא למשוך עסקים ידועים מכל הארץ ולמקם את מודיעין על המפה העסקית של ישראל. מעבר לכך שמרכז כזה יכול לשדרג את העיר משמעותית, ליצור מקומות עבודה, ולהפוך את מודיעין לאטרקציית מגורים מובילה, הוא גם יהפוך את העיר לשוקקת חיים. המרכז יכלול בתי עסק מגוונים חדשים ושל רשתות מובילות, יחידות דיור, אזורי משרדים ומסחר ועוד. צריך לזכור שמרכזים מסוג זה גם מובילים אנשים מחוץ לעיר לבוא ולהנות, מה שמוביל לצמיחה כלכלית עירונית. חיים יעקבי, שכבר עבד על אינספור פרויקטים חשובים, רואה בפרויקט הזה גאווה עצומה, גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית.

היכן הפרויקט עומד בהווה?

ובכן, כבר כיום יש לא מעט עסקים שבחרו למקם את עצמם במרכז המסחרי החדשני הזה, כגון רשת "שופרסל", קבוצת ריג'ס ישראל, חדר כושר של הרשת "פרופיט", מסעדת ג'ויה האיטלקית, גלידריה של הרשת "דלי קרים" קליית חממה, מעדניית "ליז בייקרי", עולם הממתקים, ג'חנון בר, מעדני צדקיהו, בורגר בר, משכן התכלת, והיד עוד נטויה. מעבר לכך שהמרכז מציע לעסקים שונים אזורי משרדים נגישים ונוחים הכוללים חניון תת קרקעי וסביבת עבודה  נעימה ונוחה לעובדיהם וללקוחותיהם, הביקוש הגדול של רשתות ידועות מעיד על זיהוי הפוטנציאל הרווחי של המקום. כמו כן, חשוב לציין שהמשרדים המוצעים נבנו ועוצבו על ידי אנשי המקצוע המובילים בארץ, וכל משרד ועסק תוכננו באיכות בנייה ללא פשרות, הן מבחינת החומרים והן מבחינת תכנון החלל. חיים יעקבי שהינו בעל שנים של ניסיון בתחום, והצלחות מטאוריות בתחום מבין, את ההשפעה שמרכז מסחרי כזה יכול לחולל בעיר מודיעין ומציע ללקוחותיו תהליך מסור ומושקע המבוסס על אמון וכבוד הדדי, ורצון אמיתי לפתח את העיר תוך הצעת נכסים מניבים ומשתלמים ללקוחות השונים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד תבחרו את העורך דין המתאים לצרכים שלכם?
שילוב של מומחיות משפטית ואינטליגנציה רגשית תפקידו של עורך דין גירושין...
הליווי המשפטי החשוב ביותר למשפחה שלכם
ברגעים בהם אירועים בחיים מחייבים פנייה לרשויות ופעולות רישום שמקבלות...
מה באמת צריך לדעת על ריהוט ודשא לגינה?
אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם רוצים לשנות את עיצוב...
החמרה במצב רפואי בעקבות מלחמה - מה ניתן לעשות?
בימים קשים אלו במדינת ישראל, לא נדיר לשמוע על אנשים...
איך להבטיח שהכל יתנהל כשורה בחייכם גם במצבים רגישים?
מצבים שונים שנקלעים אליהם במהלך החיים גורמים לכך שהם נוטלים...
הפיצויים שמגיעים לכם בגלל נזקי גוף
תאונות קורות וחלק מהתאונות אפשר להגדיר כרשלנות של מי שבאחריותו...
6 טיפים לשתייה בריאה
שתיית מים במהלך היום מהווה דבר חשוב וחיוני מאוד לגוף...
הסרת שיער במקומות הכי רגישים במקצועיות
כשאתן מחפשות שיטה יעילה שאיתה אפשר להסיר שיער ביעילות ולטווח...
מגשי פירות
שף הטעמים: יצירת מציאות חדשה עם מגשי פירות
מגשי פירות, המעטפת המיוחדת שנוצרה כדי להעניק לך חוויה קולינרית...
מעברים וכניסות למשרדים ולעסקים
אט אט מתחילים דלתות אוטומטיות לכבוש את נתחי השוק הרחבים...