Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

חיזוק משמעותי לברקת: חברי מועצת העיר משה ליאון ויעל ענתבי

חיזוק משמעותי לברקת: חברי מועצת העיר משה ליאון ויעל ענתבי

ראש העיר וחברת מועצת העיר מטעם סיעת פ"ז (פסגת זאב על המפה), יעל ענתבי, סיכמו על הצטרפותה של ענתבי כחברה בסיעתו. עם הצטרפותם של ליאון וענתבי, הופכת הסיעה לגדולה ומשמעותית ומונה כעת 6 מנדטים במועצת העיר. הסיעה המשותפת תיקרא "ירושלים תצליח מאוחדת", והיא תפעל יחד עם סיעות 'הליכוד ביתנו' ו'פסגת זאב על המפה' כגוף אחד בשיתוף פעולה ובשותפות מלאה מתוך מטרה לחזק את ירושלים, לשפר את מצבה ולהיטיב עם האוכלוסייה הציונית, תוך כיבוד הדדי של אוכלוסיות העיר השונות. 

במסגרת ההסכם יחזיק ליאון בתיק המינהלים הקהילתיים, ישמש כיו"ר הוועדה למינהלים קהילתיים וכיו"ר הסיעה המשותפת. יעל ענתבי תמשיך להחזיק בתפקידיה במועצת העיר בהם תיק התכנון, מיגור אלימות וכן אומנות במרחב הציבורי ותמונה לסגנית ראש העיר עם פרישתו של מ"מ וסגן ראש העיר קובי כחלון מהעירייה בנובמבר הקרוב (מינוי אותו היתה אמורה לקבל על פי ההסכמים הקואליציוניים בחודש מאי הבא). 

ראש העיר ניר ברקת: "אני מברך את משה ליאון על הצטרפותו לקואליציה ולסיעת 'ירושלים תצליח' בראשותי, בפנינו עומדים אתגרים גדולים להמשך צמיחתה ושגשוגה ירושלים בהם  הגדלת תקציבי הממשלה, שיפור איכות החיים בתחומים השונים וההשקעות בשכונות העיר. אני בטוח שליאון יתגייס בכל כוחו וניסיונו לסייע לנו בקידום תחומים אלו. ברכות גם ליעל ענתבי על הצטרפותה לסיעת 'ירושלים תצליח מאוחדת' בראשותי, זאת מתוך ראיית עולם משותפת ומתוך כוונה אמיתית וכנה של סיעות המועצה הציוניות לשתף ביניהן פעולה באופן הדוק למען קידום העיר. ענתבי תמשיך לקדם מתוך הסיעה את התחומים החשובים עליהם אמונה ואני בטוח שתעשה זאת במקצועיות וחריצות. יעל שותפה מרכזית לקידומה בשנים האחרונות של שכונת פסגת זאב, בה אנחנו מתכננים השקעות רבות נוספות, ולצמיחתה של ירושלים כולה בתחומים רבים, אני מאחל לה הצלחה רבה".

חבר מועצת העיר משה ליאון: "סיעתי ואני מחוייבים כלפי תושבי ירושלים ופועלים למענם, ולכן החלטתי להצטרף לקואליציה של ראש העיר ניר ברקת ולהתאחד עם סיעתו במטרה שפעילותנו המשותפת תביא לקידומה של ירושלים. אני מברך את ראש העיר על צעד חשוב זה, ואנו נפעל בשותפות מלאה למען אחדותה של ירושלים ולמען כלל התושבים והשכונות".

חברת מועצת העיר יעל ענתבי: "חיבור סיעת פז לסיעת ירושלים תצליח יוצרת סיעה גדולה שבמסגרתה ניתן יהיה לקדם נושאים בצורה מהירה וטובה יותר לטובת תושבי ירושלים. במסגרת הסיעה המאוחדת אמשיך להחזיק בתיקי התכנון, מיגור אלימות ואומנות במרחב הציבורי" .

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הפועל לב ירושלים פותחת את ההרשמה לאקדמיה לכדורסל נערות בחוות הנוער הציוני
למועדון כדורסל הפועל לב ירושלים פרויקט ייחודי לפיתוח שחקניות כדורסל...
13 אותות הוקרה לאזרחים בדואים שהצילו יהודים במהלך ה-7 באוקטובר
במוזיאון ידידי ישראל בירושלים התקיים אתמול ארוע הוקרה ראשון מסוגו,...
יפן בירושלים פריחת הדובדבן הקסומה בגן הבוטני גבעת רם ירושלים
סיורים בין עצי הדובדבן * איך נראה טקס תה יפני...
חדש בירושלים ICC College האקדמיה להפקות אירועים וכנסים בבנייני האומה יוצאת לדרך!
בנייני האומה פותחים לראשונה אקדמיה להפקות להכשרה מקצועית במגוון תחומים...
רעיית נשיא המדינה ביקרה בבסיס חיל הים בחיפה
רעיית הנשיא בקשר ספינת הטילים אח״י ניצחון של חיל הים:...
מלון המלך דוד ירושלים מארח את חאבייר מיליי, נשיא ארגנטינה הנכנס במהלך ביקורו הרשמי הראשון בישראל
נשיא ארגנטינה הנכנס, חאבייר מיליי הגיע עם פמלייתו אמש למלון...
נשיא ארגנטינה לנשיא המדינה: בכוונתי להכריז על חמאס כארגון טרור ולהעביר הצעת חוק בפרלמנט הארגנטינאי בדרישה לשחרור החטופים
נשיא המדינה יצחק הרצוג, אירח היום, יום שלישי, כ״ז בשבט,...
ט"ו בשבט במלונות ibis ירושלים במחירים אטרקטיביים וסיורים ברחבי העיר
מלונות ibis ירושלים מרכז העיר מזמינים את עם ישראל להתרענן...
"למדתי ממך שאפשר לדבר גם ללא מילים" חוגגים 80 לפנחס - ניצול שואה עם מוגבלות אשר מעביר, ללא מילים, הרצאות על חייו, מוגבלותו והדרך להגשים חלומות למרות האתגרים הפיזיים
סיפורו של פנחס, דייר המערך התומך של אלווין בירושלים, שזור...
לציון יום הולדתו של התינוק החטוף כפיר ביבס: נשיא המדינה עם תמונתו על בימת הכנס הכלכלי העולמי בדאבוס
תמונה בועידה המרכזית של הכנס בדאבוס וסיכה עם הפנים של...