Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility MEKOMONET-->

חובות שאפשר לשלם כדאי להסדיר בהקדם

חובות שאפשר לשלם כדאי להסדיר בהקדם
קרדיט - Canva

גם אם צברתם חוב גדול מאוד ואתם יכולים לשלם אותו רצוי לעשות את זה נכון ולמנוע מכם כל אי נעימות כאשר פותחים נגדכם תיק הוצאה לפועל. כשפותחים לכם תיק כזה אתם כבר עוברים לטיפול של רשות לא סלחנית במיוחד כלפי אנשים שמנסים להתחמק מחובות ולכן מומלץ להגיע להסדר הטוב ביותר מבחינתכם בהקדם האפשרי. הדבר מתאפשר הודות להגשת בקשה להסדיר את התשלומים שלכם כך שתוכלו לעמוד בהם וללא בעיות וקשיים מיוחדים, וזה נעשה באמצעות טופס 233 וטפסים נוספים שמסירים את הסודיות מעל פרטים אישיים שלכם, כדי שיוכלו לבחון את הבקשה. יש להגיש טופס בקשה לצו תשלומים הוצאה לפועל, שבו אתם מציעים את ההסדר שבו תוכלו לעמוד כדי שתוכלו גם להתפרנס במקביל וללא הגבלות קשות מדי שימנעו מכם להתקדם. המרכז הארצי לזכויות החייב ישמח להעמיד לרשותכם את כל המידע הנדרש לכך ואת הליווי המשפטי והייעוץ שנדרש כדי לצאת מהחובות בדרך הראויה ביותר.

איך לשלם חובות בדרך נוחה יותר?

כאשר מתקבל צו להחזרת החוב ולתשלומים בהסדר שמקשה עליכם, יש לכם אפשרות להגיש בקשה למתן צו חיוב תשלומים בפריסה שתוכלו לעמוד בה. מכיוון שהאינטרס של כולם הוא שתעמדו בתשלומים ותחזירו את החוב, הרי שילכן לקראתכם אם תוכיחו שאתם יכולים להחזיר את החוב אולם בהסדר שונה מהמתחייב. המקרה כזה תוכלו להגיש את המסמכים שמוכיחים את היקף הנכסים וההכנסות שלכם, את מצבכם המשפחתי ומצבכם הכלכלי ותוכיחו באיזה סכום תוכלו לעמוד על מנת שתוכלו להמשיך להתפרנס במקביל להחזרת החוב. רוב הסיכויים הם שאם תגישו את הבקשה נכון ותוכיחו שאתם יכולים לעמוד בזה ההוצאה לפועל תלך לקראתכם אם תראו רצון טוב ותשתפו פעולה עם הדרישה לתשלום החוב.

לא ללכת לאיבוד בטפסים

כאשר יש נגדכם חוב שמתחיל לצבור ריבית פיגורים וההוצאה לפועל כבר מתחילה להוציא נגדכם צווים, זה הזמן לפעול עם עזרה משפטית ולהגיש בקשה להסדר חוב בהוצאה לפועל. את התשלומים שתוכלו לעמוד בהם במקביל לניהול שגרת חיים נורמטיבית יפרסו לכם כך שלא יכבידו עליכם. מי שנהנה מהסדרים כאלה הם בדרך כלל בעלי חובות שמשתפים פעולה עם ההוצאה לפועל ומוכיחים שאינם מתחמקים מתשלום החובות שלהם, ולכן זה מומלץ מאוד לפנות כבר בהתחלה להסדרת החוב שלכם ולקבלת הסדר חוב מניח את הדעת לכל הצדדים. אם אינכם בטוחים מהן הזכויות שלכם ומה אפשר לעשות למענכם, המרכז הארצי לזכויות החייב מרכז את כל המידע שאתם זקוקים לו כדי לעשות את הצעד הנכון הבא.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה באמת צריך לדעת על הובלת משרד?
כל מי שמחליט להעביר את המשרד שלו למקום חדש תוהה...
האחים סופר מריו- המשחק הנוסטלגי שרלוונטי גם עכשיו
זירת הגיימרים רוחשת כותרים חדשים, הרפתקאות ועלילות ומרתקת רבים כאשר...
כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מלון לליל הכלולות
אנחנו לא חושבים כי בחיים הבוגרים יש אירוע משמעותי ומרגש...
ככה תכינו עוגיות חמאה שנמסות בפה
עוגיות חמאה הן מאפה קלאסי אהוב שקשה לעמוד בפניו. העדינות,...
במעמד רעיית נשיא המדינה, הגב' מיכל הרצוג: פורום "120 מנהיגות מחברות" ערך את הכנס השנתי, בסימן ברית נשים ישראלית בבית הנשיא
שיתוף הפעולה בין בית הנשיא לפורום '120 מנהיגות מחברות' הוא...
לעבוד בתנאים האופטימליים ביותר בכל מפעל
מבנה של מפעל מתוכנן כך שיהיו לו תשתיות שיתאימו לכל...
להכיר בני זוג בדרך מהנה יותר
דייטים הם סיוט לאנשים רבים, במיוחד לאחר שנכוו במערכות יחסים...
גניבת פרטים- איך מתמודדים מבחינה משפטית?
עבירות הקשורות למחשבים, אינטרנט ולמידע הרב שרץ בו נחשבות לבעיה...
פסטיבל EGG'S BENEDICT בוולדורף אסטוריה מלון וולדורף אסטוריה ירושלים מזמין את הקהל הרחב לחגוג בארוחת בוקר מפנקת עם מגוון מנות EGG'S BENEDICT (בין התאריכים 19.5 –31.5)
מנת ה EGG'S BENEDICT היא אחת ממנות ארוחת הבוקר והבראנץ'...
האם אפשר לעשות שינוי תודעתי? התשובה היא כן
כל כך הרבה פעמים אנחנו פועלים על אוטומט, ובפועל, פשוט...